ADVENTUR 2014

2014 01.24 – 01.26

Bilieto kaina

Internetu:

  • paprastas bilietas 10 Lt
  • bilietas su nuolaida 8 Lt

Kasose:

  • paprastas bilietas 10 Lt
  • bilietas su nuolaida 8 Lt
Pirkti bilietą internetu

Renginio informacija

"KELIAUTI GALI VISI!"

 

2-oji tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda ADVENTUR 2014

 

Data: 2014 m. sausio 24 - 26 dienos

 

Darbo laikas: 

  • Sausio 24 d. - 10.00 : 18.00
  • Sausio 25 d. - 10.00 : 18.00
  • Sausio 26 d. - 10.00 : 17.00

 

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius)

 

Tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda ADVENTUR - spalvingas, ryškus ir nuotaikingas atostogų scenarijus. Tai trijų dienų renginys, kuriame visos kalbos “virs” apie keliones, naujus potyrius ir pažinimo džiaugsmus. Susiplanuokite savo atostogas čia. 

 

Parodos ADVENTUR 2014 akcentas – poilsis su šeima.

Šiandien kelionės į užsienį su kūdikiais ir mažais vaikais nieko nestebina. Tačiau jei atostogauti su mažyliu išsiruošiame pirmą kartą – kyla daugybė klausimų: į kokią šalį keliauti, kokius viešbučius pasirinkti, kokių papildomų atsargumo priemonių reikia imtis, norint užtikrinti sklandų ir malonų poilsį drauge su mažaisiais.

Ar įmanoma su mažyliais leistis į piligrimines keliones, aplankyti egzotinius kraštus, keliauti su dviračiais?  Mūsų tikslas – griauti nusistovėjusius šeimyninių atostogų stereotipus ir įrodyti, kad keliauti iš tiesų gali visi – net ir patys mažiausieji.


Parodos temos:

  • 5 salė - „Atrask pasaulį“ - poilsinės, pažintinės užsienio kelionės, individualus turizmas, dalykinės kelionės į užsienį
  • 3 salė - „Pažink Lietuvą“ - turizmo, poilsio ir laisvalaikio paslaugos Lietuvoje
  • 4 salė - „Poilsiauk aktyviai“ - laisvalaikio pramogų ir nuotykių parkai, aktyvaus laisvalaikio inventorius

 

ORGANIZATORIAI: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO; Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos; Lietuvos turizmo asociacija; Lietuvos Respubliko turizmo rūmai

PARODOS KELIAUTOJO PASAS

ADVENTUR KELIAUTOJO PASAS


Parodoje kviečiame visus "susimedžioti" savo atostogas už ypatingą kainą!

 

Pirkite bilietą į parodą ir gaukite ADVENTUR KELIAUTOJO PASĄ. Jame rasite daugybę puikių pasiūlymų įsigyti keliones į Turkiją, Ispaniją, Graikiją, Bulgariją.

 

Turėdami KELIAUTOJO PASĄ ieškokite ypatingų nuolaidų atostogoms pase nurodytų kelionių agentūrų stenduose. 

PARODOS NUOLAIDOS IR LOTERIJOS

PARODOJE JŪSŲ LAUKS:


Nuolaidos poilsio kelionėms iki 45%

 

- Parodos loterija, kurios laimingasis laimės ATOSTOGAS TURKIJOJE 4 ASMENŲ ŠEIMAI

 

        

ĮDOMU...

ADVENTUR parodoje kviečiame visus ne tik pažinti Lietuvą, atrasti pasaulio šalis, įsigyti keliones, bet ir smagiai praleisti laiką. Jūsų dėmesio lauks:


 

DINO PARKAS

Norite pasižiūrėti kaip atrodė dinozaurai? Riaumojantys dinozaurai bus čia!

 

ŽMOGUS PAUKŠTIS

Parodoje trys laimingieji laimės skrydžius ultralengvu dviviečiu malūnsparniu „CALIDUS“!

 

VERO CAFE

Kuo skiriasi kavos auginamos skirtinguose  žemynuose? Parodoje įsikūrusioje Vero Cafe galėsite ne tik paskanauti kavos, bet ir pažinti Centrinės bei Pietų Amerikos, Afrikos, Azijos kavų skonius!


                                                 

                                                                 

DĖMESIO! RUMUNIJA!

ADVENTUR 2014 prodoje pirmą kartą bus pristatoma Rumunija.

 

Ar žinojote, kad kraugerio grafo Drakulos legendos išgarsintos šalies trečdalį teritorijos užima kalnai? Ar, kad kelių valandų kelionė per Rumuniją leis pamatyti visus šalies kraštutinumus: nuo Dunojaus deltos, iki viduramžių miestelių Transilvanijoje ir kunkuliuojančio Bukarešto gyvenimo?

 

Kviečiame susipažinti su Rumunija iš arčiau -  šeštadienį, 16.00 val. "Kelionės mano gyvenimo būdas" scenoje (5 salė) vyks Rumunijos pristatymas. Čia galėsite pasiklausyti gerai žinomo Rumunijos artisto Nicolae Voiculet koncerto, o šios šalies stende paragauti rumuniško vyno.    

 

Naujienos

Prenumeruoti parodos naujienlaiškį:

Dalyviai

Kategorijos:
Rodyti visus
AKTYVUS LAISVALAIKIS IR PRAMOGOS Apgyvendinimo paslaugos: viešbučiai, poilsio namai, kempingai, jaunimo nakvynės namai ir kt. ATVYKSTAMASIS TURIZMAS E-turizmas Ekstremalus sportas: slidinėjimas, sklandymas, buriavimas, parašiutizmas, nardymas ir kt. Gamtos ir kultūros paveldo pažinimas: nacionaliniai ir regioniniai parkai Geležinkelio ir kitos sausumos transporto paslaugos Individualios kelionės: išskirtinės kelionės, ekspedicijos, individualių maršrutų sudarymas IŠVYKSTAMASIS TURIZMAS Kaimo turizmas: aktyvus laisvalaikis, poilsis su šeima, etnokultūrinis turizmas, tautinis paveldas Kelionių draudimas ir finansavimas KITA Kruizai ir keltų bilietai - keltų linijos ir išskirtiniai kruizai Kulinarinis turizmas Kultūrinis turizmas: Lietuvos pilys, dvarai, muziejai, amatai ir kiti istorinės reikšmės objektai Laisvalaikio ir pramogų turizmas: kelionės į koncertus, pramoginius ir sporto renginius, kt. Laisvalaikio transporto priemonės: kemperiai, dviračiai, motoroleriai, kt., transporto nuoma Medžioklė ir žūklė Miestų ir istorinis turizmas: TIC, savivaldybės, kelionių organizatoriai Oro uostai ir skrydžių bendrovės Oro uostai ir skrydžių bendrovės Oro uostai ir skrydžių bendrovės Oro uostai ir skrydžių bendrovės Oro uostai ir skrydžių bendrovės Oro uostai ir skrydžių bendrovės Pažintinės kelionės - lėktuvu, autobusu, kelionės su grupe, individualios pažintinės kelionės Poilsinis turizmas: kurortai ir kurortinės teritorijos Poilsio kelionės - kelionės lėktuvu, autobusu, individualus poilsis Poilsis Lietuvoje: turistiniai, pėsčiųjų žygiai, savaitgalio, dienos išvykos, dviračių maršrutai Pramogų parkai ir laisvalaikio centrai Renginių ir konferencinis turizmas Specializuota spauda, interneto portalai, kita media Sportas ir sportinė įranga: sporto klubai, sporto šakų federacijos, asociacijos ir kt. Sveikatinimo ir medicininis turizmas: SPA, sanatorijos ir kt. Turizmo ir sporto inventorius Turizmo specialistų ruošimas Užsienio šalių prisistatymas: ambasados, turizmo departamentai, turizmo asociacijos, TIC Vaikų kelionės - vaikų stovyklos užsienyje, kelionės su vaikais, kelionės į užsienio pramogų parkus Vaikų laisvalaikis: įvairios stovyklos ir žygiai Lietuvoje Vandens sportas: baidarės, vandens motociklai ir dviračiai, jachtos ir kt. Verslo kelionės -dalykinių ir skatinamųjų kelionių organizavimas, kelionės į parodas, kongresus, kt.
Ieškoti:

Statistika

Kontaktai

Telefonai

8 5 2686865, +370 616 37471

El. paštas

adventur@litexpo.lt, d.zapkute@litexpo.lt

Adresas

Laisvės pr.5, LT-04215 Vilnius, Lietuva
Informacija
verslui