Prisijungti

Registruotis

Login

Register

ARTVILNIUS’21
 • 2021 spalio 15–17 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
  Parodos dalyviams

  Tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius’21“

  Didžiausias vizualiųjų menų renginys Rytų regione, meno mugė „ArtVilnius“,  jau 12-ą kartą kviečia visus į šią šiuolaikinio meno šventę, kuri vyks spalio 15-17 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

  Tradiciškai birželį vykstanti meno mugė, šiemet jau antrą kartą bus laikinai organizuojama spalio mėnesį. Praėjusiais metais, kuomet daugybė garsių pasaulinių mugių buvo atšauktos ar perkeltos į kitus metus, „ArtVilnius“ sėkmingai startavo ir laikydamasis visų saugumo reikalavimų, pasiekė puikių pardavimų rezultatų.

  Kasmet „ArtVilnius“ aplanko virš 23 tūkst. lankytojų, mugėje dalyvauja apie 60 meno galerijų iš 15 šalių (Vokietija, Estija, Latvija, Lenkija, Ukraina, Lietuva, Baltarusija, Olandija, Rusija, Italija, Prancūzija). Norinčių dalyvauti mugėje galerijų paraiškas peržiūri ir atrenka iš meno kritikų ir meno rinkos ekspertų sudaryta vertinimo komisija, taip užtikrinant mugėje esančių galerijų profesionalumą.

  „ArtVilnius‘21“ programoje, kaip ir kasmet, bus organizuojama projektų zona su pasaulinio garso menininkų parodomis, muziejų ir meno fondų kolekcijomis bei institucijų ekspozicijomis. Veiks didelio tarptautinė didelio formato skulptūrų, instaliacijų ir performansų paroda „Takas“,  bus tęsiama geriausių galerijų bei menininkų rinkimo tradicija.  Interaktyvioje LRT studijoje vyks meno diskusijos, paskaitos ir pristatymai.

  Mugės organizatoriai didžiuojasi savo lankytojams jau pristatęs garsiausio Lenkijos šiuolaikinio meno muziejaus MOCAK Krokuvoje, „Lewben Art Foundation“ meno kolekcijas, vieno seniausių Europoje video meno festivalio VIDEONALE (Vokietija) programą. „ArtVilnius” taip pat bendradarbiauja su MO muziejumi, Šiuolaikinio Meno Centru, Lietuvos Nacionaliniu Operos ir Baleto teatru, Jono Meko Vizualiųjų menų centru, menininkų dienos centru „Autarkia”, Vilniaus dailės akademija ir kt.

  Kasmet didelio populiarumo sulaukiančios menotyrininkų vedamos ekskursijos po mugę šiemet taip pat kvies meno mylėtojus profesionaliai susipažinti su mugės ekspozicija. Negalintys gyvai atvykti į mugę, ją apžiūrėti galės interaktyviame 3D ture, o iš anksto išsirinkti įsigijimui patinkančius mugės darbus bus galima elektroniniame mugės dalyvių kataloge.  Paraleliai su „ArtVilnius’21”, vilniečiai ir miesto svečiai bus kviečiami naktinėti po rinktines galerijas, kurios savo duris atvers ir į parodų atidarymus bei susitikimus kvies net iki 23 val.

  „ArtVilnius’21” finansuoja – Lietuvos kultūros taryba.

  Globoja – Vilniaus miesto savivaldybė.

  Mecenatas –  advokatų kontora „Cobalt”

  Daugiau informacijos rasite mugės puslapyje www.artvilnius.com

   

  Organizatoriai:

  Lietuvos meno galerininkų asociacija (LMGA)
  Buveinės adresas J.Basanavičiaus g. 1/13, Vilnius
  Tel./faks. (8 5) 261 0975, 8 640 38221
  El. paštas info@artvilnius.com

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „ Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.