BALTTECHNIKA 2019
  • 2019 gegužės 15–17 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
  • 5000 m2
  • 4300
  • 101

Tarptautinė specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda BALTTECHNIKA yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje. Jo pagrindinė misija – pristatyti šalies inžinerinės pramonės įmones, jų pasiekimus ir potencialą, paskatinti užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų bei inicijuoti glaudesnį profesinių mokyklų ir verslo bendruomenės sąryšį.

Paroda skirta specialistams, verslui, akademinei visuomenei.

28-oji tarptautinė specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda BALTTECHNIKA 2020 vyks gegužės 13-15 d. 

SMART gamyba: šiuolaikinės gamybos evoliucija ir transformacijos
ABB pristato: „YuMi“ = žmogaus ir roboto bendradarbiavimas
VGTU organizuojamos dirbtuvės: mikrorobotų ir elektrinio traukinio modelių konstravimas ir varžybos, bepiločių orlaivių simuliacija
Jungtinis Lietuvos suvirintojų asociacijos stendas parodoje BALTTECHNIKA 2019
Susipažinkite su naujausiomis suvirinimo technologijomis ir išbandykite savo jėgas mesdami iššūkį profesionaliam suvirintojui-demonstratoriui!
Geresni verslo procesai ir efektyvumas, nuolatinis tobulinimas siekiant patenkinti augančią rinką
Seminaras SOLIDWORKS #PLM: nuo duomenų saugojimo iki gaminio struktūros valdymo
MECANUMERIC pristatys savo pasiekimus frezavimo ir pjovimo vandens srove įrangos srityje
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia susipažinti su lietuviškomis inovacijomis
Odoo ERP – procesų ir projektų planavimo gerinimui
Įmonė KAMITEKA pristato įspūdingo dydžio „Kimla“ gamintojo lazerines stakles
FANUC NORDIC: naujas tikslumo ir produktyvumo standartas
Atgal

SMART gamyba: šiuolaikinės gamybos evoliucija ir transformacijos

Jau pripratome, kad sparčiais tempais besivystančios technologijos keičia mūsų buitį, laisvalaikį, formuoja naujus įpročius, o pasaulis tampa globalesnis, bet tuo pačiu ir mažesnis. Kokį poveikį tai turi gamybai? – net tradiciškai konservatyvios pramonės šakos yra priverstos pasiduoti šiai tėkmei, o visų likusių situacija primena nusileidimą kalnų upe.

Gegužės 15-17 d. vyksiančios konferencijos tikslas – atrasti sprendimus, kurie leistų optimaliomis investicijomis pasiekti geresnį efektyvumą, greitį bei pakelti kokybės lygį. Taip pat aptarti, kiek nauji, dar tik atsirandantys gamybos sprendimai bei procesai padeda spręsti kasdienes problemas, o galbūt tai tik mados reikalas.

Konferencijos metu kalbėsime apie susiformavusius gamybinius stereotipus bei pažvelgsime į netolimą ateitį: nuo sėkmės istorijų iki konkrečių metodinių sprendimų.

Lektoriai – nuo kviestinių svečių iš užsienio iki gerai pažįstamų savo srities specialistų.

Konferenciją moderuoja Rolandas Juraitis, Išmaniųjų technologijų asociacijos (ITA) vadovas

KONFERENCIJOS PROGRAMA:

Gegužės 15 d., trečiadienis 

Gegužės 16 d., ketvirtadienis

Gegužės 17 d., penktadienis

Atgal

ABB pristato: „YuMi“ = žmogaus ir roboto bendradarbiavimas

„YuMi“ – pirmas pasaulyje novatoriškas, žmogui draugiškas ir dvirankis robotas, sukurtas norint praplėsti didžiulį automatikos ir robotizavimo potencialą pramonėje. „YuMi®“ yra sukurtas detalių surinkimui, kur žmonės ir robotai dirba šalia prie tų pačių užduočių. Saugumas yra įtrauktas į paties roboto funkcionalumą.

Visa ABB „YuMi“ robotų šeima yra suprojektuota taip, kad ją būtų lengva nustatyti ir naudoti, atsižvelgiant į jo intuityvų vedimą programuojant. Tai reiškia, kad net žmonės, neturintys specializuoto mokymo ar ankstesnės patirties, gali sėkmingai naudotis robotais ir keisti užduotis, programas.

Kviečiame pamatyti ir susipažinti su robotuku „YuMi” parodoje Balttechnika 2019!

ABB stendo Nr. 5.C17. 

Atgal

VGTU organizuojamos dirbtuvės: mikrorobotų ir elektrinio traukinio modelių konstravimas ir varžybos, bepiločių orlaivių simuliacija

Balttechnika 2019 parodos metu veiks Vilniaus Gedimino technikos universiteto organizuojamos dirbtuvės: 

  1. „Šimtakojų“ mikrorobotų konstravimas ir varžybos. Parodos lankytojai bus supažindinti su „šimtakojo“ mikroroboto (brush bot) veikimo principu, turės galimybę iš parankinių medžiagų sukonstruoti elektromechaninį robotą ir sudalyvauti varžybose.
  2. Elektrinio traukinio modelio konstravimas ir varžybos. Dirbtuvių metu lankytojai turės galimybę sukonstruoti magnetiniu lauku varomą „elektrinį traukinį“ bei sudalyvauti greičiausio traukinio varžybose.
  3. Bepiločių orlaivių simuliacija. Lankytojai bus supažindinti su įvairaus tipo bepiločiais orlaiviais bei turės išskirtinę galimybę skraidinti droną, valdant jį simuliatoriuje.

Taip pat VGTU stende kviečiame susipažinti su šiais eksponatais:

Vaikštantis vilkas-robotas

Roboto suvirinimo simuliacija (lazerio pagalba vykdomi restauravimo darbai)

3D blynų spausdintuvas

 

VGTU stendo Nr. 5.A02

Atgal

Jungtinis Lietuvos suvirintojų asociacijos stendas parodoje BALTTECHNIKA 2019

Parodoje Balttechnika 2019 jungtiniame Lietuvos suvirintojų asociacijos stende dalyvaus 6 įmonės, kurios pristatys naujausią suvirinimo įrangą bei sprendimus.

Taip pat parodos metu LSA atstovai teiks konsultacijas Lietuvos įmonėms kokybės sistemų diegimo, suvirinimo procesų, suvirintų gaminių, suvirinimo produktų sertifikavimo, suvirinimo personalo parengimo, sertifikavimo pagal pasaulinę praktiką ir kvalifikacijos pripažinimo, naujų suvirinimo techologijų diegimo gamyboje klausimais.

 

Dalyvaujančios įmonės:

AGA, UAB 

DANGŲ INŽINERIJOS CENTRAS, UAB

MARIDANA, UAB 

RYWAL LT, UAB 

SERPANTINAS, UAB 

TECHNIKOS PRIEŽIŪROS TARNYBA, VŠĮ

 

LSA stendo Nr. 5.A05. Kviečiame apsilankyti!

Atgal

Susipažinkite su naujausiomis suvirinimo technologijomis ir išbandykite savo jėgas mesdami iššūkį profesionaliam suvirintojui-demonstratoriui!

TOLAS, UAB specializuojasi suvirinimo bei metalo apdirbimo įrangos bei medžiagų tiekimu Lietuvos rinkai. Parodos BALTTECHNIKA metu bus pristatoma naujausių technologijų Vokietijos gamintojo REHM suvirinimo įranga bei tokie gerai žinomi prekiniai ženklai kaip 3M Speedglas, AGA. 

Suvirintojas-demonstratorius visos parodos metu virins AGA dujų sistemos GENIE pagalba, bus naudojami 3M Speedglas aukščiausios kokybės suvirintojo skydeliai su oro tiekimo sistema ADFLO. Taip pat bus demonstruojamos įvairios suvirintojo saugos priemonės 3M Speedglas.

Visos parodos metu bus galima mesti iššūkį REHM suvirintojui-demonstratoriui. Lankytojų, suvirinusių geriau už profesionalą, laukia specialūs prizai. Nepraleiskite progos išbandyti savo jėgas!

Išskirtinai tik parodos metu:

-Įsigykite vokiečių gamintojo REHM suvirinimo aparatus su 40% nuolaida!

-Užsisakykite asmeninę demonstraciją kliento įmonėje NEMOKAMAI!

 

Išsamią TOLAS,UAB (stendo Nr. 5.B12) siūlomos suvirinimo įrangos pristatymo programą galite rasti čia.

Atgal

Geresni verslo procesai ir efektyvumas, nuolatinis tobulinimas siekiant patenkinti augančią rinką

Klinkmann sujungia du pasaulyje pirmaujančius skaitmeninės transformacijos tiekėjus: Wonderware AVEVA ir Microsoft, kurie papasakos apie esamas ir būsimas skaitmeninimo ir skaitmeninės transformacijos galimybes pramonės įmonėse ir išmaniosiose miesto programose bei automatizavime – su standartiniais Wonderware ir Microsoft sprendimais. Taip pat kaip rinkti didelius kiekius duomenų iš verslo procesų, analizuoti juos ir padaryti geriausius patobulinimus ir sprendimus gamybai ir kitiems procesams.

Norėdami auginti verslą ir konkuruoti naujojoje skaitmeninėje verslo aplinkoje, generaliniai direktoriai, gamybos vadovai ir kiti vadovaujančias pareigas užimantys asmenys, turi išplėsti savo verslo skaitmeninimą nuo izoliuotų siloso bokštų iki gamybos, strategijos ir verslo modelių, paremtų naujomis skaitmeninėmis priemonėmis, pagrindo.

Kodėl dalyvauti?

Seminare išgirsite ir pamatysite, kaip įgalinti naujus verslo modelius ir atkurti gamybos vertės grandinę su duomenimis, surinktais iš skirtingų sistemų, debesų kompiuterijos, daiktų interneto (IoT) ir skaitmeninės transformacijos. Taip pat išmoksite, kaip padidinti gamybos operacijų našumą ir kokybę.

Susipažinkite su skaitmenine transformacija ir prisijunkite prie seminaro!

Seminaras vyks gegužės 17 d. nuo 10:00 iki 16:00 val. konferencijų salėje 5.3.

Seminaro dienotvarkę ir registraciją galite rasti čia.

Atgal

Seminaras SOLIDWORKS #PLM: nuo duomenų saugojimo iki gaminio struktūros valdymo

IN RE UAB – SOLIDWORKS palaikymo ir mokymo centras Lietuvoje, parodoje Balttechnika 2019 metu rengiamame seminare pristatys, kaip SOLIDWORKS #PLM įrankiai palengvina komandinį inžinierių ir technologų darbą, eliminuoja žmoniškąsias klaidas, leidžia automatizuoti rutininius darbus ir atlikti užduotis greičiau. Taip pat pristatysime, kaip, integravus gaminių 3D modelių informaciją su įmonėje esančiomis ERP sistemomis ir sukūrus PLM platformą, inžinieriai, technologai ir apskaitininkai gali dirbti kartu, išvengdami rankinio duomenų apsikeitimo.

Šiuolaikinės gamybos įmonės daug dėmesio skiria modernių projektavimo sistemų (SOLIDWORKS, Autodesk Inventor, SOLIDWORKS Electrical, Altium Designer, SOLIDWORKS PCB) naudojimui, nes jos pagreitina projektavimo procesus ir padeda išvengti žmogiškųjų klaidų, tačiau retai susimąstoma, kiek laiko ir resursų atima brėžinių, modelių, specifikacijų ir kitų dokumentų valdymas, konvertavimas bei specifikacijų perrašymas iš vienos sistemos į kitą. Šiuos uždavinius padeda spęsti, tinkamai pritaikyti ir įdiegti SOLIDWORKS #PLM įrankiai, kurie apjungia skirtingus inžinerinius projektavimo įrankius, susistemina projektų duomenis ir leidžia juos integruoti į įmonės verslo sistemas ir procesus (ERP).

IN RE UAB bendradarbiaudama su Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp. nuo 2002 metų, padeda įmonėms, veikiančioms Pramonės 4.0 ir Statybos 4.0 srityse įsisavinti ir efektyviai naudoti pasaulyje pirmaujančias inovacines skaitmenines platformas, skirtas projektavimui, gamybai ir produkto gyvavimo ciklo palaikymui. Virš 450 Lietuvos įmonių pasirinko IN RE UAB, kaip patikimą partnerį diegiant CAD/CAM/EDA/PLM sprendimus.

 

Seminaras vyks gegužės 16 d. nuo 10:00 iki 14:00 val. konferencijų salėje 5.2.

Seminaro dienotvarkė ir registracijahttps://solidworksplm2019.eventbrite.com/?aff=LitExpo

Atgal

MECANUMERIC pristatys savo pasiekimus frezavimo ir pjovimo vandens srove įrangos srityje

Trečią kartą parodoje BALTTECHNIKA dalyvaujanti prancūzų įmonė MECANUMERIC savo stende pristatys dvejas CNC stakles, suprojektuotas pagal Baltijos šalių pramonės įmonių poreikius.

Pirmą kartą Baltijos rinkai bus pristatos mažos, kompaktiškos ir didelio tikslumo pjovimo vandens srove staklės „LABJET“.  Aukšto slėgio siurblio (4136 barai, nuo 10 iki 20 AG) pagalba, šios staklės gali pjauti mikštąsias medžiagas grynu vandeniu arba kietąsias medžiagas vandeniu su abrazyvu. Šios staklės – tai  tikslumo, galios ir saugumo paketas, nereikalaujantis ypatingo biudžeto, todėl idealiai tinkantis pramonininkams, norintiems žengti pirmuosius žingsnius pjovimo vandens srove srityje.

Taip pat MECANUMERIC demonstruos frezavimo stakles „MECAPRO 4020“ su instaliuota įrankių sutepimo sistema, stalu su vakuuminiu prispaudimu, vakuuminiais siurbliais bei dulkių ir drožlių surinkimo sistema.

Įvairių išmatavimų ir įvairių opcijų dėka (įrankių keitimo sistema, pjovimas peiliais, pjovimas kameros pagalba ir kt.) MECAPRO asortimentas yra labai universalus ir pritaikytas daugeliui veiklos sektorių.

Kviečiame aplankyti MECANUMERIC stendą Nr. 5.C08.

Atgal

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia susipažinti su lietuviškomis inovacijomis

Gegužės 15 – 16 d. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia aplankyti savo organizuojamą stendą, kuriame galėsite pamatyti ir išbandyti 10  lietuvių inovatorių kuriamų naujų sprendimų. Pastarieji stebina inovatyvumu ir unikalumu.

Turėsite galimybę išvysti platų inovacijų sričių spektrą –  nuo medicinos iki transporto. MITA stendo dalyviai:

1. Baltic Car Equipment, UAB

2. ART21, UAB

3. Saulės Grąža, UAB

4. Evana Technologies, UAB

5. Femtika

6. Idėja 3D

7. Tikras vaizdas, MB

8. Rubedo sistemos, UAB

9. Granta Solutions, UAB

10. Inovatyvių procesų sprendimai, UAB

Parodos metu turėsite galimybę  ne tik apžiūrėti ar išbandyti inovacijas, bet ir dalyvauti B2B susitikimuose su MITA ir Valstybinio patento biuro specialistais.

B2B susitikimai vyks gegužės 16 dieną 13 -15 val. Kviečiame registruotis čia.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

MITA ekspoziciją rasite stende Nr. 5.A01.

Atgal

Odoo ERP – procesų ir projektų planavimo gerinimui

ERP vaidmuo gamybos ir pramonės sektoriuje – kodėl tai tampa būtina sąlyga augančiam verslui?

Balttechnika 2019 parodos metu UAB Versada pristatys ERP svarbą ir užimamą vaidmenį gamybos ir pramonės sektoriaus kompanijose. Dalinsimės patarimais ir praktikomis, kaip ERP gali padėti optimizuoti procesus, kurie linkę kelti daugiausiai rūpesčių pramonės sektoriaus verslams. Kalbėsime apie procesų skaitmenizacijos temą, kuri yra neatsiejama Industry 4.0 dalis.

Pranešimo metu bus pristatoma ERP svarba šiuolaikinėms gamybos, inžinerijos bei pramonės rinkų kompanijoms, kokius privalumus ERP sistema gali atnešti įmonės kasdienybėje bei kokias problemas išspręsti. Dalinsimės gamybinių įmonių pavyzdžiais bei dažniausiomis problematikomis, su kuriomis susiduria gamybos, inžinerijos, pramonės sektoriaus kompanijos. Susipažinsime su dažniausiai sutinkamais stereotipais apie ERP sistemas ir jų diegimą, kaip įgyvendinti šį procesą sėkmingai.

Procesų tobulinimas, standartinės ir nestandartinės gamybos planavimas, procesų ir projektų išdėstymas laike, skirtingų skyrių automatizacija – tai tik kelios temos, kurias paliesime pranešimo metu.

UAB Versada – oficialus Odoo partneris Lietuvoje, sėkmingai įgyvendinęs daugiau nei 100 projektų ir sukaupęs ilgalaikę darbo patirtį visoje Europoje. Patyrę Odoo ERP sprendimų inžinieriai, konsultantai ir programuotojai pritaiko sistemą pagal individualius įmonės poreikius. Odoo ERP – viena sparčiausiai augančių ERP sistemų pasaulyje, galinti pasiūlyti daugybę funkcijų įvairių sektorių verslams. Versada sėkmingai įgyvendino daugybę projektų gamybos, inžinerijos, paslaugų kompanijoms visoje Europoje, palaikant ilgalaikius santykius su klientais.

Daugiau apie Versada: www.versada.eu

Pranešimas vyks gegužės 15 d., 13:30 – 15:30, konferencijų salėje 5.2.

Registracijos formą ir daugiau informacijos apie programą rasite čia.

Atgal

Įmonė KAMITEKA pristato įspūdingo dydžio „Kimla“ gamintojo lazerines stakles

Vilniaus rajone veikianti pramoninių įrenginių instaliavimo, techninio aptarnavimo ir mokymų įmonė „Kamiteka“ pirmoji Baltijos šalių rinkai pristato lazerinio pjaustymo stakles, kurių našumas stebina net patyrusius metalo apdirbimo specialistus.

Parodoje bus pristatomos 3000x1500mm POWERcut KIMLA FIBER tipo lazerinės staklės su keičiamu stalu. Maksimalus pjovimo galvos judėjimo pagreitis iki 6G. Šaltinio galingumas 8kW- IPG.

KIMLA gamina pramonines stakles jau 21 metus. Net 90% komponentų gamina patys – valdymo bloką, servo stiprintuvus ir valdiklius. Unikalus rėmas su stiklo pluošto cemento užpildu viduje. Staklėse pritaikyta KIMLA programinė įranga, kuri leidžia optimizuoti pjaustymo procesą ir iki 30% sumažinti sąnaudas lyginant su panašaus lygio staklėmis.

Net 40 kv.m. užimančias įspūdingo dydžio stakles galėsite išvysti gegužės 15-17 d. įmonės „Kamiteka” stende.

Daugiau informacijos apie įrenginį

Įmonės KAMITEKA stendo Nr. 5.B05.

Atgal

FANUC NORDIC: naujas tikslumo ir produktyvumo standartas

FANUC korporacija – tai pirmaujanti pasaulyje CNC valdymo sistemų, robotų, gamybos mašinų (ROBODRILL, ROBOCUT ir ROBOSHOT) lyderė. FANUC turi 261 paslaugų centrus 107 šalyse ir daugiau nei 6000 darbuotojų. Įmonė siūlo platų pardavimo, techninės pagalbos, mokslinių tyrimų ir plėtros, logistikos ir klientų aptarnavimo tinklą.

FANUC NORDIC parodoje Balttechnika 2019 pristatys savo pažangiausius pramoninius robotus bei jų asortimentą, naujausius automatinius valdymo ir CNC sistemos sprendimus. FANUC turi daugiau nei 100 robotų modelių, kurie yra ne tik lengvai valdomi, bet ir lanksčiai pritaikomi ir nesunkiai integruojami pramonėje.

Viena pažangiausių automatinės pramonės gamintojų visame pasaulyje savo stende parodoje pademonstruos ne tik FANUC SCARA SR serijos robotą, kurio naujas modelis pirmą kartą pristatytas 2017 m. Tarpautinėje robotų parodoje (iREX) Tokijuje, Japonijoje, bet ir praplėstą bendradarbiaujančių, galinčių dirbti bendroje darbo vietoje su žmonėmis, robotų spektrą.

Video

FANUC NORDIC stendo Nr. 5.C09.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.