TECH MUGĖ 2023
  • 2023 kovo 25 d.
  • Darbo laikas

    11:00 – 17:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
Renginys nemokamas

TECH MUGĖ 2023 – vienintelė tokio pobūdžio Lietuvoje stipriausių darbdavių mugė, karjerą į IT keičiantiems suaugusiems.

Kovo 25 d. įvyksianti penktoji TECH MUGĖ, įmones kvies spręsti darbuotojų paieškos iššūkius – renginys suteiks erdvę akis į akį susitikti didžiausiems IT sektoriaus darbdaviams ir naujų profesinių iššūkių ieškantiems žmonėms.

Peržiūrėkite praėjusių metų TECH mugės renginio apžvalgą ir registruokitės!
bit.ly/2GifZoC

TECH mugės metu galėsite:
Tiesiogiai susipažinti su įmonių atstovais;
Sudalyvauti greituose blitz darbo pokalbiuose;
Užduoti jums rūpimus klausimus apie persikvalifikavimą;
Gauti nemokamą asmeninę karjeros konsultaciją;
Išgirsti naujausius pranešimus karjeros ir darbo keitimo tema iš vienų didžiausių Lietuvos įmonių vadovų;

Sudalyvauti mugės įmonių-dalyvių organizuojamuose Workshop’uose.

Norėtum keisti karjerą į IT, bet nežinai nuo ko pradėti? Kokios karjeros galimybės atsiveria persikvalifikuojantiems žmonėms ir kaip pritaikyti jau turimą patirtį naujoje srityje? Ko reikia norint įsidarbinti pirmaujančioje IT bendrovėje Lietuvoje?

Mūsų misija – parodyti, kad karjerą galima keisti nepriklausomai nuo amžiaus, o IT ir TECH sektoriai laukia naujų darbuotojų!

KADA? Kovos 25 d.
KUR? Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, 04215, Vilnius, Lietuva)
REGISTRACIJA į mugę: bit.ly/2GifZoC

Daugiau informacijos:
www.techmuge.lt
iveta@vilniuscoding.lt

Mugės organizatoriai: Vilnius Coding School

„Tech mugė“ lankytojus pasitiks atsinaujinusi: nuo užsienio įmonių iki HR kovų
TECH MUGĖS organizatoriai atskleidžia turinio sesijos pranešėjus: nuo asmeninių karjeros istorijų iki rinkos tendencijų
Atgal

„Tech mugė“ lankytojus pasitiks atsinaujinusi: nuo užsienio įmonių iki HR kovų

Penktą kartą Lietuvoje vyksianti nemokama stipriausių IT darbdavių „Tech mugė“, sutraukianti kelis tūkstančius lankytojų, atvers duris kovo 25-ąją. Besidomintys galimybėmis persikvalifikuoti ir karjera IT srityje „Litexpo“ akis į akį galės susitikti su didžiausiais sektoriaus darbdaviais ir pasinerti į kitas organizatorių siūlomas veiklas.

„Po kiekvienos IT karjeros mugės įmones papildo nauji darbuotojais, kuriuos darbdaviai sutinka renginyje. Didžiuojamės, kad mūsų organizuojama mugė gali atnešti tokį rezultatą“, – sako tarptautinės technologijų karjeros mokyklos suaugusiesiems „Vilnius Coding School“ įkūrėja ir „Tech mugės“ organizatorė Julija Rimšelė, sukviečianti į karjeros mugę didžiausius IT sektoriaus darbdavius susitikti su potencialiais kandidatais. Pavasario mugėje planuojama sulaukti daugiau nei 5 tūkst. lankytojų.

Pasak J. Rimšelės, žvelgiant, kas šiuo metu vyksta rinkoje, nesiginčijama, kad IT profesija išlieka ateities profesija. „Iš įvairių rodiklių, statistinių duomenų ir vyraujančių temų galime matyti, kokia stipri Lietuvos pozicija yra IT atžvilgiu. Lietuva turi vieną sparčiausiai augančių startuolių ekosistemų Europoje ir tai yra puiki kelrodė žvaigždė į tai, kokie metai mūsų laukia. Dar daugiau augimo, didesnis IT žinių troškimo poreikis, daugiau naujų atvirų pozicijų visiems kompetencijų laipteliams“, – pasakoja J. Rimšelė.

Vilniuje vyksianti nemokama karjeros mugė šį pavasarį pakvies įmones ne tik pasimatuoti IT darbo rinkos temperatūros. Organizatoriai dalijasi, kad mugės formatas toliau evoliucionuoja, ir tiek įmonės, tiek lankytojai bus pasitikti su daugybe naujienų.

Pakalbinome vieną „Tech mugės“ organizatorių, „Vilnius Coding School“ produkto vadovę Ivetą Veličkaitę, plačiau apie artėjantį renginį.

Ar „Tech mugės“ misija pakito, kintant darbo rinkai?

Mugė ir toliau neša žinutę, kad esame viena komanda – mes (IT edukatoriai), įmonės ir darbo IT srityje ieškantys žmonės. Tik taip visa IT darbo rinka gali laimėti. Žinoma, pati rinka kinta nuolat: sąlygas vis labiau ima diktuoti potencialūs darbuotojai, tačiau, plečiantis technologijų sektoriui, lygiagrečiai auga specialistų poreikis užpildyti sukurtas spragas. Todėl „Vilnius Coding School“, kaip technologijų karjeros mokyklos suaugusiesiems, ir mugės misija išlieka pamatinė – parodyti pasauliui, kad karjerą galima keisti nepriklausomai nuo amžiaus, o IT ir TECH sektoriai laukia naujų darbuotojų nepaisydami kintančių sąlygų.

Kokios naujovės šio pavasario mugėje pasitiks lankytojus?

Lankytojus pasitiksime minėdami pusiau jubiliejų. Penktasis renginys tiek įmones, tiek potencialius darbuotojus tikrai maloniai stebins tokiomis naujovėmis kaip „HR kovos“. Įmonės HR atstovas turės galimybę ne tik pristatyti

savo atstovaujamą įmonę, tačiau ir pakovoti už savo atviras pozicijas. Darbo vietos ieškantis žmogus – turėti ne vieną, o net kelis darbo pokalbius vos per keletą minučių. Tai viena didžiausių šių metų mūsų naujienų, kurią jau sėkmingai pristatėme ir išbandėme per karjeros mugę Rygoje.

Kokius IT darbdavius išvysime mugėje?

Numatome, kad mugėje bus galima susipažinti su 60-ies įmonių atstovais, iš kurių pirmą kartą mugės istorijoje dalyvaus ir užsienio įmonės, kurios domisi Lietuva kaip potencialia šalimi plėsti savo veiklą ir siūlyti lietuviams darbo įvairiomis formomis galimybes. Su šiomis įmonėmis lankytojai galės susipažinti atskiroje erdvėje, kuri bus skirta šiai naujienai.

Kas lankytojų lauks turinio (pranešimų) sesijoje?

Turinio sesijoje, kaip ir kiekvienais metais, lankytojai turės galimybę išgirsti pranešimus skirtingomis temomis tiesiai iš pirmų lūpų. IT įmonių ekspertai, HR specialistai ir vadovai ant scenos dalysis savo įžvalgomis, patirtimis, patarimais apie IT darbo rinką. Taip pat antrą kartą mugėje bus surengtos IT dirbtuvės, kuriose užsiregistravusieji galės ne tik klausytis, tačiau patys įsitraukti į procesą. Taip bus galima dar labiau pažinti darbdavių lūkesčius ir sužinoti siūlomas galimybes darbuotojams.

Įmonės kviečiamos susisiekti iki vasario pabaigos

„Vilnius Coding School“ šiuo metu bendradarbiauja su daugiau nei 250 įmonių visoje Lietuvoje ir padeda joms atrasti naujų talentų. Mokykla į mugę kviečia prisijungti ir naujas, dar neturinčias mokyklos partnerės statuso įmones, kurios nori kartu spręsti IT darbo rinkos iššūkius. Įmonės, norinčios dalyvauti pavasario renginyje „Tech mugė 2023“, raginamos kreiptis į organizatorius iki vasario pabaigos.

Šiais metais naujų talentų į savo atviras IT pozicijas jau užsiregistravo ieškoti „Luminor“, „Devbridge“ („Cognizant Softvision“), „Nortal“, „Dexcom“, „Xplicity“, SEB, „Cyber Care“, COWI, „MobilePay“, „God.dev“, Baltijos kompiuterių akademija (BKA), „Ignitis grupė“, „Nordcurrent“, „Orion Innovation“, „Devoteam“, „Hostinger“, Lietuvos bankas, Valstybės duomenų agentūra, „Atea“, „Eskimi“, CUJO, „Exacaster“ ir kitos organizacijos – jų sąrašas nuolat ilgėja.

Pavasario „Tech mugė 2023“ detali programa bus paskelbta artėjant renginiui. Daugiau informacijos ir nemokama registracija lankytojams – www.techmuge.lt.

Atgal

TECH MUGĖS organizatoriai atskleidžia turinio sesijos pranešėjus: nuo asmeninių karjeros istorijų iki rinkos tendencijų

IT darbo rinka Lietuvoje išgyvena esminį lūžį ir pereina į vis brandesnį periodą. Vis drąsiau persikvalifikuojama į IT sritį, čia žmonės itin užtikrintai ir sąmoningai renkasi karjeros kelią, į IT edukatorių duris vis labiau beldžiasi papildomų IT žinių ieškantys jau persikvalifikavę specialistai, o tech įmonės nesustoja investuoti į platų spektrą IT talentų. Nuosekliai ieškoma žmonių nuo pradedančiųjų iki IT asų.

Kovo 25-ąją penktą kartą Lietuvoje vyksianti nemokama stipriausių IT darbdavių TECH MUGĖ per turinio sesiją gvildens šias ir kitas aktualias besidomintiems karjeros galimybėmis IT srityje temas.

„Mugėje vyksta daugybė bendrovių ir karjeros galimybėmis besidominčių žmonių susitikimų, pokalbių ir diskusijų įmonių stendų zonoje. Skatiname ir itin didelę bendrą diskusiją, kai tradiciškai ant scenos kviečiame užlipti IT įmonių atstovus, o žmones – ateiti, klausytis ir diskutuoti. Šiemet turėsime šešis pranešimus, siekdami aptarti IT darbo rinkos naujienas, pasidalyti patarimais ir įžvalgomis“, – sako tarptautinės technologijų karjeros mokyklos suaugusiesiems „Vilnius Coding School“ įkūrėja ir TECH MUGĖS organizatorė Julija Rimšelė. Pavasario mugėje planuojama sulaukti daugiau nei 5 tūkst. lankytojų.

Turinio sesijoje lankytojai galės išgirsti pranešimus skirtingomis temomis tiesiai iš pirmų lūpų. IT įmonių ekspertai, HR specialistai, vadovai ir žmonės, nuėję persikvalifikavimo į IT kelią, ant scenos dalysis savo įžvalgomis, patirtimis, patarimais apie IT darbo rinką.

 

Turinio sesija – iš pirmų lūpų

Kviečiame plačiau susipažinti su TECH MUGĖS turinio sesija – kelių pranešėjų paklausėme, kokią žinutę jie yra paruošę IT karjeros mugei.

Pranešimas „5 žingsniai, kaip pradėti savo karjerą didžiųjų duomenų pasaulyje“

Eglė Baradinskienė, „Exacaster“ analitinių sprendimų vadovė, pranešime apžvelgs esminius penkis žingsnius, norint startuoti didžiųjų duomenų pasaulyje.

Ji plačiau palies duomenų analitikų ir inžinierių karjeros kryptis – labiausiai paplitusias profesijas „Exacaster“ bendrovėje ir šiuo metu itin patrauklias rinkoje. Pagrindinė pranešimo mintis – kaip dar pačioje duomenų pasaulio karjeros pradžioje įsivertinti, ar ši specialybė yra maloni širdžiai, ir tik tuomet nerti į duomenų vingrybes. Pasak E. Baradinskienės, pasitaiko atvejų, kai dėl didelės specialybės paklausos rinkoje žmonės puola į mokslus ar neria stačia galva į darbus, tačiau sąmoningai neįsivertina pomėgių, stipriųjų asmenybės pusių, analitinių ir techninių galimybių. Ji teigia, kad vien meilės šioms profesijoms neužteks – keičiasi technologijos, aplinka, rinka, labai sparčiai auga duomenų kiekis ir jų poreikis – reikia mokėti greitai adaptuotis. Todėl labai svarbu nuolat augti ir išlikti smalsiems.

 

Pranešimas „How to Be a Match in Tomorrow‘s Engineering World“

QA inžinierius Benas Bakevičius ir QA komandos vadovas Marijus Vitkausas iš „Nuvei“ bendrovės dalysis asmenine patirtimi, savo karjeros keliu, iššūkiais IT pasaulyje ir apžvelgs, į kokius įgūdžius darbdaviai kreipia didžiausią dėmesį rinkdamiesi specialistus technologijų srityje. Taip pat jie pasidalys mintimis, ko bus tikimasi iš būsimų profesionalų po 1–2 metų, ir pateiks būdų, kaip sėkmingai įsidarbinti IT srityje.

 

Pranešimas „Karjeros keitimas – nemaloni tiesa, apie kurią būtina kalbėti(s)“

Produkto vadovė Gintarė Kvasaitė iš Skandinavijos FinTech įmonės „MobilePay“ pasidalys asmenine istorija keičiant karjerą į tech ir iššūkius, su kuriais jai teko susidurti. Jos nuomone, vis dažniau girdimos karjeros pokyčių sėkmės istorijos įkvepia ir motyvuoja priimti šį iššūkį, tačiau yra nemaloni karjeros pokyčių pusė, apie kurią retas norėtų kalbėti garsiai. Šalti automatiniai kandidatūros atmetimo laiškai, neatliepti lūkesčiai ir nenumaldomai bėgantis laikas. Kiekviena sėkmės istorija slepia ilgą ir vingiuotą kelią. Kaip nepasiduoti ir pasiekti savo tikslus?

 

Pranešimas „React, Vue ir Angular: glausta pagrindinių Java Script framework’ų apžvalga ir palyginimas“

Artemii Chernega, „Auriga Baltics“ bendrovės programinės įrangos inžinierius, pranešimu sieks supažindinti su trimis pagrindiniais Java Script framework’ais.

Bus pristatytos pagrindinės kiekvieno framework’o architektūros koncepcijos ir jų projektų struktūra, trumpa ekosistemos apžvalga bei žiniatinklio programų, parašytų naudojant kiekvieną iš framework’ų, našumo analizė, pagrįsta Google Labs duomenimis, taip pat mokymosi iššūkiai ir darbo rinkos perspektyvų palyginimas. Bus apžvelgiamos naujausios metų plėtros tendencijos žiniatinklio kūrimo srityje.

 

Pranešimas „Career 4.0: Ar tikėtis (AI)škaus chaoso?“

Jurgita Tilingaitė, vyr. talentų partnerė „Nortal“ bendrovėje Lietuvoje papasakos apie tai, kaip sėkmingą karjerą atrakina savimotyvacija ir suvokimas, kad rytojaus 9-5 darbo principas skirsis nuo vakarykščio.

Jos nuomone, šiuolaikinis pasaulis yra ypač dinamiškas. Tam yra daugybė priežasčių, pavyzdžiui, technologinė pažanga, globalizacija, klimato kaita, demografinės tendencijos ir politinės sąlygos. Tvyrant tokiam neapibrėžtumui kiekvienas žmogus turi priimti sprendimus ir prisitaikyti. Pranešime bus kalbama apie tai, kaip pasiekti sėkmę dabartiniame pasaulyje.

 

Įmonėms būtina paskubėti dėl specialaus dalyvio paketo

„Vilnius Coding School“ šiuo metu bendradarbiauja su daugiau nei 250 įmonių visoje Lietuvoje ir padeda joms atrasti naujų talentų. Mokykla į mugę kviečia prisijungti ir naujas, dar neturinčias mokyklos partnerės statuso įmones, kurios nori kartu spręsti IT darbo rinkos iššūkius.

Įmonės, norinčios dalyvauti renginyje TECH MUGĖ 2023 ir turėti savo stendą, kviečiamos susisiekti su organizatoriais e. paštu iveta@vilniuscoding.lt dar šią savaitę, kad spėtų gauti specialų dalyvio paketą. Vėliau sąlygos keisis.

Šiais metais naujų talentų į atviras IT pozicijas jau užsiregistravo ieškoti „Luminor“, „Devbridge“ („Cognizant Softvision“), „Nortal“, „Dexcom“, „Xplicity“, SEB, „Cyber Care“, COWI, „MobilePay“, „God.dev“, Baltijos kompiuterių akademija (BKA), „Ignitis grupė“, „Nordcurrent“, „Orion Innovation“, „Devoteam“, „Hostinger“, Lietuvos bankas, Valstybės duomenų agentūra, „Atea“, „Eskimi“, CUJO, „Exacaster“ ir kitos organizacijos – jų sąrašas nuolat ilgėja.

 

Pavasario TECH MUGĖS detali programa bus paskelbta artėjant renginiui. Daugiau informacijos ir nemokama registracija lankytojams – www.techmuge.lt.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.