2020 09 03

Baltijos klasterių forumas 2018

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia visus besidominčius klasteriais ir norinčius daugiau sužinoti apie tarptautinių partnerysčių kūrimą Baltijos regione į pirmąją tokio pobūdžio konferenciją-kontaktų mugę „Baltijos klasterių forumą 2018”, kuri įvyks gegužės 16 d. parodos „Balttechnika” metu Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Renginyje bus nagrinėjamos trys pagrindinės temos: tarptautiškumas, bendradarbiavimas ir galimybės. Lietuvos ir užsienio ekspertai savo pranešimuose pateiks svarbiausią informaciją ir įžvalgas susijusias su klasterių politika, finansavimo galimybėmis ir klasteriams skirtomis programomis. Didelis dėmesys bus skiriamas galimų scenarijų Baltijos regione aptarimui, metaklasterių kūrimui ir su tuo susijusiems iššūkiams bei galimybėms.

B2C & C2C kontaktų mugė

„Baltijos klasterių forumo 2018” antroji dalis pasiūlys dalyviams unikalią platformą kontaktų mezgimui ir naujų partnerių paieškai. Bus organizuojamos tiek C2C (partnerių paieška klasteris-klasteris) ir B2C (partnerių paieška įmonė-klasteris) sesijos.

Dalyvavimas konferencijoje ir kontaktų mugėje yra nemokamas, tačiau būtina registracija. Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia.

Renginio organizatoriai: MITA, InoLink

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.