2022 03 07

Parodos MOTIVATED AT WORK 2022 pranešėjai

Konferencija-paroda MOTIVATED AT WORK 2022, vyksianti gegužės 17 d., pristato savo pranešėjus.

Riina Hellström – viena agile metodologijos personalo valdyme pradininkų pasaulyje.

Daugelyje šalių ji atpažįstama kaip agile ir personalo valdymo profesionalė, kuri tiek konsultuoja organizacijas organizacijų vystymo srityje, tiek padeda diegti Agile įvairiose kompanijose. Riina dažnai vadinama HR inovatore, sugebančia perdaryti personalo valdymo procesus taip, kad jie motyvuotų ir įkvėptų personalo specialistų komandas.

Taip pat yra knygos „Agile HR – Deliver value in a changing world of work“ bendraautorė (leidykla Kogan Page, 2020) ir įkūrėja „Agile HR Community“, kuri organizuoja sertifikuotus agile mokymus personalo specialistams ir kitiems verslo atstovams. Riina turi daugybę agile sertifikatų ir du magistro laipsnius: Aalto universiteto (Helsinkis) technologijų magistrą ir Middlesex universiteto taikomosios neurologijos magistro laipsnį. Ji prisipažįsta, kad ateities darbo projektavimas yra, ko gero, didžiausia jos aistra. Taip pat ji labai mėgsta leisti laiką Suomijos salose neveikdama visiškai nieko.

Dr. Ieva Martinaitytė – inovacijų elgesio ir psichologijos ekspertė, Rytų Anglijos Universiteto dėstytoja ir tyrėja.

Ieva jau 13 metų tiria kūrybiško ir inovatyvaus mąstymo bei elgesio organizacijose katalizatorius ir barjerus. Straipsnius publikavo elitiniuose vadybos leidiniuose, patenkančius į Financial Times top 30. Skaitė pranešimus mokslinėse konferencijose JAV, Kanadoje, Italijoje, Vokietijoje, Suomijoje ir kitose šalyse. Ieva yra Kūrybiškumo laboratorijos – Creativity Lab (www.creativitylab.co.uk) įkūrėja bei vadovė. CreativityLab kuria mokslu paremtas mokymų programas bei įrankius, kurie padeda vadovams ir jų komandoms ugdyti inovatyvumo mąstyseną (mindset), elgesį ir įpročius reikalingus reikalingus inovacijų procese. Dirbo su koorporacijų komandomis Adobe, Marsh, Sky Innovation Lab ir kitomis organizacijomis Jungtinėje Karalystėje bei Lietuvoje.Skaitė paskaitas Universitetiniame Londono Koledže bei  Kembridžo Universitete. Ieva sukūrė DIP™ (Daily Innovation Practice – Kasdienė Inovacijų Praktika) metodą, kuris padeda vadovams ir jų komandoms ugdyti inovatyvumo elgseną bei įpročius.

Indrė Kontrimienė – „Triple O Consulting“ konsultantė, „Designthinking.lt” įkūrėja, inovatorė.

Sukaupusi 15 metų patirtį verslo konsultavime, verslo organizavime. Dirbanti inovatyviais ir kūrybiškais metodais, kurie padeda atskleisti žmogaus talentus ir stiprybes. Indrė sako: „Tikiu ir žinau, kad kiekvienas žmogus turi talentą. O talentai mums ne tam, kad būtume faini. Jie tam, kad per savęs realizavimą kurtume geresnį pasaulį.“

Jūratė Bortkevičienė – verslo psichologė, lektorė, knygos „Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius“ autorė; trijų vaikų mama ir vieno anūko močiutė.

Jūratė dirba tiek personalo valdymo srityje, tiek teikia konsultacijas ir moko tėvelius ir pedagogus vaikų auklėjimo ir ugdymo klausimais. Ji teigia: „Tai skirtingos mano veiklos sritys, tačiau stipriai susijusios. Dirbdama su vadovais ir tėveliais pastebėjau, kad problemos panašios, visi nori, kad jų aplinkoje esantys žmonės būtų sėkmingi.“ Būtent to Jūratė ir siekia: skatina tiek vaikučius, tiek suaugusiuosius tapti sėkmingais ir atskleisti savo potencialą.

Karolis Rimkus vadovauja Caption, socialinių tinklų rinkodaros agentūrai, padedančiai siekti rezultatų socialiniuose tinkluose, ir Venudu.lt, marketingo mokymų platformai.

LinkedIn jis vienas aktyviausių lietuvių, kurio įrašus seka >27 000 žmonių.

Kęstutis Mackelis vadovauja Stebby, didžiausiai sveikatingumo platformai Baltijos šalyse, jau dabar padedančiai daugiau nei 1,500 organizacijų investuoti į geresnę darbuotojų savijautą.

Kęstutis iš arti mato didžiausių korporacijų, startuolių ir valstybinių įmonių sveikatingumo programas su visais jų pliusais ir minusais. Anksčiau Kęstutis pats dirbo didelėse organizacijose kaip Intel Corp (JK), Lidl (JK ir LT) bei Telia (LT). Kęstutis šventai tiki, kad sveikatingumo biudžetas įmonėje yra labiau investicija nei išlaidos. Stebby jau dabar padeda daugiau nei 1,500 organizacijų Baltijos šalyse rūpintis savo darbuotojų savijauta bei sveikata, o Kęstutis pasidalins gerai mums žinomų įmonių pavyzdžiais ir pastarųjų įmonių patirtimis, kuriant sveiką organizaciją.

Vitalijus Majorovas – miego specialistas, verslininkas, biohacker’is ir geek’as.

Vitalijus apie 10 metų dirbo miego prekių industrijoje, jis ne tik domėjosi, kas, kaip ir kodėl įtakoja miegą ir jo kokybę, bet ir pats užsiėmė praktiniais eksperimentais – 200 naktų eksperimentuodamas testavo daugiau nei 50 skirtingų moksliniuose straipsniuose aprašytų miego „pagalbininkų“ – nuo kivio valgymo prieš miegą iki krioterapijos. Vitalijus yra sertifikuotas Sleep and recovery coach ir Buteyco kvėpavimo metodikos instruktorius.

Taikomasis teatras „4 Rooms“ – profesionalių aktorių trupė, praktikuojanti mokymąsi per pramogą (angl. edutainment).

Aktoriai kuria ir pasakoja scenines istorijas, aktualias konkrečiai auditorijai, o žiūrovas yra aktyvus dalyvis, ne pasyvus stebėtojas. Konferencijos metu „4 rooms“ kviečia į socialinę – meninę interakciją „Z karta ir verslo socialinė atsakomybė“. Įsivaizduokite situaciją: į kolektyvą ateina jaunas profesionalas, kurio žinios bei gebėjimai šiuo metu itin reikalingi įmonei. Jis, Z kartos atstovas, rimtai žiūri į įmonių socialinę atsakomybę, todėl savo nepatogiais klausimais drumsčia nusistovėjusią rutiną. Jaunasis profesionalas pasirengęs keisti darbo vietą, jei įmonė liks prie savo pasenusių nuostatų. Kaip šioje situacijoje reaguos vadovai?

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.