2018 11 22

Kviečiame į parodas „Mokykla“ ir „Vaikų šalis“

Mieli žurnalistai ir fotografai,

Kviečiame apsilankyti švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2018“ ir jauniems bei būsimiems tėvams skirtoje parodoje „Vaikų šalis 2018“.

Kur? Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Kada? Paroda „Mokykla 2018“ vyks lapkričio 23–24 d., nuo 10 val., 3, 4 salėse.

Paroda „Vaikų šalis 2018“ vyks lapkričio 23–25 d., nuo 10 val., 5 salėje.

 

Lapkričio 23 d., 10 val. 30 min. 3 salės fojė premjeras Saulius Skvernelis bei švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė atidarys parodą „Mokykla 2018“.

 

Paroda „Mokykla 2018“ – svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Čia gyvai ir interaktyviai pristatomos ugdymo(si) metodikos, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai bei sėkmės istorijos.

Visą programą rasite čia: https://bit.ly/2Nkk2qD

 

Paroda „Vaikų šalis 2018“ – interaktyvus ir gyvas renginys apie svarbiausias gyvenimo vertybes – šeimą, vaikus, meilę ir bendravimą. Čia veiks daug kūrybinių dirbtuvių mažiesiems, vyks renginiai tėvams, kuriuose patarimais dalinsis savo sričių specialistai. Lapkričio 25 d. parodos renginyje „Šeimų forumas“ žinomi žmonės – Simonas Urbonas, Viktorija Macijauskienė, Juventa Mudėnienė, Šarūnė Vienė, Ieva Lipkevičienė, Simona Lipnė – papasakos apie savo šeimų tradicijas bei ritualus.

Visą programą rasite čia: https://bit.ly/2pSSZEx

SVARBU: parodoje su savimi turėkite darbo pažymėjimus!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.