2018 10 26

„Litexpo“ apyvarta per 9 mėnesius didėjo 28 proc.

Didžiausias Baltijos šalyse parodų ir kongresų centras „Litexpo“ per 9 šių metų mėnesius padidino apyvartą 1,3 mln. Eur arba 28 proc., palyginti su praėjusių metų atitinkamu laikotarpiu, apyvartą augino konferencinis turizmas. Kiekvienais metais įmonė sumoka valstybei beveik 500 tūkst. dividendų.

„Šie metai „Litexpo“ – tai pokyčių metai, atsisakėme dalies savo įprastos veiklos, tokios kaip stendų projektavimas ir įrengimas, koncentruojamės į mūsų pagrindinę veiklą – parodų ir tarptautinių renginių organizavimą. Praėjusiais metais sėkmingai užbaigėme „Litexpo“ pirmųjų rūmų rekonstrukciją, šios investicijos leido išplėsti mobilių erdvių bei inovatyvios konferencijų įrangos pritaikymo galimybes“, – teigia bendrovės „Litexpo“ direktorius Justinas Bortkevičius. Per 9 mėnesius, ženkliai išaugęs renginių skaičius „Litexpo“ įmonių grupei sugeneravo daugiau nei 500 tūkst. eurų pajamų, palyginti su 2017 metų tokiu pačiu laikotarpiu.

Per metus „Litexpo“ grupė surengia vidutiniškai 1500 įvairių renginių, kuriuose apsilanko per 350 tūkst. lankytojų. „Litexpo“ šiuo metu dalyvauja 7 tarptautiniuose konkursuose dėl kongresų, kurių dalyvių skaičius svyruoja nuo 700 iki 2000, pritraukimo į Vilnių. „ Per 2018 metų 9 mėnesius sėkmingai įgyvendinome 6 tarptautinius renginius, kurių didžiausias siekė beveik 1500 delegatų. Džiaugiuosi, kad dalis šių renginių vyko ne tik „Litexpo“, bet ir kitose Vilniaus miesto erdvėse – Rotušėje, viešbučiuose. Kartu su partneriais žengiame stiprų žingsnį vystydami konferencinį turizmą už „Litexpo“ sienų“, – sakė J. Bortkevičius. Ypatingas dėmesys šiemet buvo skirtas gyvybės mokslų sričiai prisidedant prie „Life Scienes Baltics“ bei CRISPR renginių sėkmingo įgyvendinimo.

Bene labiausiai didžiausias Baltijos šalyse parodų ir kongresų centras „Litexpo“ žinomas dėl tarptautinių parodų, kurių per metus surengia apie 20. Čia vyksta tradicinės ir lankytojų pamėgtos parodos „Adventur“, „Resta“, „Pelenė“, Vilniaus knygų mugė, „Baldai. Interjeras. Dizainas“, Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF bei kitos.

Iki šių metų pabaigos planuojama surengti dar 4 parodas. Artimiausios iš jų vyks lapkričio 8–10 d. Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF ir parduotuvių, viešbučių bei restoranų įrangos
paroda „Baltshop. Balthotel. Baltgastro“. Pastaroji yra vienintelė tokia paroda Baltijos šalyse. Tuo tarpu Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF – tai geras maistas ir gurmaniški atradimai, tai verslo įvykis, skirtas nišinių maisto ir gėrimų produktų, prieskonių bei delikatesų įėjimui į rinką.

Valstybei priklauso kontrolinis 98,76 proc. „Litexpo“ kontrolinis akcijų paketas, kurį patikėjimo teise valdo Ūkio ministerija.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.