Prisijungti

Registruotis

Login

Register

2018 06 06

„Litexpo“ pirmieji Lietuvoje pradeda švęsti Pasaulinę parodų dieną

Vieninteliai Baltijos šalyse UFI (Pasaulinės parodų verslo asociacijos) nariai, Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, pradėjo naują tradiciją mūsų šalyje – švęsti Pasaulinę parodų dieną. Ją mini asociacijos nariai įvairiuose žemynuose – nuo specialių reginių iki netikėčiausių kampanijų socialinėse erdvėse.

„Mes jau 12 metų esame UFI nariai, į šią asociaciją žvelgiame ne tik kaip į svarbias tarptautines galimybes verslui, bet ir kaip į bendrystę su kitų šalių nariais. Kartu švęsdami Pasaulinę parodų dieną dar labiau sutvirtiname tarpusavio ryšius, primename pasauliui apie Lietuvą, kaip atvirą tarptautinėms idėjoms šalį“, – kalba „Litexpo“ vadovas Justinas Bortkevičius.

Šiemet minėjimas buvo simbolinis – įmonės darbuotojai nusifotografavo ir prisijungė prie tų, kurie socialinėse erdvėse dalinasi nuotraukomis su grotažyme #GED18. Suvedus ją internete, galima išvysti įvairių tautybių žmonių, rankose laikančių šių metų Pasaulinės parodų dienos (angl. Global Exhibitions Day) logotipą.

J. Bortkevičius sako, kad pradėję nuo socialinių tinklų, kitąmet planuoja didesnę iniciatyvą: „Parodos yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, todėl darbuotojai jau dabar turi idėjų, kaip originaliai įprasminti šią dieną. Tikiu, kad nuo šiol tai taps smagia kiekvienų metų tradicija.“

Pasauline parodų diena norima atkreipti dėmesį į teigiamą parodų industrijos poveikį vietos ir tarptautiniam verslui, inovacijoms, investicijų pritraukimui bei darbo vietų sukūrimui.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „ Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.