Prisijungti

Registruotis

Login

Register

2018 11 26

Materialiojo turto, esančio adresu Laisvės pr. 5, Vilnius, viešosios nuomos konkurso sąlygos

UAB Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“ skelbia rinkos konsultaciją dėl materialiojo turto – patalpų ir įrangos, skirtos maitinimo paslaugoms teikti, nuomos konkurso dokumentų.

 

„Litexpo“ siekdama tinkamai pasiruošti skelbiamam konkursui ir užsitikrinti, jog nurodytose patalpose maitinimo veiklą vykdys ambicingas, šiuolaikiškas ir didelius srautus galintis aptarnauti tiekėjas, kuris užtikrins aukštą paslaugų teikimo kokybę visų renginių metu, kviečia maitinimo sektoriaus dalyvius aktyviai teikti siūlymus, pastebėjimus, rekomendacijas dėl paskelbtų konkurso dokumentų.

 

Konkurso dokumentų pastabas, pasiūlymus ir rekomendacijas galima teikti elektroniniu paštu a.ramanauskaite@litexpo.lt iki 2018 m. gruodžio 17 d. 10.00 val.

 

Konkurso dokumentai:

Nuomos konkurso sąlygos

Patalpų nuomos sutartis – maitinimo veikla

 

„Litexpo“, išnagrinėjus gautus pasiūlymus ir pastabas, priims sprendimą pritarti ar nepritarti gautiems pasiūlymams ir apie tai informuos suinteresuotus dalyvius.

 

Papildomą informaciją apie „Litexpo“ galite rasti čia: https://www.litexpo.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „ Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.