2018 09 24

Prasidėjo pakuotės dizaino NAPA Baltic darbų registracija

2018 m. lapkričio 8–10 d. Baltijos maisto ir gėrimų parodos BAF metu, vyks pakuotės dizaino NAPA Baltic apdovanojimai ir geriausių darbų ekspozicija. Tai jau ketvirtus metus iš eilės vykstantis renginys, kuris šiais metais išplėtė savo geografiją. Todėl dalyvauti yra kviečiami ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos dizaineriai, dizaino sektoriuje veikiančios verslo įmonės ir paslaugų užsakovai.

Šiųmetė NAPA Baltic tema „Vartojimo kultūros pokyčiai“ – aktuali pasauliniame dizaino lauke. Konkurso organizatoriai atkreipia dėmesį į atsakingą vartojimą, kuomet kiekybę keičia kokybė, taip pat reiškinį, kuomet per įvairias prekės ženklų kolaboracijas gimsta naujos produktų kategorijos. Vis drąsiau laužomi vizualinės komunikacijos stereotipai, vienoms pakuočių kategorijoms skolinantis išraiškos formas iš kitų kategorijų. Geriausių darbų parodos metu ši tematika bus plėtojama antrus metus organizuojamoje konferencijoje NAPA Talks, kurios pranešėjai – Baltijos šalių dizaino, gamybos, rinkodaros ir pardavimų sričių ekspertai, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Iki šiol pakuočių dizaino konkursui kasmet buvo pateikiama apie 100 darbų. Prisijungus dalyviams iš kaimyninių šalių, šiais metais tikimasi sulaukti ne tik daugiau darbų, bet ir didesnės konkurencijos tarp dalyvių. Atsižvelgiant į ankstesnių metų patirtį ir pasaulinę panašių konkursų praktiką, kasmet tobulinama konkurso rengimo sistema. Norit palengvinti komisijos darbą ir suteikti aiškumo darbų teikėjams, šiemet kategorijos padalintos į 11 produktų grupių. Darbų atranka vyks dviem etapais, bus vertinama pagal penkis kriterijus: kūrybiškumą, inovatyvumą, ekologiškumą ir tvarumą, technologinius sprendimus ir atlikimą, funkcionalumą ir naudojimo patogumą. Darbus galima teikti iki 2018 m. spalio 10 d.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite ČIA.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.