Prisijungti

Registruotis

Login

Register

ADVENTUR 2019
 • 2019 sausio 25–27 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR kviečia sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą bei pildyti savo patirčių kolekcijas. Čia laukiami visi besidomintys naujomis turizmo galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, norintys susiplanuoti įdomiausias keliones, aktyvaus laisvalaikio entuziastai, ieškantys naujų idėjų bei maršrutų.

  Šių metų parodos tema – POTYRIŲ TURIZMAS. Šiandieninis keliautojas tradicinius traukos objektus, poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus ir perka ne turizmo produktą, o unikalią, emocinę patirtį. Kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams šiandien siūlo Lietuva? Kaip evoliucionuoja potyrio kelionių elementai globalioje rinkoje, kaip kuriama motyvacija keliauti? Apie visą tai bus diskutuojama ADVENTUR 2019 renginiuose ir dalyvių stenduose.

  Parodoje patyrę keliautojai, turizmo ekspertai ir kelionių organizatoriai dalinsis patarimais ir neįkainojamais asmeniniais atradimais kelionių metu. Poilsio zonoje „Fanų erdvė“ žinomi keliautojai pasakos savo kelionių įspūdžius, dalins autografus. Dalyvių stenduose vyks „Laimės valandos“ – ypatingi pasiūlymai lankytojams su specialiomis nuolaidomis, loterijomis, dovanomis.

  ADVENTUR 2019 ekspozicija:

  • 3 salė – PAŽINK LIETUVĄ – miestų turizmas, aktyvus laisvalaikis Lietuvoje, kaimo turizmas, SPA, sveikatingumo turizmas, pažintinės, edukacinės kelionės po Lietuvą, apgyvendinimo paslaugos
  • 3 salės galerija – AUTENTIŠKA LIETUVA – suvenyrai, kulinarinis paveldas, maisto produktai, degustacijos
  • 4 salė – ATRASK PASAULĮ IR POILSIAUK AKTYVIAI – užsienio šalių dalyviai, laisvalaikio ir sporto inventorius, paslaugos aktyviam laisvalaikiui, pramogos
  • 5 salė – ATRASK PASAULĮ – Lietuvos išvykstamojo turizmo verslo atstovai, avialinijų bendrovės

  ADVENTUR 2019 ekspozicijos planas

  Keliauk Lietuvoje
  Fotografijų paroda „Neregėta Lietuva“
  Nacionalinis geografijos žinių konkursas
  Kelionės – mano gyvenimo būdas
  „Adventur 2019“ forumas „Patirk Lietuvą“
  Fanų zona
  B2B renginys „Turizmo mainai 2019“
  UNESCO ir „National Geographic“ fotografijų paroda „Pasaulio paveldo kelionės“
  Laimės valandos
  Penktadienis – gidų diena
  Vaikų erdvė „Pramogama“
  Atgal

  Keliauk Lietuvoje

  Turistai kolekcionuoja nebe pamatytas vietoves ar suvenyrus iš jų, o patirtis. Todėl šiemet „Keliauk Lietuvoje“ stende lankytojus kviečiame panirti į kelionių po Lietuvą magiją visais 5 potyriais!

  Lankytojų lauks

  • Interaktyvi GASTROliavimo po Lietuvą dėlionė. Pasisemkite idėjų, kur keliauti ir ką netikėto paragauti.
  • Sienų tapyba su žymiausio Lietuvos grafičio autoriais Tadu Šimkumi ir Žygimantu Amelynu. Tapkite akyse gimstančio piešinio liudininku ir padėkite išrinkti populiariausius Lietuvos grafičius.
  • Klausydami, uosdami ir liesdami atspėkite, kokie garsai, kvapai ir daiktai charakteringiausiai pristato mūsų šalį. Susipažinkite su naujausiais dvaro laboratorijoje parfumerės kurtais kvapais.
  • Kelionių po Lietuvą magija. Užburiantys iliuzionisto Manto Wizard triukai.

  Taip pat stende – poilsio zona–mini „kino teatras“ su gulimomis vietomis ir vietinio turizmo vaizdo įrašais, turizmo leidiniai, žemėlapiai.

  „Keliauk Lietuvoje“ stendas – 3 salėje

  „Keliauk Lietuvoje“ programa

  Atgal

  Fotografijų paroda „Neregėta Lietuva“

  Naujoji „Neregėta Lietuva“ apima tris temas: kaip atrodo Lietuvos kraštovaizdis, ką gražaus ir unikalaus paveldėjome iš protėvių ir kokią ateitį kuriame dabar.

  Kraštovaizdis. Nuostabaus grožio miestų ir miestelių, ežerų ir upių vingių, jūros ir kopų vaizdai, fotografuoti iš oro ypatingoje šviesoje įvairiais metų laikais.

  Paveldas. Kruopščiai surinkti pačių gražiausių verbų, margučių, Užgavėnių kaukių, vėtrungių, archeologinių radinių ir kiti unikalaus Lietuvos paveldo kūriniai.

  Ateitis. Moderniausi moksliniai tyrimai, pramonės inovacijos, informacinės technologijos, išmanusis dizainas, robotika, lazeriai, optika ir biotechnologijos.

  „Neregėtos Lietuvos“ naujausių fotografijų paroda veiks visas tris parodos „Adventur“ dienas.

  Vieta: 5 salė, 2 a., konferencijų centras

  Parodą dovanoja: NOVATURAS

  Atgal

  Nacionalinis geografijos žinių konkursas

  Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, kartu su LITEXPO, kviečia lankytojus iš visos Lietuvos registruotis bei dalyvauti Nacionaliniame geografijos žinių konkurse.

  Šių metų parodos tema – POTYRIŲ TURIZMAS. Konkurso klausimai apims Lietuvos, Europos ir pasaulio turizmą, taip pat bendras geografines temas.

  Konkurso klausimai vienas po kito bus perskaitomi ir demonstruojami didžiuliame ekrane. Dauguma klausimų bus iliustruoti. Visi dalyviai gaus atsakymams fiksuoti skirtus lapus (ATSAKYMŲ LAPAS), į kuriuos reikės įrašyti teisingus atsakymus arba pažymėti teisingą atsakymą žyminčią raidę.

  Konkurso dalyviams reikės atsakyti į 30 klausimų.

  Konkurso dalyviai

  Konkurse kviečiami dalyvauti vyresni nei 19 metų suaugusieji gyventojai iš visos Lietuvos. Konkurso dalyvis turi būti baigęs vidurinę bendrojo lavinimo mokyklą.

  Dalyvių registracija

  Registracija vyksta iki 2019 m. sausio 25 d.

  Registracija vyksta šiuo adresu: lgmakonkursas@gmail.com

  Registruojantis būtina nurodyti: vardą, pavardę, amžių, gyvenamosios vietos adresą, profesiją, el. pašto adresą, mobilųjį telefoną.

  Konkurso programa:

  Sausio 26 diena:

  10.00-10.50 val. Moksleivių registracija

  11.00-12.00 val. 6-8 klasių moksleivių Geografijos žinių konkursas

  12.30-13.30 val. 9-12 klasių moksleivių Geografijos žinių konkursas

  15.00 val. Moksleivių konkurso nugalėtojų paskelbimas ir apdovanojimasapdovanojimai

  16.00 val. Suaugusiųjų registracija

  16.30-17.30 val. Suaugusiųjų Geografijos žinių konkursas

  18.00 val. Suaugusiųjų konkurso nugalėtojų paskelbimas ir apdovanojimas

   

  Konkursas vyks sausio 26 dieną konferencijų salėje 5.1.

  Pagrindinis Nacionalinio geografijos žinių konkurso rėmėjas – kelionių organizatorius GRŪDA.

  Atgal

  Kelionės – mano gyvenimo būdas

  Renginių ciklo „Kelionės – mano gyvenimo būdas“ susitikimuose parodos lankytojai turės galimybę tiesiai iš nutrūktgalvių keliautojų išgirsti neįtikėtinų istorijų ir sužinoti, ar potyrių turizmas egzistuoja Lietuvoje.

  Sausio 26 dieną kviečiame susitikti su nuostabiais keliautojais!

  12.00–12.40 „11 mėnesių avantiūra Azijoje“. Pasakoja Tautvydas Šlevas ir Kamilė Jokšaitė (kelionių blogas InvisusMundi.lt kelionės).

  12.45–13.25 „Nuo Žemaitijos iki Sirijos: kodėl reikia pasiduoti kelionių traukai?“. Pasakoja Medeina Cijauskaite.

  13.30–14.10 „Unikalios patirtys ir Lietuva“. Pasakoja ornitologas Marius Karlonas ir turizmo koordinatorius Matas Toliušis.

  14.15–14.55 „Alpinisto Juro Jorudo viršūnės“. Pasakoja alpinistas Juras Jorudas.

   

  Pokalbius moderuoja: Dalia Smagurauskaitė.

  Vieta: 5.2 konferencijų salė

  Atgal

  „Adventur 2019“ forumas „Patirk Lietuvą“

  Ką reiškia patirti Lietuvą? Pajausti ją, suprasti, pamatyti tai, kas joje yra geriausia, įkvėpti jos. Kiekvieno iš mūsų žvilgsnis į Lietuvą yra skirtingas. Iš skirtingų patirčių susideda bendras vaizdas šalies, kurią mylime ir norime, kad ją mylėtų kiti.

  Šių metų ADVENTUR forumo temą įkvėpė Lietuvą garsinantys žmonės ir projektai. Ką pasauliui apie mūsų šalį kalba Kultūros sostinės vardas? Kokių idėjų yra kupini tradicinių apdovanojimų „Turizmo sėkmingiausieji 2018“ nominantai? Kaip išnaudoti savo žinias ir patirtis, kad Lietuva taptų vis stipresniu traukos tašku Europoje?

  #Saltibarsciai buvo stebuklingas žodis, atvėręs pasauliui lietuvio keliautojo Jokūbo Laukaičio sukurtą vaizdo filmuką apie Lietuvą „What is Lithuania? (My Country You Know Nothing About)“. „Sėkmingiausia 2018 metų turizmo iniciatyva“ nominuotas filmukas šiandien „Youtube“ kanale peržiūrėtas beveik 800 tūkst. kartų.

  Naują savo knygą išleidęs ADVENTUR forumo svečias, fotomenininkas Marius Jovaiša sako norėjęs parodyti „dar labiau neregėtą Lietuvą, dar neregėtesnę“. Už iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ vaizdą Mariui Jovaišai šiemet skirtas apdovanojimas, „Turizmo sėkmingiausiųjų 2018“ apdovanojimuose jis nominuotas sėkmingiausiu 2018 metų turizmo ambasadoriumi.

  2019 metais Lietuvos kultūros sostinės estafetę iš Marijampolės perėmė Rokiškis. Kultūrines atostogas visus metus patirčių kolekcionieriams žadantis miestas taip siekia populiarinti Rokiškio vardą, „įpratinti“ keliautojus čia atvykti, leisti laiką su šeima.

  ADVENTUR 2019 Forumo programa

  Atgal

  Fanų zona

  Poilsio ir susitikimų erdvėje „Fanų zona“ lankytojus kviesime bendrauti su žinomais keliautojas ir pasivaišinti gardžia „Vero Cafe“ kava. Keliautojai pasakos apie pačias netikėčiausias ar kartais net nutrūktgalviškas savo keliones, pristatys dar daugelio turistų neatrastus maršrutus ir atskleis, su kokiais iššūkiais tenka susidurti kitokiose kelionėse bei pasidalins vertingais patarimais.

  „Fanų erdvė“ įsikurs 3 salės fojė.

  ADVENTUR Fanų zonos programa

  Atgal

  B2B renginys „Turizmo mainai 2019“

  B2B susitikimų renginys „Turizmo mainai 2019“, skirtas turizmo paslaugų profesionalams:

  • paslaugų pirkėjams: vietinio ir atvykstamojo turizmo kelionių organizatoriams;
  • paslaugų tiekėjams: turistų apgyvendinimo, maitinimo, pramogų ir pažintinių programų organizatorių verslui, turizmo informacijos centrų atstovams.

  Susitikimuose gali dalyvauti tik užsiregistravę ir patvirtinti dalyviai.

  Daugiau informacijos ir registracija: https://turizmomainai.ntva.lt/

   

  Laikas: sausio 25 d. 12.00–15.00

  Vieta: 5.1 konferencijų salė

   

  Organizuoja Lietuvos turizmo rūmai

  Atgal

  UNESCO ir „National Geographic“ fotografijų paroda „Pasaulio paveldo kelionės“

  Ši paroda – Europos komisijos ir UNESCO inicijuoto projekto dalis, kurio tikslas – paskatinti žingeidžius viso pasaulio keliautojus aplankyti mažai žinomas, bet ne mažiau unikalias už garsiąsias, Europos Pasaulio paveldo vietoves, sukuriant tematinius maršrutus.

  Programoje vystomi keturi maršrutai: Antikinė Europa, Didikų Europa, Romantiškoji Europa ir Požemių Europa. Vilnius įtrauktas į maršrutą Romantiškoji Europa.

  „Adventur 2019“ – šios fotografijų parodos startas Lietuvoje. Joje įamžinti vaizdai, patenkantys į maršrutus, kurie yra įtraukti į projektą „Pasaulio paveldo kelionės Europos Sąjungoje“.

   

  Vieta: 5 salė, 2 a., konferencijų centras

  Paroda veiks sausio 25–27 d.

   

  Projekto vykdytojas – Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija UNESCO, pagrindinis partneris – „National Geogrpahic“. Projektą finansuoja – Europos Komisija.

  Prie projekto įgyvendinimo Lietuvoje prisideda: Ūkio ministerija, Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra, Vilniaus m. savivaldybė, Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“

  Atgal

  Laimės valandos

  Dalyvių stenduose vyks „Laimės valandos“ – ypatingi pasiūlymai lankytojams su specialiomis nuolaidomis, loterijomis, dovanomis. Tai išskirtinė proga įsigyti keliones už mažiausias kainas, laimėti dalyvių įsteigtus vertingus prizus, sudalyvauti įvairių produktų degustacijose ir išbandyti įdomias pramogas dalyvių stenduose.

  „Laimės valandų“ programos:

  Penktadienio LAIMĖS VALANDOS

  Šeštadienio LAIMĖS VALANDOS

  Sekmadienio LAIMĖS VALANDOS

  Atgal

  Penktadienis – gidų diena

  Pirmą parodos dieną, penktadienį, skiriame gidams ir turizmo profesionalams. Sausio 25 d. vyks specialūs B2B renginiai: ADVENTUR FORUMAS; „Turizmo mainai 2019“ – renginys turizmo paslaugų profesionalams.

  Gidai, kviečiame bilietus įsigyti pigiau internetu www.bilietai.lt arba kasose. Svarbu – prie įėjimo pateikite darbo pažymėjimą.

  Atgal

  Vaikų erdvė „Pramogama“

  Interaktyvi parodos erdvė vaikams, kurioje galima smagiai ir turiningai praleisti laiką.

  Čia mažųjų patirčių kolekcionierių laukia:

  1. lankinio taikinys – interaktyvi, saugi pramoga su lankais ir strėlėmis, skirta vaikams nuo 8 metų;
  2. „NerfZonos“ taikinys – erdvė, kurioje vaikai gali išbandyti įvairius „Nerf“ ginklus šaudydami į taikinį;
  3. „X-Box“ – rankomis valdomi smagūs žaidimai;
  4. šeštadienį ir sekmadienį nuo 13 iki 15 val. vyks „Beyblade“, „Nerf“ varžybos, kur galima bus laimėti „Nerf“ ir „Beyblade“ prizus;
  5. šeštadienį ir sekmadienį nuo 12 iki 15 val. vaikučius linksmins animatorius iš „Personažai.lt“.

  Daugiau informacijos: https://pramogama.lt/adventur2019

  Organizatoriai: „Laisvalaikio centras Pramogama“

  Vieta: 4 salės fojė

  Vaikų erdvė veiks visas parodos dienas.

  Vaikų erdvė veiks visas parodos dienas.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.