Agile Tour Vilnius 2023
  • 2023 Spalio 17 d.
  • Darbo laikas

    9:00-18:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Didžiausia Agile konferencija Baltijos šalyse, organizuojama ne pelno siekiančios asociacijos Agile Lietuva, jau 14-ą kartą kviečia visus besidominčius Agile įgyti naujų žinių, sužinoti apie naujus įrankius ir pasisemti įkvėpimo. Šių metų konferencija vyks hibridiniu būdu spalio 17 d. ir nuotoloniu būdu spalio 18 d. 

 

Spalio 17 d. kviečiame dalyvauti kontaktiniu būdu Vilniuje “Litexpo” arba nuotoloniu būdu per elektroninę renginio platformą. Dalyvaudami kontaktiniu būdu turėsite galimybę gyvai pabendrauti su pranešėjais ir kitais dalyviais, o taip pat klausytis įdomių pristatymų, dalyvauti praktiniuose seminaruose ir skaniai papietauti kartu su bendraminčiais bendruomenės nariais. Tiems, kurie nuspręs dalyvauti nuotoliniu, renginį tiesiogiai transliuosime per mūsų modernią elektroninę renginio platformą, kad nepraleistumėte nė akimirkos.

 

Antrąją dieną, spalio 18-ąją, renginys vyks tik nuotoliniu būdu, todėl galėsite dalyvauti realiuoju laiku iš bet kurios pasaulio vietos. Įsitraukti į įdomias diskusijas, dalyvauti interaktyviose dirbdavuse ir bendrauti su kitais Agile entuziastais – visa tai galėsite daryti patogiai įsitaisę savo aplinkoje. 

 

Nesvarbu,kokį bilietą tipą pasirinksite, turėsite prieigą prie neįkainojamų Agile žinių, naujų ryšių ir bendrystės įkvėpimo. 

 

Prisijunkite prie didžiausios Agile konferencijos Baltijos šalyse, kurioje dalyvaus daugiau nei 60 Lietuvos ir užsienio pranešėjų iš beveik 20 pasaulio šalių. Šioje konferencijoje bus diskutuojama įvairiomis temomis: nuo inovacijų kuriant produktus ir valdant projektus iki lyderystės, komandos valdymo, karjeros augimo ir verslo judrumo skatinimo. 

 

Nepraleiskite šios unikalios progos, prisijunkite prie Agile Tour Vilnius 2023 ir kartu su kitais dalyviais atraskite Agile jėgą!

 

Perkanti daugiau nei 10 bilietų yra taikomos nuolaidos (dėl nuolaidos kodo kreipkitės į organizatorius žemiau nurodytu el. paštu). 

Jei turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į organizatorius el. paštu turas@agile.lt arba telefonu +37062273840 (Diana). 

 

Naujienas apie Agile Tour Vilnius 2023 galite rasti čia:

Agile Tour Vilnius 2023 internetinis puslapis

Agile Lietuva LinkedIn paskyra

Agile Lietuva Facebook paskyra

 

—-

 

Konferenciją Agile Tour Vilnius organizuoja ne pelno siekianti asociacija Agile Lietuva, vienijanti Agile praktikus ir entuziastus iš įvairių Lietuvos įmonių. Agile Tour Vilnius yra pasaulinio „Agile Tour” dalis.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.