Prisijungti

Registruotis

Login

Register

AMBER TRIP 2022
 • 2022 kovo 16-19 d.
 • Darbo laikas

  Kovo 16-18 d. nuo 10.00 iki 18.00 val.

  Kovo 19 d. nuo 10.00 iki 16.00 val.

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

  „Amber Trip“ – didžiausia specializuota juvelyrikos paroda Baltijos šalyse, svarbus kasmetinis įvykis visai juvelyrikos visuomenei: profesionalams ir dizaineriams, gamybos organizatoriams ir praktikams, juvelyrikos pramonės žmonėms, technologinių gaminių, prietaisų, įrenginių gamintojams. Kaip ir kasmet, parodoje bus pristatomos naujausios pramonės technologijos, moderni technika. Keturių dienų šventės metu susipažinsite su naujausiomis tendencijomis šioje grožio industrijos srityje, galėsite pamatyti naujausius pasaulio profesionalių juvelyrų darbus, įsigyti ar užsisakyti išskirtinį autorinių papuošalų, juvelyrinių akmenų. Jūsų laukia daug neišdildomų įspūdžių, staigmenų.

  Bilieto kaina: 3 Eur – 5 Eur

  *Bilietai parduodami renginio vietoje. 50% nuolaida taikoma studentams, moksleiviams, negalią turintiems žmonėms bei senjorams.

  Renginio darbo laikas:

  Kovo 16-18 d. nuo 10.00 iki 18.00 val.

  Kovo 19 d. nuo 10.00 iki 16.00 val.

  Daugiau informacijos https://ambertrip.com/ 

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.