„Amber Trip”
  • 2017 kovo 8–11 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

„Amber Trip“ – didžiausia specializuota juvelyrikos paroda Baltijos šalyse, svarbus kasmetinis įvykis visai juvelyrikos visuomenei: profesionalams ir dizaineriams, gamybos organizatoriams ir praktikams, juvelyrikos pramonės žmonėms, technologinių gaminių, prietaisų, įrenginių gamintojams. Kaip ir kasmet, parodoje bus pristatomos taip pat naujausios pramonės technologijos, moderni technika. Keturių dienų šventės metu Jus susipažinsite su naujausiomis tendencijomis šioje grožio industrijos srityje, galėsite pamatyti naujausius pasaulio profesionalių juvelyrų darbus, įsigyti ar užsisakyti išskirtinį autorinių papuošalų, juvelyrinių akmenų. Jūsų laukia daug neišdildomų įspūdžių, staigmenų.

Bilieto kaina: 2,5 Eur – 5 Eur

*Bilietai parduodami renginio vietoje. 50% nuolaida taikomos studentams, moksleiviams, negalią turintiems žmonėms bei senjorams.

Renginio darbo laikas:

kovo 8-10 d. nuo 10 iki 18 val.

kovo 11d. nuo 10 iki 16 val.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.