Prisijungti

Registruotis

Login

Register

ARKLIŲ PARODA EQUIBALT 2018
 • 2018 gruodžio 1–2 d.
 • Darbo laikas
 • Litexpo, 5 salė.

  Veislinių arklių paroda-šou – vienintelis toks renginys ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, kai po vienu stogu demonstruojama daug nuostabių gyvūnų, buriasi pagrindiniai arklių veisėjai, arklininkystės atstovai iš Lietuvos ir kitų šalių: Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Baltarusijos ir kt. Geriausi arkliai iš Lietuvos ir užsienio šalių kovos dėl čempiono titulo tarp sunkiųjų, kinkomųjų, jojamųjų ir sportinių veislių.

  Nustebsite sužinoję, kiek yra arklių veislių! Ypač vertingų jų atstovų vertė siekia šimtus tūkstančių ar net milijonus eurų. Parodoje pamatysite brangiausius ir grakščiausius arabų žirgus ir achaltekus, pačius grakščiausius žirgus – juoduosius fryzus, – stipriausiąją veislę – peršeronus, – taip pat arklius su keisčiausiu kailiu – Užbaikalės garbanotuosius – ir kitų puikių veislių! Pirmą kartą įvyks specializuota ponių paroda, kur bus demonstruojami apalūzų, Šetlando, miniatiūriniai Šetlando, Velso ir kiti poniai. Iš viso parodoje bus demonstruojama apie pusšimtis elitinių gyvūnų iš Lietuvos ir užsienio. Pamatysite Senovės Rytų, baroko epochos arklių veislių, šiuolaikinių sportinių žirgų, taip pat aborigenų veislių. Vyks arklių ekspertizė. Žiūrovų laukia kerinti šou programa: teatralizuoti, akrobatiniai numeriai, parengti individualių savininkų ir žirgynų.

  Bilietai bus parduodami renginio metu prie įėjimo 5 salę.

  Vaikams iki 3 metų nemokamai.

  Žirgų paroda nuo 6-10,5 Eur

  Šunų ir žirgų paroda nuo 11-13 Eur

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.