Prisijungti

Registruotis

Login

Register

ARTVILNIUS’17
 • 2017 birželio 8–11
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  Tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius“ per aštuonerius veiklos metus išsiplėtė ir stabiliai įsitvirtino vietinėje ir užsienio meno rinkoje bei meno mylėtojų privalomų aplankyti renginių sąraše.

  Didžiausias vizualiųjų menų renginys Baltijos šalyse šiemet lankytojams siūlo gausią programą: šimtai menininkų, tūkstančiai intriguojančių ir įkvepiančių kūrinių, išskirtiniai susitikimai su meno žvaigždėmis, įdomios diskusijos ir įtraukianti edukacinė programa. Tai kūrybiškiausias ir įsimintiniausias vasaros meno festivalis!

  „ArtVilnius’17“ dalyvaus 55 galerijos, 200 menininkų iš 20 pasaulio šalių (nuo Belgijos, Vokietijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Lietuvos iki Baltarusijos, Gruzijos, Rusijos, Italijos, Prancūzijos), bus pristatytos išskirtinės kolekcijos – kuriose pasaulinio garso menininkų kūriniai. Visą dalyvių sąrašą rasite čia: www.artvilnius.com/lt/dalyviai.

  „ArtVilnius” šalia pagrindinės galerijų programos mugėje organizuoja atskirą projektų zoną ir papildomus renginius. Šiemet vienu iš meno mugės akcentų taps videomenas. Iš Bonos (Vokietija) bus atvežta vieno seniausių Europoje videomeno festivalio „Videonale – Festival for Video and Time-Based Arts“ kūrinių kolekcija. Mugės metu bus parodytas ir naujausias Jono Meko filmas. Krokuvos Šiuolaikinio meno muziejus MOCAK šiemet grįžta su nauju projektu, ypatingasis mugės partneris „Lewben Art Foundation“ pristatys kolekciją, kurioje – garsių užsienio menininkų kūriniai, tarp jų – ir prestižinio Turnerio prizo laimėtojos kūryba.

  Kasmet vykstančioje tarptautinėje skulptūrų, instaliacijų ir performansų parodoje „Takas“ dalyvaus rekordinis kiekis menininkų – 39 kūrėjai iš š Prancūzijos, Estijos, Lietuvos, Latvijos, Vokietijos ir Ukrainos. „ArtVilnius‘17“ programoje bus tęsiama geriausių galerijų bei menininkų rinkimo tradicija, lankytojams bus siūloma diskusijų ir paskaitų programa. Visų meno mugės lankytojų lauks edukacinė programa ir kūrybinės dirbtuvės.

  Mugės programą ir daugiau informacijos rasite čia


  MUGĖS DARBO LAIKAS:

  Birželio 8 d. (ketvirtadi

   


  Organizatorius:
   Lietuvos meno galerininkų asociacija, „ArtVilnius“ direktorė – p. Diana Stomienė

  J. Basanavičiaus g. 1/13, LT-01118 Vilnius
  Tel. +370 5 261 09 75, 8 640 38221

   

  info@artvilnius.com

  www.artvilnius.com

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.