Atsakinga tėvystė

Atsakinga tėvystė

  • 2017 kovo 25 - 26 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

JAU TREČIĄ KARTĄ

ATSAKINGA TĖVYSTĖ – tai tėvų, senelių, globėjų, psichologų, pedagogų, sveikatos specialistų ir pačių vaikų pamėgtas renginys, kuriame žiniomis ir patirtimi dalijasi žymiausi, progresyviausi vaikų ir paauglių auklėjimo bei mokymo profesionalai.

Konferencija skirta teisingiems, mąstantiems ir rūpestingiems tėvams, globėjams ir pedagogams, siekiantiems gauti visus atsakymus apie vaikus – nuo nėštumo ir gimimo iki pirmosios meilės (arba jos pirmos pabaigos).

ATSAKINGA TĖVYSTĖ 2017

Šiais metais konferencija didžiuojasi lektoriais – tai pripažinti, vertinami, mylimi ir garsūs vardai. Šie žmonės savo pavyzdžiu keičia savo aplinką, savo šalį, savo pasaulį. Mes tikime, kad susitikimas su jais dar turputėlį arba iš esmės pakeis ir mus. Taip pat tradiciškai laukia ir individualios ekspertų konsultacijos, kolegų diskusijos, edukacijos priemonės ir sveiki produktai šeimoms, kurie darniai papildo konferencijos turinį.

KUR? Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Vilniuje.

KADA? 2017 m. kovo 25-26 d.

Konferencija tradiciškai trunka dvi dienas: pirmoji skirta ikimokyklinio amžiaus vaikų problemoms, antroji – aktualijoms nuo pirmoko iki abituriento.

KODĖL? Dalyvavusiųjų apklausos patvirtino – konferencijoje „ATSAKINGA TĖVYSTĖ“ kiekvienas dalyvis tikrai randa atsakymus tai, kas rūpi. Bilietai į šią konferenciją – tai teisinga dovana ir geriausia investicija į šeimos ir vaikų ateitį.

ATSAKINGIEJI: Konferenciją rengia Litexpo events. Konferenciją moderuoja žurnalistė, keturių vaikų mama Gabija Vitkevičiūtė.

 

Tėvams dėl vaikų: rimtai, profesionaliai, su meile

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.