AUTHENTIC 2023

AUTHENTIC 2023

  • 2022 rugsėjo 26 d.
  • Darbo laikas

    9:30 – 15:30

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
Tokių šukuosenų dar neregėjome: pirmąkart Lietuvoje įvyks ribas peržengiantis plaukų dizaino šou
Atgal

Tokių šukuosenų dar neregėjome: pirmąkart Lietuvoje įvyks ribas peržengiantis plaukų dizaino šou

Jau rugsėjo 26 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įvyks svarbiausias šių metų šou plaukų stilistams – „AUTHENTIC 2023 | CUT&COLOR“. Adrianas Pop ir Joana Pop – plaukų dizaineriai, didžiuosiuose Europos miestuose surengę ne vieną šou su šios srities virtuozais Richardu Ashfortu ir Timu Harvey. Renginio metu plaukų meistrų tandemas ne tik pasidalins profesine patirtimi su tobulėti norinčiais plaukų stilistais, bet ir pristatys naują standartus laužančią pasaulinio lygio kolekciją, kurią palydės spalvų, muzikos, mados ir choreografijos šou.

 

Adrianas Pop ir Joana Pop – brolis ir sesuo, neišskiriamas kūrybinis tandemas iš Rumunijos, kartu dirbantis jau daugiau nei 20 metų, rašoma pranešime spaudai. Jis – plaukų architektas, ji – koloristė. Kartu jie yra savo vardo akademijos plaukų stilistams įkūrėjai, įkvėpę darbui lyderių pozicijas užimančius plaukų dizainerius iš JAV, Meksikos, Olandijos, Vengrijos, Italijos ir kitų šalių. Su žinomiausiais plaukų meistrais rengę pristatymus didžiuosiuose Europos miestuose Adrianas ir Joana garsėja griežta disciplina, atsidavimu darbui ir profesiniais bei kūrybiniais iššūkiais. Jų veiklos filosofijos pamatas – autentiškumas, kuriam renginio metu ir bus skirtas didžiausias dėmesys.

Šiems plaukų dizaineriams autentiškumas nėra tik skambi frazė. Jie tiki, jog tai – vienintelis būdas išsaugoti kūrybiškumą ir išlikti savimi.

„Visi esame apriboti socialinių normų, tačiau, jeigu gebame būti autentiški, mums pavyksta save išreikšti nepaisant jokių apribojimų ar konstruktų. Manau, jog autentiškumas yra būtent tai, kas mus skiria vienas nuo kito. Autentiškas žmogus yra laisvas, jis turi drąsos daryti tai, ką sugalvoja, ką nori, nekreipdamas dėmesio į kitų nuomonę. Pavyzdžiui, Rumunijoje vis dar įprasta rūpintis tuo, ką pasakys kiti. Visą savo gyvenimą išgyvenau dėl to, kokia bus aplinkinių reakcija. Tačiau dabar galvoju – kokie kiti? Juk tai – mano gyvenimas, mano istorija,“ – atvirauja Adrianas Pop.

Renginys „AUTHENTIC 2023“ skirtas tiek srities profesionalams, tiek pradedantiesiems plaukų stilistams, nebijantiems iššūkių ir individualų plaukų stilių vertinantiems kaip reikšmingą žmogaus asmenybės dalį. Stilistai turės progą išmokti naujų technikų, sulaukti naudingų patarimų, įsikrauti energijos, įgauti įkvėpimo ir kitaip įvertinti jau įprastas technikas. Šis šou – skirtas kiekvienam, kuris nori būti jo dalimi.

Pirmoji dalis bus skirta salonuose dirbantiems plaukų stilistams, norintiems susipažinti su talentingojo tandemo taikomo geometrinio kirpimo ir koloristikos meno subtilybėmis, padedančiomis atrasti kiekvienam tinkamą spalvinę gamą ir išsaugoti autentiškumą. Dalyviai-plaukų stilistai įgytas žinias savo darbe galės pradėti taikyti jau kitą dieną! Adrianas Pop ir Joana Pop žada, kad antroji renginio dalis bus dar labiau kūrybiškesnė, įkvepianti.

„Galima sakyti, kad antrojoje dalyje sulaužysime visas taisykles, kurias pristatysime pirmojoje,“ – juokiasi Joana Pop.

Renginį vainikuos išskirtinės naujos kolekcijos pristatymas, šių plaukų dizainerių rankose virstantis tikra pojūčių fiesta ir neužmirštamu šou. Plaukų dizainą apjungdami su vaizdo, garso, mados, šokio elementais Adrianas Pop ir Joana Pop siekia ne tik perteikti savo veiklos filosofiją, bet ir sulaužyti visuotinai priimtus standartus, kad padėtų sau ir kitiems plaukų stilistams ištrūkti iš komforto zonos bei padrąsintų eksperimentuoti.

„Vilniuje vykstantis šou bus pats įspūdingiausias mano karjeroje,“ – užtikrintai sako Adrian Pop.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.