Prisijungti

Registruotis

Login

Register

AUTHENTIC 2023
  • 2022 rugsėjo 26 d.
  • Darbo laikas

    9:30 – 15:30

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

AUTHENTIC 2023 | CUT&COLOR

Jau rugsėjo 26d. LITEXPO įvyks Metų šou plaukų stilistams AUTHENTIC 2023 | CUT&COLOR kartu su POP ACADEMY – Adrian Pop ir Ioana Pop!

 

Autentiškas – tai savitas, nekopijuojantis, drąsus ir unikalus žmogus. Su savo individualiu charakteriu ir saviraiška. Nepriklausomai nuo savo amžiaus, lyties ar socialinio statuso – jis visų pirma yra laisvas, kalbantis be baimės, tikras ir optimistiškas.

Jam nereikia kitų patvirtinimo veikti, jis nesiekia atitikti svetimų lūkesčių.  Jis turi savo vidinį kompasą ir kelio planą. Jis turi savo charakterį! Kartu su mūsų atstovaujama kompanija KEUNE HAIRCOSMETICS tikime, kad pasaulis tampa geresne vieta, kai žmonės parodo charakterį.

AUTHENTIC 2023 renginys  – norintiems dar geriau įvaldyti koloristikos meną, atrasti kiekvienam žmogui tinkamą spalvinę gamą, susietą su jo asmenybe. Tiems, kas nori perprasti kirpimų filosofiją per geometrines formas. Tiems, kas suvokia, kad plaukų kirpimas neatsiejamas nuo plaukų spalvos. Tai vienybė – tai asmens charakteris. Tiems nesustojantiems siekti dar aukštesnių techninių įgūdžių, jaučiantiems aistrą ne tik savo darbui bet ir mokymuisi bei gautų žinių pritaikymui.

Šis renginys – tiems, kurie turi charakterį! Renginys skirtas Jums, mieli Kūrėjai, kasdien prisiliečiantiems prie žmogaus asmenybės išraiškos formos – plaukų stilizavimo.

 

POP ACADEMY tai tarptautiniai plaukų meistrai-edukatoriai, „Keune Haircosmetics“ ambasadoriai Adrian Pop ir Ioana Pop, sukaupę jau daugiau nei dešimtmetį unikalių įvaizdžių kūrimo ir stilizavimo patirties.

Kūrybinis tandemas mokė ir įkvėpė darbui dabar lyderiaujančius plaukų stilistus iš JAV, Meksikos, Olandijos, Šveicarijos, Vengrijos, Italijos ir kitų pasaulio valstybių!

Meistrai yra yra geidžiami įvairiose šalyse – jų žinios kuria pasitikėjimą, būtent to jie įkvepia siekti savo mokinius. Jie rengia išskirtinius meninius ŠOU, kuriais skatina kurti, rinktis drąsius bei ypatingus plaukų stilizavimo sprendimus.

 

APIE MEISTRUS

ADRIAN POP – POP ACADEMY įkūrėjas ir vienas iš jos kūrybos vadovų yra labai vertinamas už savo techninius įgūdžius ir aistrą mokydamas, įkvėpdamas ir motyvuodamas savo mokinius. Jo analitinis mąstymas ir stebėjimas labai prisideda prie akademijos kolekcijų sukūrimo.

IOANA POP – yra itin įvaldžiusi koloristikos meną, puikiai žino kas tinka žmogui, ir visą spalvinę gamą susieja su jo asmenybe. Ioana viena iš pagrindinių kūrėjų, kuri kartu su Adrianu kuria geriausias POP ACADEMY kolekcijas ir įvaizdžius.

 

RENGINIO PROGRAMA

9.30 – 10 val. Registracija, rytinė kava.

10.00-12.30 val. I DALIS. Saloninis kirpimas ir dažymas – bus sukurti 2 unikalūs įvaizdžiai

12:30-13:30 val. Pietų pertrauka.

13:30-15:30 val. II DALIS. Kūryba ir inspiracija – bus sukurti 2 unikalūs įvaizdžiai, pasitelkiant individualiai pritaikytą koloristiką, kirpimą ir stilizavimą.

FINALINIS ŠOU

Tokių šukuosenų dar neregėjome: pirmąkart Lietuvoje įvyks ribas peržengiantis plaukų dizaino šou
Atgal

Tokių šukuosenų dar neregėjome: pirmąkart Lietuvoje įvyks ribas peržengiantis plaukų dizaino šou

Jau rugsėjo 26 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įvyks svarbiausias šių metų šou plaukų stilistams – „AUTHENTIC 2023 | CUT&COLOR“. Adrianas Pop ir Joana Pop – plaukų dizaineriai, didžiuosiuose Europos miestuose surengę ne vieną šou su šios srities virtuozais Richardu Ashfortu ir Timu Harvey. Renginio metu plaukų meistrų tandemas ne tik pasidalins profesine patirtimi su tobulėti norinčiais plaukų stilistais, bet ir pristatys naują standartus laužančią pasaulinio lygio kolekciją, kurią palydės spalvų, muzikos, mados ir choreografijos šou.

 

Adrianas Pop ir Joana Pop – brolis ir sesuo, neišskiriamas kūrybinis tandemas iš Rumunijos, kartu dirbantis jau daugiau nei 20 metų, rašoma pranešime spaudai. Jis – plaukų architektas, ji – koloristė. Kartu jie yra savo vardo akademijos plaukų stilistams įkūrėjai, įkvėpę darbui lyderių pozicijas užimančius plaukų dizainerius iš JAV, Meksikos, Olandijos, Vengrijos, Italijos ir kitų šalių. Su žinomiausiais plaukų meistrais rengę pristatymus didžiuosiuose Europos miestuose Adrianas ir Joana garsėja griežta disciplina, atsidavimu darbui ir profesiniais bei kūrybiniais iššūkiais. Jų veiklos filosofijos pamatas – autentiškumas, kuriam renginio metu ir bus skirtas didžiausias dėmesys.

Šiems plaukų dizaineriams autentiškumas nėra tik skambi frazė. Jie tiki, jog tai – vienintelis būdas išsaugoti kūrybiškumą ir išlikti savimi.

„Visi esame apriboti socialinių normų, tačiau, jeigu gebame būti autentiški, mums pavyksta save išreikšti nepaisant jokių apribojimų ar konstruktų. Manau, jog autentiškumas yra būtent tai, kas mus skiria vienas nuo kito. Autentiškas žmogus yra laisvas, jis turi drąsos daryti tai, ką sugalvoja, ką nori, nekreipdamas dėmesio į kitų nuomonę. Pavyzdžiui, Rumunijoje vis dar įprasta rūpintis tuo, ką pasakys kiti. Visą savo gyvenimą išgyvenau dėl to, kokia bus aplinkinių reakcija. Tačiau dabar galvoju – kokie kiti? Juk tai – mano gyvenimas, mano istorija,“ – atvirauja Adrianas Pop.

Renginys „AUTHENTIC 2023“ skirtas tiek srities profesionalams, tiek pradedantiesiems plaukų stilistams, nebijantiems iššūkių ir individualų plaukų stilių vertinantiems kaip reikšmingą žmogaus asmenybės dalį. Stilistai turės progą išmokti naujų technikų, sulaukti naudingų patarimų, įsikrauti energijos, įgauti įkvėpimo ir kitaip įvertinti jau įprastas technikas. Šis šou – skirtas kiekvienam, kuris nori būti jo dalimi.

Pirmoji dalis bus skirta salonuose dirbantiems plaukų stilistams, norintiems susipažinti su talentingojo tandemo taikomo geometrinio kirpimo ir koloristikos meno subtilybėmis, padedančiomis atrasti kiekvienam tinkamą spalvinę gamą ir išsaugoti autentiškumą. Dalyviai-plaukų stilistai įgytas žinias savo darbe galės pradėti taikyti jau kitą dieną! Adrianas Pop ir Joana Pop žada, kad antroji renginio dalis bus dar labiau kūrybiškesnė, įkvepianti.

„Galima sakyti, kad antrojoje dalyje sulaužysime visas taisykles, kurias pristatysime pirmojoje,“ – juokiasi Joana Pop.

Renginį vainikuos išskirtinės naujos kolekcijos pristatymas, šių plaukų dizainerių rankose virstantis tikra pojūčių fiesta ir neužmirštamu šou. Plaukų dizainą apjungdami su vaizdo, garso, mados, šokio elementais Adrianas Pop ir Joana Pop siekia ne tik perteikti savo veiklos filosofiją, bet ir sulaužyti visuotinai priimtus standartus, kad padėtų sau ir kitiems plaukų stilistams ištrūkti iš komforto zonos bei padrąsintų eksperimentuoti.

„Vilniuje vykstantis šou bus pats įspūdingiausias mano karjeroje,“ – užtikrintai sako Adrian Pop.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.