BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2019

BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2019

 • 2019 rugsėjo 27–28 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
 • 4600 m2
 • 3300
 • 80

Daugiau nei 20 metų LITEXPO organizuota tarptautinė odontologijos ir bendrosios medicinos paroda keičiasi ir atsinaujina.

Nuo 2019 metų paroda susitelkia išskirtinai į odontologijos mediciną ir tampa vieninteliu Baltijos šalyse tarptautiniu specializuotu odontologijos renginiu BALTIC DAYS OF DENTISTRY, skirtu pademonstruoti sparčią šios medicinos srities pažangą, pasaulines odontologijos inovacijas ir technologijų raidą.

 

BALTIC DAYS OF DENTISTRY tai:

vienintelė specializuota paroda-konferencija Baltijos šalyse, kurioje susitinka Lietuvos ir pasaulio odontologijos medicinos specialistai, mokslininkai ir verslas;

– visos odontologijos ir burnos priežiūros sektoriaus naujienos, inovacijos bei darbo su jomis metodikos;

– dviejų dienų tarptautinė mokslinė konferencija, skirta aptarti pažangiausius gydymo metodus, naujausias technologijas ir sprendimus. Konferencijoje pranešimus aktualiausiomis temomis skaitys pasaulyje pripažinti specialistai ir mokslininkai;

– didžiausios odontologijos paslaugų ir produktų versle dirbančios kompanijos iš Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Lenkijos, Rumunijos, kt. užsienio šalių.

– aktualiausios naujienos ir produktų pristatymai iš pirmų lūpų parodos seminarų erdvėje.

 

Rugsėjo 27–28 dienomis susitikime svarbiausiame Baltijos šalyse odontologijos medicinai skirtame renginyje – tarptautinėje parodoje-konferencijoje BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2019!

 

Daugiau informacijos: dental@litexpo.lt

Garsiausi prekiniai ženklai, pristatomi BIOMEDIKOS CENTRO
Primescan – išskirtinis tikslumas ir greitis
MP DENTAL pristatomos naujienos
DAB DENTAL naujovės bei unikalūs produktai
Profesionalų komandos konsultacijos parodos lankytojams
Naujienos iš Japonijos ir 3D kokybė
DIRBK STILINGAI
KULZER
ALTEKS – įvairios darbo priemonės odontologams
Apnašas nudažanti dantų pasta, mikroflorą atstatantys probiotikai ir specialistės pranešimai konferencinėje erdvėje
Aukštos kokybės produktai už prieinamą kainą
Vieninteliai įgalioti CURASEPT, TELLO ir DENTISSIMO produkcijos atstovai
Parodoje UNIDENTAS pristatys partnerių – užsienio odontologijos industrijos gamintojų – naujoves, lankytojai galės pasikonsultuoti su specialistu odontologijos klausimais
ODONTOLOGIJOS REIKMENYS pristato inovatyvius ir kokybiškus produktus, padedančius sukurti gražias šypsenas visame pasaulyje
PARDES, jau 25 metus odontologijos rinkoje lyderiaujanti įmonė, parodoje pristatys gausų burnos higienos ir ondontologinių medžiagų asortimentą.
LIMEDIKA parodoje BALTIC DAYS OF DENTISTRY pristatys pasaulinį pripažinimą turintį „okoDENT” prekės ženklą
Naujiena Lietuvoje – metalo spausdinimas 3D lazeriu
PROFILAKTIKOS AKADEMIJA pristato pirmąjį Lietuvoje ultragarsį dantų šepetėlį kartu su ultragarsiu liežuvio valikliu bei balinamąja dantų pasta
Didžiųjų burnos higienos priemonių gamintojų platintojai Lietuvoje – RINGITAS – parodoje pristatys naujausius produktus
Atgal

Garsiausi prekiniai ženklai, pristatomi BIOMEDIKOS CENTRO

Šiais metais „Biomedikos centro“ stende galėsite apžiūrėti garsių prekinių ženklų, tokių kaip, KAVO ir KERR įrangą bei medžiagas, susipažinti su DURR DENTAL dezinfekavimo sistema odontologiniams centrams ir kabinetams, išbandyti LEICA mikroskopą, HELMUT ZEPF instrumentus bei ADMETEC didinamuosius akinius odontologams.

Parodoje bus galimybė pabendrauti su šių prekinių ženklų atstovais:

 • KAVO – Petri Vanttinen ir Madeleine Söllner;
 • KERR – Charlotte Reinfieldt;
 • DURR DENTAL – Ingrida Taujanskienė;
 • ADMETEC – Danny Katz.

Taip pat, penktadienį vyks naujųjų KERR endodontinio variklio su adaptyviu judesiu ir KERR belaidžio karštos gutaperčios aparato „Hands-on“ demonstracija, kurią ves dr. Tadas Venskutonis.

Apsilankančiųjų „Biomedikos centro“ stende lauks išskirtiniai pasiūlymai ir malonios staigmenos.

 

Daugiau informacijos apie dalyvį: www.medicinosiranga.lt

Atgal

Primescan – išskirtinis tikslumas ir greitis

PRIMESCAN – naujausias Dentsply Sirona intraoralinis skeneris

Išskirtinis tikslumas ir greitis. Primescan suteikia plačiausias pritaikymo galimybes – nuo pavienio danties iki pilno dantų lanko skenavimo. Su Primescan intraoralinis skenavimas yra dar tikslesnis, greitesnis ir paprastesnis nei bet kada anksčiau.

Tikslumas

Naujasis Primescan suteikia daugybę naujų galimybių.

Galima teigti, kad Primescan šiuo metu yra tiksliausias intraoalinis skreneris rinkoje *. Dinaminė gylio skenavimo technologija leidžia pasiekti tobulą ryškumą ir nepralenkiamą tikslumą net skenuojant struktūras iki 20 mm gylyje – tai yra absoliutus privalumas skenuojant sudėtingas indikacijas.

Gausite tai, ką matote: Primescan skenuoja neįtikėtinai dideliu duomenų tankiu ir tiksliai nuo pat pradžių pateikdamas visas jo matymo zonoje esančias 3D struktūras.

*Šaltinis: Mehl et al., Accuracy studies at University of Zurich, Int J Comput Dent. (publishing date: March 2019)

Duomenų perdavimas

Spartinkite darbo eigą: atviros duomenų perdavimo parinktys akimirksniu perduoda laboratorijoms ir kitoms trečiosioms šalims aukštos skiriamosios gebos modelius.

Patogus naudojimas

Visi reikalingi objektai, tiek natūralūs audiniai, tiek struktūros, pagamintos iš bet kokių odontologinių medžiagų, lengvai nuskenuojami net ir sunkiai prieinamose zonose. Didesnis matymo laukas leidžia skenuoti mažiau judinant ir sukinėjant kamerą, todėl  gaunamas betarpiškas tikslumas.

Higiena

Galite rinktis iš trijų skirtingų apsauginių skenavimo antgalių variantų – įskaitant autoklavuojamus ir vienkartinius.

Greitis

Greitesnis ir sklandesnis  skenavimas: per sekundę sujungiama daugiau nei 50.000 vaizdų bei greitai apdorojami tikslūs duomenys, reikalingi programinei įrangai.

Naujasis skenavimo centras

Intelektualios savybės ir didesnis patogumas: siekiant užtikrinti tobulą ergonomiką naudojamas intuityvus sukiojamas 16: 9 jutiminis ekranas ir klaviatūra.

 

Daugiau apie dalyvį: www.baltmed.lt

Atgal

MP DENTAL pristatomos naujienos

MP DENTAL parodoje BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2019 pristatys:

Naujasis daugiasluoksnis Dentsply Sirona cirkonio oksidas Cercon XT ML. Ypač tikslios spalvos – True Color Technology.

Osstem Implant – tai daugiausiai 2018 m. dantų implantų pardavusi kompanija pasaulyje.

IPD titaninės bazės dabar dar patogesnės. Nuo šiol IPD titaninių bazių aukštį galima prisitaikyti pagal savo poreikius.

Su Fläsh dantų balinimo lempa ir priemonėmis, dantų balinimas tiesiog baltesnis.

Komet – rotorinių instrumentų lyderis pasaulyje.

 

Daugiau apie parodos dalyvį: www.mpdental.lt

Atgal

DAB DENTAL naujovės bei unikalūs produktai

DAB DENTAL UAB parodoje pristatys daugelio didžiųjų ir tik DAB Dental atstovaujamų gamintojų naujoves bei unikalius produktus. Biologiškai aktyvios medžiagos ACTIVA, THERACAL, THERACEM, universali kulties atstatymo ir restauracijų cementavimo medžiaga su unikalia Active-Connect technologija VISALYS CEMCORE, žemo spaudimo oro-smėlio danties audinių gręžimo aparatas, sodapūtė ir smėliasrovė viename SANDMAN ir dar daug daug išskirtinių produktų!

 

Daugiau apie įmonę: www.dabdental.lt

Atgal

Profesionalų komandos konsultacijos parodos lankytojams

INOVECA MEDTECHNA UAB profesionalų komanda patars ir rekomenduos geriausią sprendimą Jūsų poreikiams bei asmeniniam darbo stiliui.

 

Priimtiniausios odontologoginės įrangos kainos, profesionalių vadybininkų bei sertifikuotų odontologijos įrangos inžinierių patarimai ir pagalba renkantis odontologinės įrangos gamintoją, modelį ir komplektaciją.

 

Odontologinė įranga – pardavimas, įrengimas, servisas, priežiūra ir aptarnavimas. UAB INOVECA MEDTECHNA platus medicinos įrangos pasirinkimas – ne tik odontologinė įranga, odontologinės kėdės bei atsarginės dalys, bet ir rentgeno aparatai, autoklavai, dezinfekcija ir sterilizacija bei tam skirtos priemonės, mikroskopai ir kiti optiniai prietaisai, kompresoriai, odontologijos instrumentai, ergonominės kėdės gydytojams.

 

Pristatome ir rekomenduojame tokius odontologijos įrangos gaminotojus bei prekių ženklus, kaip Cefla, Stern WeberAnthosMyRay, Labomed, Anthogyr, Salli, Ekom.

 

Daugiau informacijos apie parodos dalyvį: www.inoveca.lt

Atgal

Naujienos iš Japonijos ir 3D kokybė

UAB „Vilimekso servisas“ parodoje BALTIC DAYS OF DENTISTRY pristatys dvi naujienas:

 

Odontologinė įranga EURUS (Belmont, Japonija)

Graikų kalboje „Eurus“ reiškia vėjas iš rytų. Tuo tarpu odontologijoje „Eurus“ – naujas ergonomikos, komforto ir pažangos kūrinys. Paveldėjęs geriausias BELMONT patikimumo tradicijas, tik esantis dar vienu patogumo ir intuityvumo laipteliu aukščiau.

Lietimui jautrus ekranas, belaidis pedalas, nepriekaištingas LED šviestuvas su tolygiu šviesos įsijungimu / išsijungimu ir dar daug kitų malonių smulkmenų!

 

CS 9600: paprastas, bet toks protingas!

„CS 9600“ – pažangiausias savo kategorijos CBCT įrenginys. Aparatas pasižymi daugybe patobulinimų, leidžiančių jums ir jūsų darbuotojams išgauti itin aukštos kokybės vaizdus iš pirmo karto su minimalia darbo su sistema patirtimi.

 

Daugiau informacijos apie parodos dalyvį: www.vilimeksoservisas.lt

Atgal

DIRBK STILINGAI

Darbuotojų stilių medicinoje, kurį pristatys įmonė DIRBK STILINGAI. Tai amerikiečių firmų, tokių kaip CherokeeDickiesHeartsoulElle atstovai Baltijos šalyse. Šis prekės ženklas pasiūlys platų prekių asortimentą, tarp kurių: medicininės pižamos vyrams ir moterims, pižamos būsimoms mamytėms, palaidinės, kelnės, suknelės, chalatai.

Įmonė taip pat prekiauja reikiamų dydžių medicinine apranga, kuri pasižymi savo kokybe bei spalvų įvairove.

Daugiau apie dalyvį: www.dirbkstilingai.lt

Atgal

KULZER

KULZER parodoje BALTIC DAYS OF DENTISTRY supažindins su naujausiomis odontologijos srities technologijomis. Jų stende bus pristatoma nauja sintetinė keramika visiems tauriųjų / netauriųjų metalų lydiniams, 7 kartos universalus adhezyvas bei šviesoje kietėjantis nano hybridinis kompozitas. KULZER taip pat pristatys Cara Print 4.0, kuris yra pats greičiausias ir tiksliausias 3D spausdintuvas rinkoje. Trumpai apie kiekvieną iš produktų:

 

GLUMA Bond Universal – tai nauas 7 kartos universalus adhezyvas. Pritaikytas visoms odontologinėms medžiagoms.

Universali surišimo medžiaga nebūtų išties universali jei būtų nesuderinama su skirtingomis medžiagomis. Nesvarbu – naudojate šviesoje, savaime ar dvigubo kietėjimo medžiagas, dirbate su dervos cementais ar savaime kietėjančiais / dvigubo kietėjimo kompozitais ir kompomerais netiesioginių restauracijų cementavimui. GLUMA Bond Universal yra suderinamas su visomis šiomis medžiagomis, nereikalauja dvigubo kietinimo aktyvatoriaus ir yra išties universalus.

Galite greitai ir paprastai taisyti restauracijas su cirkoniu, tauriaisiais ir netauriaisiais lydiniais bei kompozitais naudodami vieną sluoksnį. Surišant ir taisant silikato keramiką, restauraciją reikia apdoroti naudojant su GLUMA Ceramic Primer.

—-

Naujas rentgenkontrastiška šviesoje kietėjantis nano hybridinis kompozitas.

Pastangų nereikalaujantis modeliavimas

 • Minkšta, bet nelipni Charisma Topaz konsistencija palengvina modeliavimą ir suteikia stabilumo.
 • Prailgintas darbo laikas net ir prie įjungtos operacinės šviesos leidžia lengvai ir neskubant atlikti įvairių indikacijų restauracijas.
 • Nano užpildų sistema garantuoja puikų poliravimą ir užtikrina ilgalaikį blizgesį bei puikų Jūsų arbo įvertinimą.

Puikios fizinės savybės

 • Charisma Topaz užtikrina patikimumą ir kokybę, kuri yra svarbus ilgalaikių restauracijų faktorius. Patentuota TCD matrica apjungia didelį stiprumą ir minimalų susitraukimą. Abu šie parametrai yra svarbūs norint išvengti restauracijų nuskilimų ir antrinio karieso.
 • Aukštas rentgeno kontrastiškumas užtikrina saugią ir patikimą diagnostiką.
 • Jums nereikia keisti savo darbo įpročių, nes Charisma Topaz yra tinkama darbui su visomis įprastomis surišimo medžiagomis ir technikomis.

—-

Cara Print 4.0 – tai 3D spausdintuvas, sukurtas specialiai odontologijai, o ne pramonei. Tai yra pats greičiausias ir tiksliausias spausdintuvas rinkoje, sukurtas Kulzer.

Kodėl rinktis Kulzer 3D spausdintuvą?

Greitis – atspausdina iki 120mm/h; daugumą darbų atspausdinami greičiau nei per 1 val.

Ypatingas tikslumas – naudoja aukštos raiškos skaitmeninės šviesos technologiją (DLP); X-Y ašių tikslumas net 53,6 µm.

Didelis spausdinimo plotas – konkrečiau 103 x 58 x 130mm. Čia galėsite vienu metu spausdinti net kelis darbus, taip taupydami laiką ir sąnaudas.

Platus pritaikymas – galėsite spausdinti modelius, kapas, laikinas bei nuolatines karūnėles ar tiltus, individualius šaukštus, chirurginius gidus, liejamas CAD konstrukcijas, plokšteles.

Atviras darbo procesas – priima visus atvirus STL failus.

Ilgaamžis medžiagų padėkliukas – naudojamas daugiau nei 600 spausdinimų.

Kompaktiškas dizainas – spausdintuvas neužims daug vietos laboratorijoje.

 

Daugiau apie parodos dalyvį ir jo pristatomus produktus: www.kulzer.com

Atgal

ALTEKS – įvairios darbo priemonės odontologams

ALTEKS pagrindinė veikla – prekyba odontologijos įranga, instrumentais bei prietaisais, jų montavimas, techninė priežiūra ir remontas. Parodoje įmonė pristatys prekės ženklus: CASTELLINI, D-TEC, MK-DENT, NEWTOM, OWANDY. Įmonė taip pat atstovauja šiuos prekių ženklus: OPTOMIC, SAESHIN, DOCTOR SMILE.

 

 

Daugiau informacijos apie parodos dalyvį: www.alteks.lt

Atgal

Apnašas nudažanti dantų pasta, mikroflorą atstatantys probiotikai ir specialistės pranešimai konferencinėje erdvėje

Parodoje ORALMEDA pristatys keletą inovatyvių produktų: dantų pastą Piksters Plaque Glo, kuri padeda išmokti efektyviai išvalyti dantis. Tai dantų pasta, sukurta Australijoje odontologo kartu su mokslininkais. Dantų pastoje esantis fluorestentuojantis pigmentas nudažo apnašas, kurios pasimato pašvietus prie pastos pridėta lempele. Daugiau apie produktą.

 

Įmonė taip pat pristatys švedų gamintojo Biogaia produktą – probiotikus, skirtus burnos ertmės mikroflorai atstatyti. Šiandien yra žinoma, kad tiek dantų ėduonies, tiek dantenų uždegimo  išsivystymui lemiamą reikšmę turi burnos mikrofloros disbalansas, kai dėl tam tikrų aplinkybių padaugėja patogeninių bakterijų kiekis burnoje. Švedų gaminio Biogaia Prodentis efektyvumas yra įrodytas daugiau nei 30 klinikinių studijų, o jose dalyvavo daugiau nei 1500 pacientų. Tai klinikiškai patvirtinta papildoma priemonė lėtinio periodontito kontrolei.

 

 

Rugsėjo 27–28 d. parodoje įsikūrusioje konferencinėje erdvėje ORALMEDA atstovai skaitys pranešimus šiomis temomis:

 1. Kaip bevalysite dantis, vis tiek jūsų odontologui atrodys, kad tai darote blogai – praktiški burnos higienos patarimai (Gitana Rėderienė, Burnos higienistė, VUL Žalgirio klinika). Daugiau informacijos.
 2. Sausa burna arba kodėl seilės būtinos sveikai burnai (Gitana Rėderienė, Burnos higienistė, VUL Žalgirio klinika). Daugiau informacijos.

 

Daugiau apie dalyvį: www.oralmeda.com

Atgal

Aukštos kokybės produktai už prieinamą kainą

EcoSmile bendradarbiauja su išskirtine natūralių dantų pastų gamintoja RED SEAL iš Naujosios Zelandijos. Šio prekės ženklo tikslas – teikti aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą bei pagerinti jūsų sveikatą. Pasirinkdami šias dantų pastas, ne tik pajusite išskirtinį švaros efektą, bet ir naudosite natūralias priemones, kurios leis išlaikyti optimalią sveikatą ir gerovę. Dantų pastos gaminamos remiantis moksliniais tyrimais bei natūropatinėmis žiniomis, pakeičiant žalingus chemikalus ingredientais iš gamtos. Dantų šepetėliai taip pat turi būti individualūs kiekvienam žmogui, todėl EcoSmile siūlo platų spektrą balinančių, jautrioms dantenoms, kelionėms bei vaikams skirtų dantų šepetėlių.

 

Daugiau apie parodos dalyvį: www.ecosmile.lt

Atgal

Vieninteliai įgalioti CURASEPT, TELLO ir DENTISSIMO produkcijos atstovai

SIMCHA.LT – išskirtinai kokybiškų burnos ir dantų priežiūros priemonių platintojas Baltijos šalyse. Vieninteliai įgalioti CURASEPT, TELLO ir DENTISSIMO produkcijos atstovai.

 

 

TELLO

Šveicariškos kokybės garantas – inovatyvūs išmanieji  dantų šepetėliai TELLO jau Lietuvoje!

Tikime, kad sveikas kūnas bei turiningas gyvenimas pirmiausia prasideda nuo sveikos burnos bei spindinčios šypsenos. Mes ne tik kalbame apie unikalumą, mes jį jau sukūrėme.

Tai geriausia, kas galėjo nutikti Tavo dantims…

 

DENTISSIMO

Pasaulyje lyderiaujanti Šveicarijos speclialistų sukurta kasdienės priežiūros produkcijos linija.

Sukurta gamtos – patobulinta mokslo. Daugiau nei 9 aktyvūs natūralūs ingredientai sudėtyje, be kenksmingų kasdieniam naudojimui laikomų priedų, kaip SLS, parabenai, peroksidas, triklosanas, alergenai bei kt.

 

CURASEPT PROXI

CURASEPT PROXI – tai inovatyvi aukštos kokybės ir ypatingai saugaus naudojimo antitrauminių  tarpdantinių šepetėlių linija.

Safe stop system, patikimumas, efektyvumas, ergonomika, švelnumas bei saugumas – tai, kas leis Jums pamėgti CURASEPT PROXI iš pirmo karto.

 

CURASEPT ADS SKALAVIMO SKYSČIAI SU CHLORHEKSIDINU

Pirmi, nes mums rūpi…

CURASEPT ADS  priemonių išskirtinumas – tai vienintelė pasaulyje patentuota ADS sistema – dantų spalvos kitimo procesą stabdanti sistema.

Linija papildyta nauja produkcija su hialuronu, hamameliu, kolostrumu, itin veiksmingai veikiančius ir ne tik slopinančius simptomus, bet ir pašalinančius jų atsiradimo priežastį.

Subalansuota, ypatingai kraujuojančioms dantenoms, sausos burnos sindromui, greitesnio gijimo poreikiui esant, chemoterapijos metu ar po jos atsiradusiems simptomams gydyti.

 

CURASEPT BIOSMALTO LINIJA

Remineralizacijai bei kietųjų audinių atstatymui skirta kasdienės dantų priežiūros linija.

BIOSMALTO funkciniai komponentai idealiai sąveikauja su emaliu ir dentinu, palaikydami jų atstatymą ir atsinaujinimą.

Puiki priemonė demineralizacijai gydyti, atsirandančiai ortodontinio gydymo metu, kontroliuoti. Aukščiausia kietųjų danties audinių apsauga net esant dideliems dantų ėduonies rizikos veiksniams (mityba, gastroezofaginis refliuksas, erozijos ir įbrėžimai, apnašos, linkusios į ertmes).

 

Daugiau apie parodos dalyvį: www.simcha.lt 

Atgal

Parodoje UNIDENTAS pristatys partnerių – užsienio odontologijos industrijos gamintojų – naujoves, lankytojai galės pasikonsultuoti su specialistu odontologijos klausimais

Unidentas atstovauja daugelį didžiausių pasaulio odontologijos industrijos gamintojų, tokių kaip 3M, GC, Densply/Sirona, Tokuyama, Morita, Voco, Alliage/Gnatus, Inibsa, DFVasconcellos, Larident ir t.t. Unidentas UAB – lietuviško kapitalo įmonė, kuri prieš trejus metus pradėjo veiklą Latvijoje, įkurdama įmonę Unidentas SIA. Taip pat UNI Akademijos vardu yra pastoviai vykdomi profesiniai mokymai odontologams Lietuvoje ir Latvijoje. Unidentas UAB tiekia odontologams beveik viską, ko reikia kasdienei praktikai: odontologinę įranga, mikroskopus, smulkius odontologijos aparatus, instrumentus, dantų implantus, odontologines medžiagas tiesioginėms ir netiesioginėms dantų restauracijoms, vietinius anestetikus, burnos higienos priemones. Šioje parodoje bus pristatomos Unidento partnerių – užsienio odontologijos industrijos gamintojų – naujovės. Unidento stende bus partnerių atstovai bei odontologas, galintis profesionaliai konsultuoti lankytojus odontologijos klausimais.

Rugsėjo  27 d. (penktadienis) 11:00–11:45 val. ir rugsėjo 28 d. (šeštadienis) 11:00–11:45 val. atviroje konferencijų erdvėje vyks Unidento paskaitos tema „Odontologijos industrijos naujovės kasdienei praktikai“. Lektorė dr. Žana Sakalauskienė. Bus kalbama apie naujoves nuo revoliucinės dantų plombavimo technologijos, keičiančios odontologų darbo įpročius supaprastinant procedūrą, iki 3D galimybių kasdienėje odontologo praktikoje, taip pat apie tai, kaip galima sutaupyti teisingai pasirenkant aukštos kokybės gaminius už mažesnę kainą bei apie UNI Akademijos rengiamas mokymo programas odontologams. Visa renginių programa: https://bit.ly/31e8dWg.

Daugiau informacijos apie dalyvį: www.unidentas.lt

Atgal

ODONTOLOGIJOS REIKMENYS pristato inovatyvius ir kokybiškus produktus, padedančius sukurti gražias šypsenas visame pasaulyje

ODONTOLOGIJOS REIKMENYS bendradarbiauja su kompanijomis, kuriančiomis ne tik laiko patikrintus, bet ir inovatyvius ir kokybiškus produktus. Jau daugiau nei 125 metų patirtį turinti vokiečių kompanija „Harvard“ – gerai žinoma visame pasaulyje dėl jau legenda tapusio „Harvard cinko fosfatinio cemento“, kuriuo per visą laiką yra užcementuota daugiau nei 375 milijonai vainikėlių. Šiuo metu kompanija siūlo  itin platų kokybiškų medžiagų pasirinkimą, todėl kiekvienas odontologas ras viską, kas naudojama kasdieninėje praktikoje. „Ethoss“ sukurta kaulinė medžiaga – tai inovatyvi ir rinkoje alternatyvų neturinti sudėtis jau tapusi daugelio gydytojų nepamainomu sprendimu norint pasiekti geriausių ilgalaikių rezultatų. „Neobiotech“ dantų implantų gamintojas siūlo ne tik auksčiausios kokybės dantų implantus, bet ir inovatyvius įrankius ir instrumentus, kurie gali palengvinti implantuojančių gydytojų darbą.

 

Daugiau informacijos apie parodos dalyvį: www.oreikmenys.lt/

Atgal

PARDES, jau 25 metus odontologijos rinkoje lyderiaujanti įmonė, parodoje pristatys gausų burnos higienos ir ondontologinių medžiagų asortimentą.

PARDES, jau 25 metus odontologijos rinkoje lyderiaujanti įmonė, siūlo gausų burnos higienos ir ondontologinių medžiagų asortimentą. Savo klientams įmonė siūlo ypatingai aukštos kokybės rinkoje gerai žinomų prekių ženklų produktus, kuriuos galėsite apžiūrėti parodoje: „Saremco“ (Šveicarija), „White Smile“ (Vokietija), „White dental beauty“ (Jungtinė Karalystė), „Pulpdent“ (Š. Amerika), „Medicom“ (Nyderlandai), „Premium Plus“ (Jungtinė Karalystė), „Hager Werken“ (Vokietija), „Detax“ (Vokietija), „NTI“ (Vokietija), „Curaprox“ (Šveicarija), „Swiss Smile“ (Šveicarija), „Buccotherm“ (Prancūzija).

PARDES yra profesionalų komanda, mylinti savo darbą ir gerbianti klientus, todėl stengiasi patenkinti kiekvieno kliento poreikius visoje Lietuvoje. Klientai priimami Kauno ir Klaipėdos ofisuose.

Daugiau informacijos apie parodos dalyvį: www.pardes.eu

Atgal

LIMEDIKA parodoje BALTIC DAYS OF DENTISTRY pristatys pasaulinį pripažinimą turintį „okoDENT” prekės ženklą

„okoDENT“ įkūrta 1989 m. Inovatyvių produktų ir aukštos kokybės gamyba, taip pat rūpestingas klientų aptarnavimas sąlygojo įmonės plėtrą, žinomumą bei pasitikėjimą. Šiandien „okoDENT“ produktų asortimentą sudaro daugiau nei 11 000 įvairių pozicijų, skirtų odontologijai. Nuo pat pradžių buvo telktos visos pastangos į aukštą ir nuolatinę produktų kokybę. „okoDENT“ produktais patikėjo daugiau nei 20 000 klientų tiek Vokietijoje, tiek užsienio rinkoje. Prisiimant atsakomybę už tvarią aplinką, „okoDENT“ naudoja ekologiškas pakuotes.

Parodos metu stende rasite: grąžtus, frezas, polirus, borus, chirurginius borus, diskus, šepetėlius ir daugelę kitų prekių.

Daugiau informacijos apie parodos dalyvį: https://bit.ly/2Ls5QcP

Atgal

Naujiena Lietuvoje – metalo spausdinimas 3D lazeriu

Šių metų parodos dalyvis PRODENTA yra viena inovatyviausių odontologijos klinikų visoje Lietuvoje, teikianti kokybiškas odontologines paslaugas ir turinti vienintelę laboratoriją Baltijos šalyse, kurioje 3D spausdintuvo ir skenavimo aparato pagalba greitai ir tiksliai ruošiami, skenuojami bei spausdinami dantų protezai, jų sudedamosios dalys ir prototipai.

 

PRODENTA parodoje BALTIC DAYS OF DENTISTRY pristatys spausdinimo 3D lazeriu galimybes ir pritaikomumą odontologijoje.

 

Daugiau informacijos apie dalyvį rasite čia: www.prodenta.lt

Atgal

PROFILAKTIKOS AKADEMIJA pristato pirmąjį Lietuvoje ultragarsį dantų šepetėlį kartu su ultragarsiu liežuvio valikliu bei balinamąja dantų pasta

PROFILAKTIKOS AKADEMIJA atstovauja „Megasonex®“ prekės ženklą ir yra šios kompanijos produktų distributoriai Lietuvoje. Tarptautinėje specializuotoje parodoje BALTIC DAYS OF DENTISTRY įmonė pristatys pirmąjį Lietuvoje ultragarsį dantų šepetėlį kartu su ultragarsiu liežuvio valikliu bei balinamąja dantų pasta.

 

 

MEGASONEX® ultragarsis dantų šepetėlis

 

Įsivaizduokite dantų šepetėlį, kuris toks galingas, kad atlieka 192 000 000 judesių per minutę, tačiau žemos veikimo amplitudės dėka yra vienas iš švelniausiai dantis valančių tokios klasės šepetėlių. Įsivaizduokite dantų šepetėlį, kuris apjungia terapinį 1,6 MHz ultragarso judesį su tradiciniu garsiniu poveikiu, todėl įmanoma pasiekti neįtikėtinus dantų priežiūros rezultatus. Įsivaizduokite dantų šepetėlį, kuris yra tartum jūsų rankos tęsinys – specialiai sukurtas taip, kad galėtumėte be jokių pastangų pasiekti ir išvalyti sunkiai pasiekiamas burnos ertmės vietas. Įsivaizduokite aukščiausios kokybės dantų šepetėlį, kuris yra tikras pažangiausių inžinerijos technologijų šedevras!

Veikia itin švelniai. Valo itin švariai.

 • Tikras ultragarsas
 • Tikras švelnumas
 • Ergonomiška forma
 • Tikslus valdymas
 • Pasaulinio lygio dizainas
 • Profesionalus lygis
 • Aukšta kokybė
 • Ekologiškas dizainas
 • Nepriekaištinga etika

 

MEGASONEX® liežuvio valiklis 

 

Liežuvio valymas yra labai svarbi kasdienės burnos priežiūros dalis. Daugelis bakterijų, dėl kurių formuojasi apnašos, atsiranda blogas burnos kvapas bei kyla kitos burnos problemos, kaupiasi ant liežuvio, todėl jį reikia reguliariai valyti. Vis dėlto, daugelis rinkoje siūlomų liežuvio valymo priemonių iki šiol yra labai primityvios.

MEGASONEX®pristato Jums pirmąjį pasaulyje ultragarsinį liežuvio valiklį.

Norime suteikti galimybę visiems klientams, įsigijusiems MEGASONEX®dantų šepetėlį, užtikrinti puikią liežuvio higienos priežiūrą. Mes siūlome įsigyti liežuvio valymo priedą, kurį galėsite pritvirtinti prie dantų šepetėlio rankenėlės vos vienu riešo pasukimu. Tereikia nuimti dantų šepetėlio galvutę ir uždėti MEGASONEX®liežuvio valiklio priedą ir štai… jūsų dantų šepetėlis stebuklingai tampa galingiausiu pasaulyje liežuvio valymo prietaisu. Prašome susipažinti su jo funkcijomis, sužinoti, kokie naujausi mokslo pasiekimai  buvo panaudoti jo gamyboje bei kaip jį reikia naudoti norint pasiekti geriausius rezultatus.

Liežuvio valikliko savybės:

 • Tikras ultragarsas
 • Spaudimo ribotuvas
 • Tikslaus valymo valdymas
 • Galimybė pasirinkti galingumą
 • Efektyvus valymas iš abiejų pusių
 • Optimalus valymo kraštas
 • Profesionalus lygis

 

MEGASONEX® balinamoji dantų pasta 

Įsivaizduokite, kad Jūsų dantys po kiekvieno valymo tampa vis sveikesni.

Įsivaizduokite, kad Jūsų dantys po kiekvieno valymo tampa vis baltesni, nes aktyvuojami natūralūs dantų emalio atsistatymo procesai.

Įsivaizduokite, kad valote dantis naudodami tik profesionalams prieinama dantų pasta, kuri efektyviai nuvalo dantis, nors jos sudėtyje nėra agresyvių valymo medžiagų, kurių poveikiu tiki tiek daug žmonių.

Įsivaizduokite dantų pastą, kurios sudėtyje nėra karčių medžiagų, kurių skonį būtina užmaskuoti, t.y., gaivaus, bet neintensyvaus, skonio.

Įsivaizduokite, kad dantis valote visiškai kitokios rūšies dantų pasta.

MEGASONEX® naujausių technologijų dėka, Jums to įsivaizduoti nebereikia – tai jau tapo realybe!

Pristatome revoliucinį atradimą – MEGASONEX®dantų pastą. Tai pirmoji dantų pasta pasaulyje, kurios sudėtyje yra nano-hidroksilapatito ir kuri gali būti naudojama tiek su elektriniais, tiek su ultragarsiniais dantų šepetėliais (taip pat ir valant dantis įprastu dantų šepetėliu).

Atgal

Didžiųjų burnos higienos priemonių gamintojų platintojai Lietuvoje – RINGITAS – parodoje pristatys naujausius produktus

Tarptautinėje specializuotoje parodoje BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2019 savo paslaugas ir produktus pristatys įmonė RINGITAS, kuri jau 12 metų užsiima didmenine prekyba medicinos technika, medicinos reikmenimis, burnos higienos produktais.

Šių metų parodoje RINGITAS pristatys:

– GUM prekės ženklo dantų priežiūros priemones;

– JETPIK kasdienės dantų ir dantenų priežiūros priemonę, kuri 240% efektyviau pašalina apnašas;

– CRYSTAL FRESH dantų šepetėlius, kurių šereliai pagaminti iš natūralios keramikos ir ypatingų fosfato mineralų. Šį dantų šepetėlį galima naudoti ir be dantų pastos;

– FITTYDENT dantų protezų tvirtinimo ir priežiūros priemones.

 

Daugiau informacijos apie dalyvį rasite čia: www.ringitas.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.