Baltic E-commerce Conference & Expo

Baltic E-commerce Conference & Expo

  • 2023 spalio 5 d.
  • Darbo laikas

    10:00-18:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Nuo 2013 metų organizuojamas „Baltic E-commerce Conference & Expo“ yra didžiausias tarptautinis renginys e. komercijos profesionalams Baltijos šalyse.

Kartą metuose visa e. komercijos bendruomenė susirenka kartu, kad konferencijoje sužinotų naudingų ir praktinių žinių, o parodos dalyje užmegztų naujus verslo ryšius.

Kas jūsų laukia Ecomexpo’23 renginyje?

– Daugiau nei 1000 lankytojų ir dalyvių iš Lietuvos ir kitų Baltijos šalių: e. komercijos verslų savininkai ir vystytojai, skaitmeninės rinkodaros specialistai ir ekspertai, e. komercijos įrankių ir sprendimų kūrėjai, paslaugų e. komercijai teikėjai.

– 3 konferencijų salės, kuriose išgirsite 30 pranešimų ir diskusijų e. komercijai aktualiomis temomis tiesiai iš žinomų vietinių ir tarptautinių vardų, ekspertų, sukaupusių įspūdingą patirtį.

– Renginio dieną parodų erdvėje įsikurs daugiau kaip 60 parodos dalyvių. Jei norite tapti parodos dalyvių su stendu, kviečiame rezervuoti vietą iki rugsėjo 15 dienos!

– 2 seminarų salės, skirtos smulkiesiems e. verslams ir jų praktinių įgūdžių gerinimui.

– „Matchmaking” sesija! Tai galimybė renginio lankytojams ir dalyviams užmegzti naujas pažintis, naujus reikšmingus kontaktus sėkmingiems sandoriams.

– Virtuali renginio platforma, kurioje renginio lankytojai matys parodos dalyvių stendus, galės užmegzti tiesioginį kontaktą. Virtualioje platformoje tiesiogiai transliuosime konferencijos pranešimus.

Renginio rėmėjai: DPD Lietuva, SEB Lietuvoje, Pigu.lt

Informacinis partneris: DELFI

Daugiau informacijos netrukus. Sekite naujienas mūsų internetiniame tinklalapyje www.ecomexpo.eu.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.