Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Baltic E-commerce Conference & Expo
  • 2023 spalio 5 d.
  • Darbo laikas

    10:00-18:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Nuo 2013 metų organizuojamas „Baltic E-commerce Conference & Expo“ yra didžiausias tarptautinis renginys e. komercijos profesionalams Baltijos šalyse.

Kartą metuose visa e. komercijos bendruomenė susirenka kartu, kad konferencijoje sužinotų naudingų ir praktinių žinių, o parodos dalyje užmegztų naujus verslo ryšius.

Kas jūsų laukia Ecomexpo’23 renginyje?

– Daugiau nei 1000 lankytojų ir dalyvių iš Lietuvos ir kitų Baltijos šalių: e. komercijos verslų savininkai ir vystytojai, skaitmeninės rinkodaros specialistai ir ekspertai, e. komercijos įrankių ir sprendimų kūrėjai, paslaugų e. komercijai teikėjai.

– 3 konferencijų salės, kuriose išgirsite 30 pranešimų ir diskusijų e. komercijai aktualiomis temomis tiesiai iš žinomų vietinių ir tarptautinių vardų, ekspertų, sukaupusių įspūdingą patirtį.

– Renginio dieną parodų erdvėje įsikurs daugiau kaip 60 parodos dalyvių. Jei norite tapti parodos dalyvių su stendu, kviečiame rezervuoti vietą iki rugsėjo 15 dienos!

– 2 seminarų salės, skirtos smulkiesiems e. verslams ir jų praktinių įgūdžių gerinimui.

– „Matchmaking“ sesija! Tai galimybė renginio lankytojams ir dalyviams užmegzti naujas pažintis, naujus reikšmingus kontaktus sėkmingiems sandoriams.

– Virtuali renginio platforma, kurioje renginio lankytojai matys parodos dalyvių stendus, galės užmegzti tiesioginį kontaktą. Virtualioje platformoje tiesiogiai transliuosime konferencijos pranešimus.

Renginio rėmėjai: DPD Lietuva, SEB Lietuvoje, Pigu.lt

Informacinis partneris: DELFI

Daugiau informacijos netrukus. Sekite naujienas mūsų internetiniame tinklalapyje www.ecomexpo.eu.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.