Prisijungti

Registruotis

Login

Register

BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2021
 • 2021 rugsėjo 16–18 d.
 • Darbo laikas

  Rugsėjo 16-17 d. 10:00 – 18:00
  Rugsėjo 18 d. 10:00 – 16:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
Renginys nemokamas

  29-toje tarptautinėje aprangos, tekstilės ir inovacijų parodoje BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS didžiausias dėmesys bus skiriamas inovacijoms, skaitmeninimui, ekologiškos tvarios ir inovatyvios tekstilės ir aprangos pramonės pristatymui. Vyks konferencijos, seminarai, tarptautinė B2B verslo kontaktų mugė bei profesinio moksleivių orientavimo į šią pramonės šaką renginys. 2019 m. parodoje dalyvavo 405 dalyviai iš 22 pasaulio šalių.  Daugiau informacijos ir registracija į parodą: www.baltictextile.eu

   

  PARODOS SEKTORIAI

  TEKSTILĖ IR TECHNOLOGIJOS – erdvė, skirta industrijos specialistams. Audiniai, trikotažinės medžiagos, neaustinės medžiagos, techninė tekstilė; namų tekstilė, interjero dekoracijos, verpalai, siūlai, tekstilės aksesuarai, pagalbinės medžiagos, tekstiliniai dažai; tekstilės, aprangos ir trikotažo gamybos įrengimai, jų dalys, naujausios technologijos, automatizuotos projektavimo, gamybos optimizavimo sistemos ir paslaugos; tyrimai, mokslo naujienos, mokymas ir konsultacinės paslaugos; logistika: specializuotos transporto ir sandėliavimo paslaugos; prekybos įranga ir pakuotės.

  MADA IR STILIUS – prekybininkams ir vartotojams. Mados prekiniai ženklai; viršutiniai drabužiai moterims, vyrams ir vaikams; trikotažiniai drabužiai, apatinis trikotažas, sportinė ir laisvalaikio apranga; odiniai ir kailiniai drabužiai; drabužių aksesuarai; darbo apranga ir uniformos; dizainerių paslaugos; juvelyrika; oda, odos gaminiai ir odos galanterija; moteriška, vyriška ir vaikiška avalynė; darbo avalynė; rankdarbiai iš odos, kailio, tekstilės, įvairių pluoštų; tekstilės meno ir dizaino darbai.

   

  KITI PLANUOJAMI RENGINIAI: 

  • Tarptautinė B2B verslo kontaktų mugė organizuojama kartu su partnerias kvies susitikti sektoriaus įmones gyvai, o negalinčius atvykti- dalyvauti susitikimuose virtualiai.
  • VILNIUS FASHION & TEXTILE AVENUE, tai 8-tąjį kartą organizuojamas Lietuvos moksleivių profesinio orientavimo į aprangos ir tekstilės sektorių renginys. Ekspozicijoje „Lietuviška tvari mada ir inovatyvi tekstilė“ bus pristatomi Lietuvos gamintojų, mokslininkų ir dizainerių inovatyvūs gaminiai ir paslaugos tvariam verslui.
  • Baltic Fashion OUTLET– erdvė, kurioje Baltijos šalių aprangos ir mados aksesuarų gamybinės įmonės pasiūlys lankytojams savo išskirtinį asortimentą

   

  Parodos lankymas nemokamas. Lankytojų registracija privaloma.

   

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.