BALTIC FIRE SAFETY TECHNOLOGY FORUM
  • 2018 rugpjūčio 28 - 29 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius..

Š.m. rugpjūčio 28 – 29 dienomis organizuojamas „Gaisrinės saugos technologijų forumas 2018“. Tai konferencija – paroda, kurios metu bus pristatinėjamos gaisrinės saugos prevencijos užtikrinimo priemonių, gaisrų plitimo ribojimo ir gesinimo sistemų naujovės, bus diskutuojama tiek apie technologines inovacijas, tiek apie gerąją praktiką projektuojant, eksploatuojant, bandant ir prižiūrint apsaugines sistemas.

Forumo tikslas suburti gaisrinės saugos specialistų bendruomenę į didžiausią Pabaltyje šiai sričiai skirtą renginį, kuriame dalyvautų tiek profesionalūs ugniagesiai gelbėtojai, tiek gaisrinės saugos inžinerijos specialistai, tiek žmonės neabejingi kovai su ugnimi.

Tai renginys, kuriame gaisrinės saugos projektuotojai išgirs su kokiomis problemomis susiduria ugniagesiai gelbėtojai jų projektuotuose pastatuose. Kokias naujas technologijas išnaudoja siekiant greitai ir efektyviai užgesinti gaisrus. Tai renginys, kuriame ugniagesiai gelbėtojai sužinos kokios techninės priemonės naudojamos gaisro plitimui pastate riboti, kokios naujausios sistemos naudojamos gaisrui lokalizuoti ir kaip jas galima panaudoti gelbėjimo darbų įkarštyje.

Kviečiame Jus ir Jūsų įmonės darbuotojus dalyvauti šiame forume ir sužinoti naujausias tendencijas bei įgauti žinių apie kovą su gaisrais, potvyniais ir techninėmis avarijomis, taip pat išgirsti pristatymus apie padalinius, kurie atsakingi už apsauginių sistemų bandymus, sertifikavimą, statomų ir eksploatuojamų pastatų priežiūrą. Kviečiame susitikti ir pasidalinti su priešgaisrinės priežiūros inspektoriais savo praktika ir padiskutuoti, kokios dažniausiai fiksuojamos klaidos projektuojant ir statant pastatus, taip pat juos netinkamai prižiūrint.

Forume pranešimus skaitys Lietuvos, Suomijos, Italijos ir Lenkijos gaisrinės saugos inžinieriai, akredituotų laboratorijų vedantys specialistai, taktinių mokymo centrų lektoriai. Bus pristatomi naujausi gaisrinių bandymų metu technologijų rezultatai, dalinamasi gerąja sudėtingų gaisrinės saugos skaičiavimų praktika bei tarptautinių gelbėjimo komandų bendradarbiavimo idėjomis, efektyviomis gaisrų gesinimo ir techninių avarijų likvidavimo taktikomis. Sulauksime pranešimų iš bandymų – sertifikavimo, priešgaisrinės priežiūros, gelbėjimo darbų sričių. Šis forumas taps puikia lyderystės platforma naujai inžinierių ir karininkų kartai, kuri būtų paskatinta plėsti savo profesines žinias.

Konferencijos metu šalia esančioje ekspozicinėje salėje bus pristatomos ugniagesiams reikalingos asmeninės apsaugos priemonės, įranga skirta gesinti gaisrus, likviduoti technines ir chemines avarijas, įranga dirbti vandenyje ir gylyje. Bus eksponuojama ir statybose reikalingos pasyviosios gaisrinės saugos technologijos bei gaisrų gesinimui padedančios aktyviosios, gesinimo ir dūmų šalinimo technologijos. Bus sudarytos sąlygos bendrovėms pristatyti savo siūlomas apsaugines prekes, technologijas ir sistemas vienoje ekspozicinėje salėje.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.