Baltic Investor‘s Forum 2021
 • 2021 birželio 10 d.
 • Darbo laikas

  Nuo 09:00

 • ONLINE renginys

Baltijos regiono ekonomikos ir geopolitinių aktualijų renginys – konferencija „Baltic Investor‘s Forum“ vyks š. m. birželio 10 d. nuo 9 val. nuotoliniu būdu.

Šių metų konferencijos tema – nugalėtojai. Forume analizuosime, kas įmonėms, organizacijoms ir asmenims padėjo jais tapti, kokie sprendimai bendrovėms padėjo įveikti iki šiol neregėto masto grėsmę ir pasiekti geriausių rezultatų.

Konferenciją atidarys Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir Europos Komisijos narys Virginijus Sinkevičius.

 

Baltic Investor‘s Forum“ kalbės:

 • Jacek Olczak, ką tik paskirtas bendrovės „Philip Morris International”, pirmojo tarptautinio investuotojo nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje, vadovas pasidalins iš pagrindų verslą griaunančios kompanijos patirtimi;
 • Céline Gauer, EK RECOVER (Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo darbo grupė) vadovė. Ši grupė yra atsakinga už net 1,8 trln. EUR, skirtų Europos ekonomikai po pandemijos atkurti, panaudojimą;
 • Johanesas Haushoferis, elgesio ekonomistas, remdamasis pasaulinių tyrimų rezultatais įvertins, ar tikrai pandemijos suvaržymai sudavė smūgį psichinei sveikatai;
 • Ingrida Olendraitė, virusologė, Kembridžo universiteto mokslininkė analizuos, ko ateityje galima tikėtis iš virusų;
 • Tomas Balčėtis, krepšinio klubo „Denver Nuggets” (NBA) direktoriaus pavaduotojas, apžvelgs, kaip pandemija paveikė sportą ir kokie vadybos metodai padėjo įveikti iššūkius;
 • Dexteris Fletcheris, puikiai žinomas britų režisierius, scenaristas ir aktorius, pažvelgs į kino industrijos užkulisius.

Apie pandemijos metu atrastas naujas galimybes, vartojimo pokyčius, pasikeitusią darbo aplinką, verslo eksperimentus ir rezultatus kalbės verslo praktikai.

Šalia pagrindinio „Baltic Investors‘ Forum“ renginio vyks ir konferencija, skirta socialinei įmonių atsakomybei „Towards Sustainability”.

 

Su renginių programomis ir pranešėjais kviečiame susipažinti interneto puslapyje https://bif.investorsforum.lt

Žurnalistus akredituotis kviečiame ČIA.

 

„Baltic Investors‘ Forum” – viena svarbiausių Baltijos šalių regiono tarptautinių platformų ekonominėms ir geopolitinėms aktualijoms aptarti bei ateities verslo strategijoms numatyti.

Per dešimtmetį čia susitiko iškiliausi mokslininkai, ryškiausi politikos ir ekonomikos ekspertai, vyriausybių ir verslo lyderiai ir visuomenininkai. Baltijos investuotojų forume (BIF) kalbėjo  Nobelio ekonomikos premijos laureatas Robert J. Shiller, bestselerių „The Next 100 Years“ ir „The Next Decade“ autorius, geopolitikos ekspertas Dr. George Friedman, „Emmy“ apdovanojimą pelnęs kūrėjas, vienas iš serialo ir „The Simpsons“ prodiuserių Joel Cohen, „Nomura“ tyrimų instituto ekonomistas Richard C. Koo ir daugelis kitų.

 

 

Daugiau informacijos:

Monika Banevičiūtė

Komunikacijos vadovė

+370 638 36 226

monika@investorsforum.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.