Prisijungti

Registruotis

Login

Register

BALTIC TATTOO CONVENTION
 • 2023 rugpjūčio 25-27 d.
 • Darbo laikas
  Penktadienis 12:00 – 22:00
  Šestadienis 10:00 – 22:00
  Sekmadienis 10:00 – 18:00
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  2023-ų metų  rugpjūčio 25, 26 ir 27 dienomis, Vilniuje LITEXPO (Laisvės pr. 5) centriniuose rūmuose, 1 salėje vyks didžiausias tokio pobūdžio renginys Baltijos šalyse BALTIC TATTOO CONVENTION. 3-is dienas, beveik 3000 kv.m.  ekspozicijos ir  galimybė įrengti net 300 darbo vietų!

  Konvencijoje dalyvaus talentingiausi meistrai ne tik iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Renginio metu Jūs turėsite puikią galimybę parodyti savo darbus, sudalyvauti daugybėje konkursų, pamatyti kaip dirba kiti Jūsų kolegos, pabendrauti su jais, bei žinoma, praleisti nepakartojamą laiką kartu su savo bendraminčiais.
  Konvencijos tema – senovės baltų kultūra bei jų tradicijos. Renginio metu vyks įvairūs konkursai, etno grupių pasirodymai, podkastai su žinomais ir įdomiais žmonėmis, DJ’ų pasirodymai, incenizuotos baltų karių kovos, aukcionai.
  Renginyje, apart tatuiruočių meistrų, dalyvaus  ir senųjų amatų puoselėtojai, kurie ne tik pristatys savo amatą, bet ir mielai pasidalins žiniomis bei subtilybėmis. Na ir žinoma suteiks galimybę patiems išbandyti savo gabumus.

  Daugiau informacijos rasite cia:

  Facebook page: https://www.facebook.com/baltictattoo

  Instagram: https://www.instagram.com/baltic_tattoo_convention/

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.