Baltijos regiono konferencijų turizmo paroda – kontaktų mugė
  • 2017 vasario 8 - 9 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Vilniaus konferencijų biuras didžiuojasi, galėdamas pristatyti jau penktąją tarptautinę dviejų dienų parodą–kontaktų mugę CONVENE, skirtą Baltijos jūros regiono konferencijų turizmo verslo atstovams. Renginys vyks 2017 m. vasario 8 – 9 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO.

Jau ketverius metus iš eilės vykęs CONVENE sulaukė didelio užsienio ir Lietuvos verslo bei žiniasklaidos dėmesio. Planuojama, kad 2017 m. renginys po vienu stogu suburs daugiau kaip 900 konferencijų verslo profesionalų. Į CONVENE atvyks daugiau nei 165 potencialių užsienio klientų, besidominčių tarptautinių renginių organizavimo galimybėmis Lietuvoje bei Baltijos regione. Su užsienio klientais susitikti ir savo paslaugas bei produktus pristatyti kviečiami konferencijų turizmo verslo atstovai (viešbučiai, agentūros, netradicinės renginių organizavimo vietos, konferencijų biurai, konferencijų centrai, įvairūs specializuotų paslaugų teikėjai) iš Lietuvos bei kaimyninių valstybių. Užsienio klientai bus kruopščiai atrenkami iš Europos asociacijų, korporacijų ir agentūrų sektoriaus, o susitikimai tarp parodos dalyvių ir klientų bus suplanuoti iš anksto.

Išskirtinis CONVENE parodos akcentas – tai dėmesys neformalaus bendravimo galimybėms. Komfortiškos kavos ir pietų zonos, neoficiali, tačiau ilgai neblėstantį įspūdį paliekanti CONVENE vakarienė, sudaro puikias sąlygas paslaugų teikėjams užmegzti glaudesnius ryšius su užsienio ir vietiniais klientais.

Neatsiejama renginio dalis – specialiai ruošiama ir nuolat auganti edukacinė programa, skirta dalyviams bei lankytojams. Edukacinės programos pranešėjai – tarptautiniu mastu gerai žinomi konferencijų turizmo, marketingo bei renginių organizavimo ekspertai.

Parodos atidarymas: 2017 m. vasario 8 d. 09:00

Renginys nemokamas, reikalinga registruotis: www.convene.lt 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.