Prisijungti

Registruotis

Login

Register

BALTTECHNIKA 2018
 • 2018 gegužės 16–18 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salė 5.

  26-ą kartą vyksianti tarptautinė specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų BALTTECHNIKA yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje. Jo pagrindinė misija – pristatyti šalies inžinerinės pramonės įmones, jų pasiekimus ir potecialą, paskatinti užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų bei inicijuoti glaudesnį profesinių mokyklų ir verslo bendruomenės sąryšį.

  Paroda skirta specialistams, verslui, akademinei visuomenei.

   

  Parodos temos:

  • pramonės įranga ir medžiagos,
  • pramoniniai robotai, robotizuoti įrenginiai
  • elektronika, elektrotechnika,
  • automatika, suvirinimo technologijos bei medžiagos
  • paviršiaus apdorojimo technika
  • metalo apdirbimo įrenginiai ir medžiagos
  • staklės,
  • energijos taupymas,
  • įrankiai, vamzdynai,
  • kooperacija ir kita.
  Susikurkite asmeninę parodos renginių programą
  Specialistų registracija į parodą
  Baltijos klasterių forumas 2018
  Konferencija „Pramonė 4.0. Pridėtinės vertės kūrimas“
  Atgal

  Susikurkite asmeninę parodos renginių programą

  Skelbiame šių metų parodos BALTTECHNIKA 2018 interaktyvų renginių tinklelį. Kviečiame susipažinti su seminarų, mokymų, tarptautinių konferencijų bei kontaktų mugės, kuri vyks parodos metu, programa ir išsirinkti tai, kas jums aktualiausia. Susikurti asmeninę parodos renginių programą bei užsiregistruoti parodos lankymui galite čia.

  Atgal

  Specialistų registracija į parodą

  Specialistus kviečiame registruotis į parodą. Prašome užpildyti registracijos formą ir nurodytu elektroninio pašto adresu mes Jums atsiųsime kvietimą.  Atvykę į parodą, pateikite atspausdintą ir užpildytą kvietimą.

  Atgal

  Baltijos klasterių forumas 2018

  Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia visus besidominčius klasteriais ir norinčius daugiau sužinoti apie tarptautinių partnerysčių kūrimą Baltijos regione į pirmąją tokio pobūdžio konferenciją-kontaktų mugę „Baltijos klasterių forumą 2018”, kuri įvyks gegužės 16 d. parodos „Balttechnika“ metu Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

  Renginyje bus nagrinėjamos trys pagrindinės temos: tarptautiškumas, bendradarbiavimas ir galimybės. Lietuvos ir užsienio ekspertai savo pranešimuose pateiks svarbiausią informaciją ir įžvalgas susijusias su klasterių politika, finansavimo galimybėmis ir klasteriams skirtomis programomis. Didelis dėmesys bus skiriamas galimų scenarijų Baltijos regione aptarimui, metaklasterių kūrimui ir su tuo susijusiems iššūkiams bei galimybėms.

  B2C & C2C kontaktų mugė

  „Baltijos klasterių forumo 2018” antroji dalis pasiūlys dalyviams unikalią platformą kontaktų mezgimui ir naujų partnerių paieškai. Bus organizuojamos tiek C2C (partnerių paieška klasteris-klasteris) ir B2C (partnerių paieška įmonė-klasteris) sesijos.

  Dalyvavimas konferencijoje ir kontaktų mugėje yra nemokamas, tačiau būtina registracija. Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia.

  Renginio organizatoriai: MITA, InoLink

  Atgal

  Konferencija „Pramonė 4.0. Pridėtinės vertės kūrimas“

  Svarbiausias kasmetinis „Industry 4.0“ temai dedikuotas renginys šiais metais vyks gegužės 17 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO „Balttechnika“ parodos metu.

  Trečioji konferencija „Pramonė 4.0. Pridėtinės vertės kūrimas“ atsigręš į praktinę skaitmeninių transformacijų pusę – nuo ko pradėti, kokius realius žingsnius įgyvendinti ir kaip sėkmingai skaitmeninti gamybos, verslo procesus Lietuvos įmonėms, kad ketvirtoji pramonės revoliucijos vizija Lietuvoje neliktų vien tik popieriuje.

  Konferencijos metu ekspertai iš Europos šalių lyderių ir Lietuvos pasidalins žiniomis apie naujausias gamybos technologijų tendencijas, dalyviai turės progą užmegzti kontaktus parodos metu organizuojamoje B2B kontaktų mainų sesijoje. Dalyvių laukia aktualūs pranešimai, vieša diskusija su Lietuvos ir tarptautiniais ekspertais, taip pat seminarai atskiromis temomis paralelinėse sesijose.

  Į konferenciją kviečiame tiek Lietuvos, tiek kaimyninių šalių pramonės įmonių, verslo asociacijų, mokslo bei švietimo įstaigų, institucijų atstovus.

  Renginio programa ir registracija čia.

  Renginį remia Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija.

  Konferencijos kalba: anglų (vertimas į lietuvių k.)

  Dalyvavimas renginyje nemokamas. Registracija būtina.

  Renginio organizatoriai: Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai, Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus asociacija INFOBALT.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.