Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Beactive night – Zumba party
 • 2020 rugsėjo 26 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  Ar pamenate didžiuosius #Beactive Night Zumba® renginius? 2018 metais didžiausią Zumba maratoną Baltijos šalyse su Loreta Bates, ir 2019 su nerealiaisiais Nevena & Goran? Jau daugybę metų iš eilės Vilnių stebinę Zumba Auguste renginiai su svečiais iš Karibų, Brazilijos, Peru, Serbijos Olandijos, USA tęsia savo tradicijas ir šiemet žada ne mažiau įspūdingesnį renginį.

  #Beactive Europos sporto savaitės iniciatyva, Vilniuje, LITEXPO: Lietuvos parodų ir kongresų centre, Rugsėjo 26 d., organizuojamas vienas smagiausių ir didžiausių šiais metais Zumba Maratonų.

  Šių metų renginio svečias, puikiai žinomas Zumba pasaulyje, ZJ™ (Zumba Jammer), pasaulinių Zumba konvencijų žvaigždė, tarptautinis prezenteris, visų mylimas, be galo charizmatiškas, šarmingas ir energija trykštantis – Maurice Weindel (Vokietija).

  #Beactive Night – Zumba Party programoje – daugiau nei dviejų valandų užvendantis Lotynų Amerikos fitneso maratonas su treneriais iš Lietuvos ir užsienio treneriu svečiu. Laukia įspūdingas renginys, su aukšto lygio šokių technika, daug pozityvių emocijų, užvedančios muzikos, profesionalių trenerių, bei galingo Lotynų Amerikos karščio. Pasiruoškite vienam didžiausių Zumba® ir sporto renginių Baltijos Šalyse, ir žinoma – gerai paprakaituoti ir pasismaginti!

  #BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Sužinok daugiau www.beactive.lt

  Renginio programa:

  16:30 – 17:00 Atidaromos durys ir vaikų registracija

  17:00 -17:30 Zumba Kids maratonas

  17:00 – 18:00 didžiojo Zumba maratono registracija

  18:00 – 20:30 masinė #Beactive night treniruotė su treneriais svečiais ir treneriais iš Lietuvos

  20:30 – 21:00 renginio uždarymas

  Renginio organizatorius: #BEACTIVE Europos sporto savaitės koordinatorius Lietuvoje – asociacija „Sportas visiems“. Renginio organizaciniai partneriai: Zumba Auguste, Inga Matkevičienė, studija “Loud and Fit”

  Parodos renginiai

  Išvalyti filtrus

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.