Beissoul & Einius: Electrofashion 10

Beissoul & Einius: Electrofashion 10

  • 2021 gruodžio 30 d.
  • Darbo laikas

    20:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

Dešimtmetį įkvepiančios muzikos ir nevaržomo kūrybiškumo švenčiantis, vienas populiariausių pasaulyje lietuvių duetų „Beissoul & Einius“ šią žiemą kviečia į vienintelį koncertą Vilniuje.

Jie ekscentriški, paslaptingi, jaudinantys, neaprėpiami kaip kosmosas, bet kartu atpažįstami ir patikimi kaip vaikystės draugai, su kuriais pasislėpęs žaidei draudžiamus žaidimus. Ši emocinė atmosfera, įtraukianti muzika ir kaskart į svajones nukeliantis netikėtas įvaizdis per dešimtmetį subūrė banguojančias gerbėjų minias Lietuvoje ir užsienyje. Duetas groja didžiausiuose Europos festivaliuose šalia Gorillaz, Dua Lipa, Kendrick Lamar ar Lanos Del Rey. Jų mados eksperimentais ir provokuojančiomis fotosesijomis žavisi žurnalų „Vogue“, „Design Scene“, „OOBMAG“, „Forbes“, „Elle“, „Playboy“, „Marie Claire“ redaktoriai.

Tačiau jų ekspresija niekada nėra savitikslė. Savo kūryba jie įkvepia laisvei, žaidimui, išskirtinumui ir drąsai būti ryškiu, originaliu ir ateiviškai keistu. Jų dainos – tai muzika gyventi, o retai vykstantys gyvi profesionalūs, pasaulinio lygio žvaigždėms kokybe prilygstantys, pasirodymai – bilietai į toliausią kosmosą ir giliausius savų minčių ir pojūčių kampelius.

Šią žiemą klausytojų laukia išskirtinė proga prieš pat Naujuosius metus, gruodžio 30 d., apsilankyti koncerte Vilniaus „Litexpo“ parodų centre. Menininkai primins geriausius dešimtmečio sceninius kostiumus bei pristatys naują avangardinę kolekciją „Obsessional Genius“. Ir, žinoma, nuo žemės kelianti muzika, šokis, paslaptingi svečiai, iš vidaus sprogdinančios emocijos ir amžinybės jausmas.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.