Charged Up’21

Charged Up’21

  • 2021 rugsėjo 11 d.
  • Darbo laikas

    12:00–14:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO
Renginys nemokamas

Rugsėjo devinta diena yra paskelbta pasauline elektromobilių diena. Tokia diena įvardinta tam, kad visame pasaulyje įvairiomis iniciatyvomis būtų didinamas elektromobilių populiarumas bei skatinamas ekologiškesnio transporto pasirinkimas.

Ar žinojote, kad paskutiniais metais elektromobilių skaičius Lietuvoje išaugo 2,3 karto? Tai rodo, kad lietuviai vis labiau žengia koja kojon su technologijomis. Įmonė „Įkrautas“ to nepraleido pro akis ir ėmėsi inciatyvos organizuojant renginį – Charged Up’21 pasaulinės EV dienos proga.

Pirmą kartą organizuojamame Charged Up’21 jūsų lauks konferencija, kurios metu EV industrijos žiniomis bei ateities planais dalinsis ypatingi renginio svečiai. Pamatysite, ko gero, dar niekad nematytą taršaus automobilio sunaikinimą! O renginio kulminacijoje užfiksuosime Lietuvos rekordą – daugiausiai EV vienoje vietoje.

Istorijos dalimi kviečiame tapti visus, kam smalsu, kas vairuoja ar dar tik domisi elektromobiliais. EV savininkus kviečiame registruotis rekordui.

Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos: https://sites.google.com/view/ikrautas/charged-up-ikrautas

Įmonė „Įkrautas“ užsimojo užfiksuoti Lietuvos rekordą
Atgal

Įmonė „Įkrautas“ užsimojo užfiksuoti Lietuvos rekordą

Elektromobilių rekordo siekti padės ir automobilių dalinimosi verslas

Rugsėjo devintoji yra paskelbta pasauline elektromobilių diena, tad minėdami ją bei siekdami didinti žinomumą apie elektromobilius, įmonė „Įkrautas“ užsimojo užfiksuoti Lietuvos rekordą – surinkti daugiausiai elektromobilių vienoje vietoje.

Vilniuje, prie „Litexpo“ parodų rūmų rugsėjo 11 dieną įvyksiančiame renginyje, organizatoriai tikisi sulaukti virš šimto elektromobilių, o prie šio tikslo įgyvendinimo prisidės ir sparčiai savo parką elektromobiliais pildanti automobilių dalinimosi bendrovė „CityBee“. Kiek anksčiau šiemet įmonė paskelbė, kad planuoja klientams pasiūlyti per 700 vien elektra varomų lengvųjų automobilių, su visai neseniai pasiūloje pasirodžiusiais elektriniais komerciniais automobiliais jau padaryta daugiau nei 2500 kelionių, nuvažiuoti 48.000 kilometrų ir visa tai leido sutaupyti 12 tonų CO2.

Prisideda prie renginio

Automobilių dalinimosi kompanija, siekdama populiarinti elektromobilius Lietuvoje prie renginio prisidės savo naujai parke atsiradusiais elektromobiliais. Įmonė skiria ypatingą dėmesį į tai, kad žmonėms naudojimasis elektromobiliais būtų kiek įmanoma patogesnis, todėl aktyviai reaguoja į nusiskundimus ar pastabas ir stengiasi savo dalinimosi platformą paversti kuo patogesne vartotojui. Vienas tokių sprendimų tai galimybė nemokamai patraukti kitą elektromobilį iš įkrovimo vietos šiam įsikrovus. Įmonės vadovas sako, kad gal tai ir neišsprendžia pilnai problemos, bet kol kas tai yra būdas paversti naudojimąsį elektromobiliais patogesnį ir prieinamesnį bei palaikyti dialogą su dabartine bendruomene.

„Daugumai žmonių automobilių dalijimosi paslauga yra būdas prisiliesti prie elektromobilių, suprasti ir pažinti juos. Mūsų parke atsiradus vien elektra varomiems automobiliams dabar kiekvienas gali susipažinti ir atrasti skirtumus bei naudas nuo įprastų automobilių, sužinoti kiek ir kada juos reikia įkrauti. Tai būdas sugriauti mitus ir prijaukinti klientą“, – apie elektromobilius pasakojo „CityBee“ vadovas Kristijonas Kaikaris.

Valstybės parama

Renginio organizatoriai įmonė „Įkrautas“ nori atkreipti visuomenės dėmesį ne tik į pačius elektromobilius ar infrastruktūros plėtrą, bet ir į galimybes juos įsigyti ar naudotis pigiau su Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) teikiama parama. Pridavus taršų automobilį gaunamą 1000 eurų kompensaciją galima išnaudoti ne tik perkant mažiau taršų automobilį, elektromobilį ar kitą ekologišką transporto priemonę. Pasinaudojus šia kompensacija galima įsigyti viešojo transporto metinius bilietus ar net išnaudoti ją automobilių dalinimosi paslaugoms – tai reiškia, kad atsisakę seno ir taršaus automobilio gyventojai gali visą kompensacijos sumą išnaudoti automobilių dalinimosi paslaugoms ir važinėti naujais, mažiau taršiais arba pilnai elektriniais automobiliais tada, kai jų reikia, nesirūpinant kitomis automobilio eksploatacijos išlaidomis.

Nors pagrindinis dienos akcentas renginyje bus naujas Lietuvos rekordas, nemažiau svarbi detalė bus ir į utilizavimo aikštelę nuvežta ir sunaikinta sena bei tarši transporto priemonė. Organizatoriai tikisi, kad tai padės atkreipti žmonių dėmesį į Lietuvoje veikiančią kompensavimo sistemą.

„Įkrautas“ atstovai sako, kad taršaus automobilio palydėjimas taip pat turės ir simbolinę reikšmę, jog judame švaresnio rytojaus link transporto sektoriuje.

Organizatoriai kviečia visus, vairuojančius elektromobilius ir norinčius sudalyvauti rekordo fiksavime, registruotis toliau nurodytame puslapyje. Taip pat organizatoriai atkreipia dėmesį, kad į rekordą registruojami bus tik pilnai elektriniai automobiliai.

Daugiau apie renginį.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.