Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Charged Up’22
 • 2022 rugsėjo 10 d.
 • Darbo laikas

  10:00 – 16:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
Renginys nemokamas

  Naujovės, technologijos ir daugybė elektromobilių vienoje vietoje siekiant pagerinti Lietuvos rekordą!

  ⚡️ Kiekvienais metais elektromobilių rinkos horizontas sparčiai plečiasi, o kartu su juo didėja ir šio tipo transporto priemonių reikšmė daugelio mūsų gyvenimuose. Antrą kartą organizuojamas renginys Charged Up’22 šiemet vėl kviečia EV entuziastus (vairuojančius, ar dar tik besidominčius elektromobiliais) susiburti, išbandyti elektrines pramogas, sudalyvauti elektrinėje konferencijoje ir prisidėti prie elektrinės Lietuvos istorijos.

  🌎 Pasaulinės elektromobilių dienos paminėjimą nepamirštamu padės paversti ne tik galimybė kiekvienam išbandyti naujausius EV modelius, tačiau taip pat ir lenktynių simuliatorius, aklas vairavimas bei kitos pramogos.

  🗣 Konferencijos metu EV rinkos senbuviai dalinsis karščiausiomis EV naujienomis, prognozėmis, įžvalgomis ir patarimais, kurie bus naudingi ne tik jau vairuojantiems elektromobilius, tačiau ir tiems, kurie juos įsigyti planuoja ateityje.

  🏆 O renginio kulminacijoje – elektromobilių rekordas! Atvykite su elektromobiliu* ir tapkite istorijos dalimi. Pernai pirmą kartą vykusio Charged Up’21 renginio metu vienoje vietoje buvo susirinkę net 94 elektromobiliai. Metas pagerinti šį rekordą? Challenge accepted!

  *Į rekordą bus registruojami tik pilnai elektriniai automobiliai (hibridiniai modeliai ar plug-in tipo automobiliai – įtraukiami nebus). EV savininkus – kviečiame registruotis rekordui bendroje renginio registracijoje.

  Renginio rėmėjai: Compensa Vienna Insurance Group ir Wallbox.

  Renginio informacija ir registracija

   

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.