Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Comic Con Baltics 2019
 • 2019 rugsėjo 21–22 d.
 • Darbo laikas
 • Litexpo.

  „Comic Con Baltics“ – kasmetinis populiariosios kultūros renginys sugrįžta į Vilnių 2019 m. rugsėjo 21-22 dienomis! tai ilgą tradiciją turintis populiariosios kultūros fenomenas, kuris Lietuvoje rengiamas jau trečiąjį kartą! SUSITIK su žvaigždėmis iš garsiausių Holivudo projektų ir televizijos serialų, bei gauk originalų žvaigždės parašą ir fotografiją su juo! PAMATYK naujausių kino filmų pristatymus ir išbandyk kitokį kino potyrį virtualios realybės kino teatre. NUSIFOTOGRAFUOK prie kvapą gniaužiančių dekoracijų iš kultinių kino filmų. IŠBANDYK naujausius ir klasika tapusius žaidimus. ĮSIGYK specifinių ir tik parodoje randamų kolekcinių daiktų. MĖGAUKITIS didžiausiu Baltijos šalyse Cosplay konkursu. O SUPERHEROJŲ ŠEIMOS laukiamos specialioje, tik jiems skirtoje renginio erdvėje.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.