Comic Con Baltics 2022

Comic Con Baltics 2022

 • 2022 gegužės 20-22 d.
 • Darbo laikas

  Gegužės 20 d.  10:00 – 18:00

  Gegužės 21 d. 10:00 – 19:00

  Gegužės 22 d.  10:00 – 18:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
 • 16000 m2
 • >19000

„Comic Con Baltics 2022

Legendiniu tapęs „Comic Con Baltics“ Vilniuje kviečia susitikti jau ketvirtąjį kartą! Ypatinga naujiena –didžiausias populiariosios kultūros renginys sujungia pajėgas su vaizdo žaidimų konventu „GameOn“ ir gegužės 20-22 d.* kviečia pasinerti į nepamirštamų įspūdžių savaitgalį.

Didžiausioje Lietuvoje, 16 000 kv. m. užimančioje, parodų erdvėje „Litexpo“ įsikursiantis renginys ir vėl svečius nukels į Holivudo pasaulį. Tik čia po milžinišku stogu išvysite žinomus pasaulinių TV ir kino projektų aktorius, jų kūrėjus, šiuolaikinius menininkus, komiksų bei originalių kostiumų kūrėjus, fotografijų erdves iš kino studijų.

„GameOn“ kompiuterinių žaidimų erdvėje lankytojai atras naujausius ir jau legendomis tapusius kompiuterinius žaidimus bei su jais susijusias technologijas: nuo inovatyvių sprendimų iki geriausios kompiuterinės įrangos, nuo virtualios realybės iki naujausių indie tipo žaidimų. Taip pat lankytojai galės stebėti bei dalyvauti e-sporto turnyruose, įsitraukti į parodomuosius mačus su žinomiausiomis Lietuvos pramogų pasaulio asmenybėmis, žaidimų konferencijas.

Štai tik dalis to, kas Jūsų laukia geriausiame 2022-ųjų metų savaitgalyje:

 • Diskusijos su pasaulinio garso įžymybėmis, kurias moderuos žinomi Lietuvos aktoriai ir pramogų pasaulio atstovai.
 • „GameOn“ žaidimų ir technologijų erdvė, kurioje galėsite išbandyti aibę naujausių kompiuterinių, indie ir retro žaidimų, karščiausių technologinių stebuklų, stebėti ir dalyvauti e-sporto turnyruose, įsitraukti į parodomuosius mačus.
 • Naujausių kino filmų pristatymai ir išskirtinės, dar niekur kitur nerodytos ištraukos.
 • Didžiausias Baltijos šalyse cosplay konkursas. Išskirtiniai kostiumai iš filmų, kompiuterinių žaidimų ir anime.
 • Replikos iš garsiausių kino filmų, įvairiausios fotografijų erdvės, kurios privers jus atsinaujinti savo profilio nuotraukas.
 • Prekybinės erdvės – nuo mažų suvenyrų, figūrėlių, komiksų iki brangiausių kolekcinių daiktų. Pasiruoškite atsilaikyti pagundoms.

Ir tai tik maža dalis to, ką apima unikalus, didžiausias Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginys. “Comic Con Baltics” – tai ne tik renginys, tai – potyris.

„Comic Con Baltics“ – čia susitinka herojai!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

*Dėl saugumo situacijos šalyje ir pasaulį renginys „Comic Con Baltics“ iš 2021-ųjų spalio buvo perkeltas į 2022 m. gegužės 20-22 d.

Bilietai

Jei jau įsigijote bilietą – jūs esate mūsų superherojai. Šiandien jūsų prašome: jei tik turite galimybę, saugokite bilietus – su jais pateksite į 2022 metų pavasario renginį. Taip pat:

 • palaikysite renginį ir padėsite jam augti. Pinigai gauti už bilietus yra skiriami aktorių rezervacijai, o dalis rezervacijų jau atliktos.
 • išreiškę išankstinį norą susitikti renginyje, jūs mums suteikiate galimybę megzti ryšį, bendrauti ir derėtis su ryškiausiomis kino, TV bei komiksų pasaulio žvaigždėmis.
 • bilietai turi savybę brangti, o jūs juos įsigijote už pačią žemiausią kainą.

BENDRAUKIME!

Jei turite klausimų, idėjų ar tiesiog norite pasidalinti įdomiomis populiariosios kultūros naujienomis, nedvejokite mums rašyti. Asmenine žinute arba el. paštu: info@ccbaltics.com

Neliūdėkime! COMIC CON BALTICS sugrįš jau labai greitai, o visi kartu renginį paversime mažų mažiausiai nerealiu!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 • ŠEIMOS BILIETAS: Bilietas galios 2 suaugusiems ir 2 vaikams iki 16 metų, 2 suaugusiems ir 1 vaikui iki 16 metų arba 1 suaugusiam ir 2 vaikams iki 16 metų. Bilietas galioja vieną dieną. Vaikai iki 7 metų į renginį pateks nemokamai (2 vaikai vienam mokančiam suaugusiam).
 • SUPERHEROJAUS BILIETAS: Šis bilietas garantuos: atskirą įėjimą į renginį be jokių eilių dvi renginio dienas, oficialius „Comic Con Baltics“ marškinėlius, 1 bilietą pasirinkto aktoriaus autografui ir 1 bilietą nuotraukai su pasirinktu aktoriumi.
 • VIENOS DIENOS BILIETAS: Bilietas galioja tik vieną, pasirinktą dieną. Pokalbiai, aktoriai, Cosplay, žaidimai, įvairiausi suvenyrai ir dar daugiau.
 • DVIEJŲ DIENŲ BILIETAS: Kaip ir vienos dienos bilietas tik dvigubai daugiau pramogų. Su šiuo bilietu būsite tikri, kad nieko nepraleisite.

**Visi svečiai yra be galo užimtos asmenybės ir dėl tam tikrų su darbu susijusių įsipareigojimų gali atšaukti savo pasirodymą renginyje. Dėl svečių pasirodymo atšaukimo organizatoriai neatsako ir pinigų už bilietą negrąžina.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

 

Turite klausimų? info@ccbaltics.com
Renginio tel. nr.: +37067837310
Renginio Facebook nuoroda: www.facebook.com/ccbaltics

Norite sužinoti daugiau apie „Comic Con Baltics“ ar susipažinti su organizatoriais? Rašykite: media@ccbaltics.com

Norintiems nušviesti renginį, žiniasklaidos leidimas yra išduodamas su „Comic Con Baltics“ sutikimu. Kiekvienas leidimas yra išduodamas tik konkrečiam asmeniui ir negali būti perleistas kitiems asmenims.

Paraiškos užpildymas dar negarantuoja leidimo patvirtinimo. Žiniasklaidos atstovai bus informuoti, jei paraiška bus patvirtinta ar atmesta per penkias darbo dienas nuo paraiškos pridavimo. Jei žiniasklaidos atstovas buvo patvirtintas, papildoma informacija bus pateikta patvirtinimo laiške, kartu su žiniasklaidos leidimo bilietu, leidžiančiu patekti į renginį.

Jei aplikuojate likus trumpam laiko tarpui iki renginio, prašome supratingumo ir kantrybės, taip pat negarantuojame, kad gausite leidimą.

TURĖKITE OMENYJE, KAD ŽINIASKLAIDOS LEIDIMAS:

 • užtikrina specialų įėjimą renginio metu ir praėjimą į visas renginio erdves.
 • neužtikrina patekimo į privačias svečių erdves ar sėdimas vietas konferencijose
 • neužtikrina interviu su visais renginyje dalyvaujančiais svečiais. Bet kokios užklausos, norint pakalbinti užsienio svečius turi būti pateiktos „Comic Con Baltics“ media atstovui renginio metu. Jis Jums padės, tačiau organizatoriai negarantuoja galimybės pakalbinti aktorių ar bet kurį kitą specialųjį svečią.

Kiekvienas žiniasklaidos leidimas yra išduodamas tik vienam asmeniui. Jei registruojate komandą, kiekvienas asmuo turi registruotis atskirai ir bus tvirtinamas atskirai, su savo el. paštais ir asmenine informacija. Vienas žmogus gali registruotis tik vieną kartą.

Laisvai samdomi žurnalistai ir fotografai į renginį taip pat gali būti akredituojami.

Filmavimas su profesionaliomis priemonėmis turi apribojimų, ypač per projektų pristatymų konferencijas su aktoriais ir kitais svečiais. Apie tai Jus informuos Media atstovas renginio metu. Filmavimas ir fotografavimas per Holivudo studijų būsimų projektų pristatymus yra griežtai draudžiamas.

RENGINYJE „COMIC CON BALTICS“ REGISTRACIJOS VIETOJE NEBUS, tačiau atvykus galite kreiptis į Media atstovą.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.