Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Comic Con Baltics 2021
 • 2021 spalio 2-3 d.
 • Darbo laikas

  Spalio 2 d.  10:00 – 19:00

  Spalio 3 d.  10:00 – 18:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
Pirkti bilietą
 • 16000 m2
 • >19000

COMIC CON BALTICS KELIASI Į SPALĮ

Skaudančiomis širdimis skelbiame: atsižvelgiant į saugumo situaciją Lietuvoje ir pasaulyje, perkeliame Comic Con Baltics datą. Didžiausias populiarios kultūros renginys Baltijos šalyse keliasi į 2021 metų rudenį – spalio 2-3 d. Kaip įprasta, susitiksime Vilniuje – LITEXPO parodų centre.

Kodėl keičiama renginio data?

Atidžiai sekame situaciją visame pasaulyje. Perkeliant garsiausius pasaulio renginius, kino bei TV projektus ir premjeras, išliekant ribotoms keliavimo ir aktorių bei kūrėjų atvykimo į Lietuvą galimybėms, organizuodami renginį pavasarį rizikuotumėme ne tik lankytojų saugumu, bet ir renginio kokybe. To sau leisti negalime.

Viskas bus dar geriau

Pažadame, kad šio laiko neleisime veltui ir darysime viską, kad renginys taptų dar didesnis ir įspūdingesnis. Dar gruodžio pradžioje pasidalinsime tikrai intriguojančiomis, tiesiog superinėmis naujienomis!

Ypatingai daug dėmesio ir laiko skirsime kiekvieną lankytoją sudominti ir įtraukti galinčiai temai – kompiuteriniams žaidimams ir technologijoms. Jau dabar dirbame, kad ši erdvė Comic Con Baltics 2021 būtų dar didesnė ir dar interaktyvesnė. Žinoma, ne kitų erdvių sąskaita.

Galiausiai, turėdami daugiau laiko ir galimybių paieškoms bei jūsų nuomonės apklausoms, tikime, kad į artėjantį renginį pritrauksime dar skambesnių ir jūsų mylimų aktorių, komiksistų, cosplayerių ir kitų kūrėjų.

Bilietai

Jei jau įsigijote bilietą – jūs esate mūsų superherojai. Šiandien jūsų prašome: jei tik turite galimybę, saugokite bilietus – su jais pateksite į 2021 metų rudens renginį. Taip pat:

 • palaikysite renginį ir padėsite jam augti. Pinigai gauti už bilietus yra skiriami aktorių rezervacijai, o dalis rezervacijų jau atliktos.
 • išreiškę išankstinį norą susitikti renginyje, jūs mums suteikiate galimybę megzti ryšį, bendrauti ir derėtis su ryškiausiomis kino, TV bei komiksų pasaulio žvaigždėmis.
 • bilietai turi savybę brangti, o jūs juos įsigijote už pačią žemiausią kainą.

Vis dėlto, jeigu jums nėra tinkama naujoji „Comic Con Baltics 2021“ renginio data ar pasikeitė kitos aplinkybės ir visgi norėtumėte atgauti pinigus už įsigytus bilietus, sudarysime galimybę juos susigrąžinti nuo kovo 10 d. iki kovo 31 d.

BENDRAUKIME!

Jei turite klausimų, idėjų ar tiesiog norite pasidalinti įdomiomis populiariosios kultūros naujienomis, nedvejokite mums rašyti. Asmenine žinute arba el. paštu: info@ccbaltics.com

Neliūdėkime! COMIC CON BALTICS sugrįš jau labai greitai, o visi kartu renginį paversime mažų mažiausiai nerealiu!

_____

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Lietuvoje jau ketvirtąjį kartą vyks legendiniu tapęs renginys Comic Con Baltics! Praleisk nepamirštamą savaitgalį su daugiau nei 20 tūkst. bendraminčių.

Didžiausioje Lietuvoje, 16 000 kv. m. užimančioje, parodų erdvėje Litexpo įsikursiantis renginys ir vėl svečius nukels į Holivudo pasaulį. Tik čia po milžinišku stogu išvysite ekranuose matytų projektų aktorius, jų kūrėjus, šiuolaikinius menininkus, komiksų bei originalių kostiumų kūrėjus, fotografijų erdves iš kino studijų, naujausius kompiuterinius žaidimus ir technologijas.

Štai tik dalis to, kas Jūsų laukia geriausiame 2021-ųjų metų savaitgalyje:

 • Diskusijos su pasaulinio garso įžymybėmis, kurias moderuos žinomi Lietuvos aktoriai ir pramogų pasaulio atstovai.
 • Naujausių kino filmų pristatymaiir išskirtinės, dar niekur kitur nerodytos ištraukos.
 • Didžiausias Baltijos šalyse Cosplay konkursas. Išskirtiniai kostiumai iš filmų, kompiuterinių žaidimų ir anime.
 • Replikos iš garsiausių kino filmų, įvairiausios fotografijų erdvės, kurios privers jus atsinaujinti savo profilio nuotraukas.
 • Žaidimų ir technologijų erdvė, kurioje galėsite išbandyti aibę naujausių ir retro žaidimų, bei karščiausių technologinių stebuklų.
 • Prekybinės erdvės– nuo mažų suvenyrų, figūrėlių, komiksų iki brangiausių kolekcinių daiktų.

Pasiruoškite atsilaikyti pagundoms.

Ir tai tik maža dalis to, ką apima unikalus, didžiausias Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginys. “Comic Con Baltics” – tai ne tik renginys, tai – potyris.

Comic Con Baltics – čia susitinka herojai!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

ŠEIMOS BILIETAS: Bilietas galios 2 suaugusiems ir 2 vaikams, 2 suaugusiems ir 1 vaikui arba 1 suaugusiam ir 2 vaikams. Bilietas galioja vieną dieną. Vaikai iki 7 metų į renginį pateks nemokamai (2 vaikai vienam mokančiam suaugusiam).

SUPERHEROJAUS BILIETAS: Šis bilietas garantuos: atskirą įėjimą į renginį be jokių eilių dvi renginio dienas, oficialius „Comic Con Baltics“ marškinėlius, 1 bilietą pasirinkto aktoriaus autografui ir 1 bilietą nuotraukai su pasirinktu aktoriumi.

VIENOS DIENOS BILIETAS: Bilietas galioja tik vieną, pasirinktą dieną. Pokalbiai, aktoriai, Cosplay, žaidimai, įvairiausi suvenyrai ir dar daugiau.

DVIEJŲ DIENŲ BILIETAS: Kaip ir vienos dienos bilietas tik dvigubai daugiau pramogų. Su šiuo bilietu būsite tikri, kad nieko nepraleisite.

*Visi svečiai yra be galo užimtos asmenybės ir dėl tam tikrų su darbu susijusių įsipareigojimų gali atšaukti savo pasirodymą renginyje. Dėl svečių pasirodymo atšaukimo organizatoriai neatsako ir pinigų už bilietą negrąžina.

 

Turite klausimų? info@ccbaltics.com
Renginio tel. nr.: +37067837310
Renginio Facebook nuoroda: www.facebook.com/ccbaltics

Norite sužinoti daugiau apie „Comic Con Baltics“ ar susipažinti su organizatoriais? Rašykite: media@ccbaltics.com

Norintiems nušviesti renginį, žiniasklaidos leidimas yra išduodamas su „Comic Con Baltics“ sutikimu. Kiekvienas leidimas yra išduodamas tik konkrečiam asmeniui ir negali būti perleistas kitiems asmenims.

Paraiškos užpildymas dar negarantuoja leidimo patvirtinimo. Žiniasklaidos atstovai bus informuoti, jei paraiška bus patvirtinta ar atmesta per penkias darbo dienas nuo paraiškos pridavimo. Jei žiniasklaidos atstovas buvo patvirtintas, papildoma informacija bus pateikta patvirtinimo laiške, kartu su žiniasklaidos leidimo bilietu, leidžiančiu patekti į renginį.

Jei aplikuojate likus trumpam laiko tarpui iki renginio, prašome supratingumo ir kantrybės, taip pat negarantuojame, kad gausite leidimą.

TURĖKITE OMENYJE, KAD ŽINIASKLAIDOS LEIDIMAS:

 • užtikrina specialų įėjimą renginio metu ir praėjimą į visas renginio erdves.
 • neužtikrina patekimo į privačias svečių erdves ar sėdimas vietas konferencijose
 • neužtikrina interviu su visais renginyje dalyvaujančiais svečiais. Bet kokios užklausos, norint pakalbinti užsienio svečius turi būti pateiktos „Comic Con Baltics“ media atstovui renginio metu. Jis Jums padės, tačiau organizatoriai negarantuoja galimybės pakalbinti aktorių ar bet kurį kitą specialųjį svečią.

Kiekvienas žiniasklaidos leidimas yra išduodamas tik vienam asmeniui. Jei registruojate komandą, kiekvienas asmuo turi registruotis atskirai ir bus tvirtinamas atskirai, su savo el. paštais ir asmenine informacija. Vienas žmogus gali registruotis tik vieną kartą.

Laisvai samdomi žurnalistai ir fotografai į renginį taip pat gali būti akredituojami.

Filmavimas su profesionaliomis priemonėmis turi apribojimų, ypač per projektų pristatymų konferencijas su aktoriais ir kitais svečiais. Apie tai Jus informuos Media atstovas renginio metu. Filmavimas ir fotografavimas per Holivudo studijų būsimų projektų pristatymus yra griežtai draudžiamas.

RENGINYJE „COMIC CON BALTICS“ REGISTRACIJOS VIETOJE NEBUS, tačiau atvykus galite kreiptis į Media atstovą.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „ Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.