COMIC CON BALTICS

COMIC CON BALTICS

  • 2018 rugsėjo 15–16 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius..

Comic Con Baltics – tai ilgą tradiciją turintis populiariosios kultūros fenomenas, kuris Lietuvoje rengiamas jau antrą kartą! Pernai metais renginys sulaukė 11 tūkst. lankytojų. Kaip dvi dienas trukęs renginys atrodo sutalpintas į dvi minutes, galite pamatyti https://www.youtube.com/watch?v=B-uHocydPDQ

Tik „Comic Con Baltics“ dalyviai turės galimybę susitikti su žvaigždėmis iš garsiausių Holivudo filmų ir serialų. Diskusijas su pasaulinio garso įžymybėmis moderuos žinomi Lietuvos aktoriai ir pramogų pasaulio atstovai. Besidomintys kino naujienomis, bus pirmieji, kurie išvys naujausių kino filmų pristatymus. Be to, filmų kūrybinės komandos ne tik papasakos apie tai, kas vyko užkulisiuose, bet ir parodys išskirtinę medžiagą.

Norintys sukelti pavydą draugams, galės įsiamžinti prie kvapą gniaužiančių dekoracijų iš kultinių kino filmų.

Vienas iš spalvingiausių, muzikaliausių „Comic Con Baltics“ renginių – Cosplay konkursas. Praėjusiais metais jis tapo didžiausiu Baltijos šalyse! Į renginį atvyko dalyviai net iš 8 pasaulio valstybių, buvo užregistruota daugiau nei 150 pasirodymų. Tai puiki galimybė susipažinti su Lietuvos ir pasaulio Cosplay entuziastais bei pačia, taip sparčiai visame pasaulyje populiarėjančia Cosplay kultūra.

Tai šeimai draugiškas renginys. Čia veiklos ras ir patys mažiausi superherojai bei jų tėvai. Specialioje vaikams skirtoje erdvėje juos linksmins animaciniai herojai, vaikai bus kviečiami žaisti įvairiausius kūrybos, loginio mąstymo ir geros nuotaikos reikalaujančius žaidimus, šokinėti ant batutų ar statyti LEGO miestus.

Stalo žaidimų gerbėjai galės susipažinti ne tik su naujausia pasauline produkcija, bet ir pamatyti, kokie žaidimai buvo populiarūs anksčiau.

Prekybinėje erdvėje Jūs galėsite rasti visko, ko tik širdis geidžia. Nuo mažiausių kasdienybėje sutinkamų smulkmenų iki specifinių ir tik parodoje randamų kolekcinių daiktų, figūrėlių, komiksų ir kitų įdomybių. Renginio organizatoriai šiais metais žada kartu su elektronikos partneriais įrengti ypatingą išpardavimų erdvę!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.