CONVENE 2018

CONVENE 2018

  • 2018 vasario 14–15 d.
  • Darbo laikas
  • LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Vilniaus konferencijų biuras didžiuojasi, galėdamas pristatyti jau šeštąją tarptautinę dviejų dienų verslo turizmo parodą – kontaktų mugę – CONVENE, skirtą Baltijos šalių verslo turizmo atstovams.

Renginys vyks 2018 m. vasario 14 – 15 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Renginio tikslas – suburti konferencijų turizmo verslo profesionalus iš Baltijos regiono, prisistatyti užsienio klientams bei paskatinti šio verslo vystymąsi regione, o ypatingai Lietuvoje. Vienas iš pagrindinių CONVENE tikslų – siekiant aukštos kokybės standartų, sukurti išskirtinę aplinką verslui plėtoti, neformaliam bendravimui skatinti bei profesinėms žinioms tobulinti. Planuojama, kad į 2018 m. renginį atvyks daugiau nei 165 atrinktų potencialių užsienio klientų, besidominčių tarptautinių renginių organizavimo galimybėmis Baltijos jūros regione. Su užsienio klientais susitiks ir savo paslaugas bei produktus pristatys ne mažiau kaip 80 verslo turizmo atstovų (viešbučiai, agentūros, konferencijų biurai, konferencijų centrai, netradicinės renginių vietos, įvairūs specializuotų paslaugų teikėjai) iš Lietuvos bei kaimyninių valstybių: Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Lenkijos, Rusijos ir Baltarusijos. Kaip ir kasmet, renginio dienomis – 2018 m. vasario 14 – 15 d. – vyks edukacinė programa visiems renginio dalyviams, kurioje dalyvaus tarptautiniu mastu gerai žinomi konferencijų turizmo, marketingo bei kitų sričių ekspertai.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.