Prisijungti

Registruotis

Login

Register

DIDŽIAUSIA VESTUVIŲ PARODA BALTIJOS ŠALYSE IŠTEKU.LT
 • 2018 spalio 20–21 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius..

  Didžiausia vestuvių paroda Išteku.lt – vieta, kur būsimos nuotakos ir jaunikiai gali susiplanuoti vestuves nuo esminių dalykų iki mažyčių smulkmenų. 200 vestuvių parodos dalyvių siūlo visas, vestuvės reikalingas paslaugas: čia galėsite palyginti skirtingus fotografų darbus, apžiūrėti vestuvinius žiedus, pasitarti su vestuvių planuotojomis, pasimatuoti vestuvines sukneles ir kostiumus, rasti įvairiausių aksesuarų ir sužinoti, kokios vestuvių naujovės bei tendencijos bus aktualios 2019-2020 metų vestuvėse.

  Parodos akcentas – šeštadienio vakarą vykstantis „Baltic Wedding Show“, kurio metu garsiausi Lietuvos dizaineriai pristato naujausias, specialiai šiam šou sukuriamas vestuvinių bei proginių suknelių kolekcijas.

  Būsimos nuotakos daugiau laiko norės praleisti didžiausiame nuotakų turgelyje „Wedding Bazzaar“, nes čia galima rasti kitų nuotakų perleidžiamų vestuvinių suknelių nuo 50 Eur. Daugiau informacijos sekite www.isteku.lt ir paroda.isteku.lt

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.