Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė

Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė

  • 2017 gruodžio 9 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Didžiųjų metų švenčių laikotarpis Lietuvos sostinėje šiemet bus pasitiktas ypatingai kartu su ,,Didžiąja Kalėdine Vilniaus muge’’. Gruodžio 9 dieną ,,Litexpo’’ pavirs didžiausiu kalėdiniu miesteliu po stogu ir suburs apie 200 Kalėdiniam apsipirkimui pagelbėti pasiruošusių prekybininkų iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių. Kalėdinio miestelio idėja užkrės ir didelius, ir mažus, kuriuos pasitiks ne tik gausiausias šalyje apsipirkimas, bet ir nemokamos pramogos.

Vilniaus Kalėdinė mugė – koncentruotas kalėdinės tematikos renginys Lietuvos sostinėje, siūlysiantis plačiausią pasiruošimo asortimentą didžiosioms metų šventėms vienoje vietoje po vienu stogu. Iš visos Lietuvos atvykusių prekybininkų maisto ir gėrimų pasirinkimas, drabužių, tekstilės ir aprangos gaminiai, dovanų ir idėjų šventinės aplinkos puoselėjimui pasiūla – kategoriškai suskirtytos zonos padės rasti kiekvienam lankytojui aktualias prekes.

Renginio žinutė – kalėdinio laikotarpio bendrystės ir artumo jausmas, tradicijų puoselėjimas, skatinimas besiruošiant šventes pasitikti su artimaisiais, gerumu pasidalinti su aplinkiniais.

Išskirtinai organizuojamos kalėdinės tematikos pramogos: Kalėdų senelio pasirodymas, vaikų užimtumo veiklos, kalėdų paštas ir t.t.

Data ir laikas: Gruodžio 9 d. 1019 val.

Vieta: LITEXPO, 5 salė.

Lankytojams įėjimas – NEMOKAMAS!

Registracija norintiems dalyvauti: http://festivus.lt/renginiai/didzioji-kaledine-vilniaus-muge/registracija

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.