DRIVE IN LIVE | VILNIUS

DRIVE IN LIVE | VILNIUS

 • 2021 balandžio 2 d. – gegužės 1 d.
 • Darbo laikas

  04.29 nuo 20 val.

  04.30 nuo 19:30 val.

  05.01 nuo 20 val.

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

Dėmesio! Į LITEXPO sugrįžta renginiai!

Jau nuo balandžio 2d., Vilniuje atidaroma nauja renginių erdvė, įsikursianti LITEXPO teritorijoje.

Tai – itin patogi, moderni ir visą DRIVE IN renginiams reikalingą aptarnavimą turėsianti infrastruktūra, todėl kviečiame įmones, organizacijas ir kitus nedelsti bei rezervuotis savo renginio laiką jau dabar.

Leidimas tokio tipo renginiams organizuoti jau paskelbtas, todėl – nėra ko laukti.

Būtent šioje renginių erdvėje  atsinaujina ir didelio dėmesio sulaukęs, gyvų muzikos koncertų projektas DRIVE IN LIVE!!!

Daugiau apie vykstančius koncertus skaitykite NAUJIENOS skiltyje.

 

Bilietai į koncertus jau prekyboje!

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės: events@litexpo.lt , tel. +370 687 83852

SISTERS ON WIRE | DRIVE IN LIVE | VILNIUS
VIDAS BAREIKIS | DRIVE IN LIVE | VILNIUS
JUSTINAS JARUTIS | DRIVE IN LIVE | VILNIUS
SAULĖS KLIOŠAS | DRIVE IN LIVE | VILNIUS
DŽORDANA BUTKUTĖ | DRIVE IN LIVE | VILNIUS
SAULĖS KLIOŠAS | DRIVE IN LIVE | VILNIUS
OG VERSION | DRIVE IN LIVE | VILNIUS
Atgal

SISTERS ON WIRE | DRIVE IN LIVE | VILNIUS

„Sisters On Wire“ rengia pirmą ir kol kas didžiausią savo koncertą sostinėje! Klausytojus jau spėjusi sužavėti savo kūryba, grupė koncertą surengs gegužės 1-ąją dieną Drive in live scenoje.

2015 metais išleidusi singlą „Parallel world“, grupė sulaukė ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkos susidomėjimo. Nuo to laiko į pasaulį paleisti EP ir albumas „Never Turn The Lights Off“ klausytojus žavėjo unikalių skambesių įvairove, o jau 2020 metais išleista pirmoji lietuviška daina „Taip Jau Gavosi“ visiškai sprogdino muzikinę padangę ir tapo naujos „Sisters On Wire“ muzikinės kelionės pradžia. Neilgai trukus grupė pristatė naują singlą „Mėlyna Mėlyna“, kuris buvo pripažintas vasaros radijo hitu ir jau skaičiuoja beveik 7 milijonus peržiūrų YouTube platformoje. Svajingų gitaros garsų, balsinių efektų bei į vasaros festivalius grąžinančių ritmų pripildyta grupės muzika įsupa į pozityvumo sūkurį ir leidžia prisiminti pačias nuostabiausias akimirkas!

Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=YeD_HU4vA0o

Bilietai: https://bit.ly/3dsbskS

Atgal

VIDAS BAREIKIS | DRIVE IN LIVE | VILNIUS

Balandžio 29 d. įvyks pirmasis ir išskirtinis šių metų Vido Bareikio koncertas. Antrus metus iš eilės geriausiu atlikėju Lietuvoje pripažintas Vidas surengs geriausių savo dainų akustinį koncertą. Jame skambės visų pamiltos dainos, tarp kurių: „Ežero dugne“, „Pažiūrėk į mane, mama“, „Nervai“ ir „Pusvalanduko“. Niekam ne paslaptis, jog Vido koncertai niekada nebūna “paprasti”, tad atlikėjas užtikrina – ribos ir vėl bus peržengtos ne kartą, tad – laukite staigmenų. „Man atrodo, kad “Drive in” koncertų formatas yra labai tinkamas akustinei programai kurioje turėsit progą pasijausti tarsi kartu, jaukiai sėdėtume automobilyje“ – kalba Vidas.

Ypatingą ryšį su klausytojais puoselėjantis Vidas jau sugalvojo įvairiausių sprendimų, kaip šalia savo fanų atsidurti, kuo įmanoma, arčiau. Interaktyvumas – vienas pagrindinių atlikėjo prioritetų, todėl būkite tikri – joks priekinis stiklas netaps barjeru, kurio neperlips Vidas. Koncerto metu žiūrovai turės galimybę užduoti klausimus atlikėjui, o atsakymų sulauks Vido improvizacijų pagalba.

Koncertą vienu metu gali stebėti tik 200 automobilių, todėl nelaukite, nes bilietų tuoj nebeliks!

 

Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=rIoM-oO5mas

BILIETAI: https://bit.ly/3mWiFgt

Atgal

JUSTINAS JARUTIS | DRIVE IN LIVE | VILNIUS

Vienas geriausių Lietuvos atlikėjų – Justinas Jarutis  – DRIVE IN LIVE scenoje!

Balandžio 23 d. Justinas su gyvo garso grupe lips į sceną ir atiduos klausytojams viską, kas iš jų buvo atimta šio karantino metu.

Nepaisant visko, pastarieji metai Justinui Jaručiui buvo itin produktyvūs – įrašytas antrasis atlikėjo solinis albumas „Tavęs Manęs Savęs”. Singlas „Tavęs” M-1 TOP40-tuko pirmoje vietoje laikėsi net penkias savaites.

Bendri singlai su Jessica Shy, vienas bendras darbas su Dj Jovani, trečias sezonas „Lietuvos balso” mokytojo kėdėje ir net du „MIDSUMMER FEST 2021”  koncertų SOLD OUT’ai byloja tik vieną –  Justinas Jarutis – nesustabdomas.

 

BILIETAI BRANGS! Paskubėk: https://bit.ly/3mqzG1W

Atgal

SAULĖS KLIOŠAS | DRIVE IN LIVE | VILNIUS

Saulės Kliošas – SOLD OUT!!!

Bilietai į DRIVE IN LIVE: SAULĖ SKLIOŠAS išgraibstyti, todėl mums nelieka nieko kito – su džiaugsmu skelbiame PAPILDOMĄ SAULĖS KLIOŠO PASIRODYMĄ BALANDŽIO 16 d.

Viena populiariausių Lietuvos grupių tiesiog įrodė, jog šis titulas – ne reklaminis šūkis, o – FAKTAS.

Ponios ir ponai, paskubėkite: https://cutt.ly/Scf82Kf

Atgal

DŽORDANA BUTKUTĖ | DRIVE IN LIVE | VILNIUS

Vilniuje – scenos karalienės Džordanos Butkutės koncertas!

Balandžio 30 d. Vilniuje, automobilių stovėjimo aikštelėje šalia „LITEXPO“, įvyks sostinėje seniai lauktas scenos karalienės Džordanos Butkutės koncertas. Tai – daugiau nei netikėtas ir visiškai išskirtinis „Drive In Live“ ciklo renginys, kuriam bus specialiai praplatinta scena, ruošiamos įspūdingos vizualizacijos ir kiti efektai.

„Drive in Live“ koncertai turi savo žanrą, kuris spėjo pasiteisinti dar praėjusį pavasarį, kai neeilinių pasirodymų organizatoriai pirmieji regione ėmė rengti tokio tipo koncertus: iškėlė didžiulę sceną su aukšto lygio apšvietimu, įžiebė LED ekranus ir palaikė atlikėjų bei jų gerbėjų dvasią pirmojo karantino metu.

Scenos žvaigždės, surengusios koncertus „drive-in“ būdu, vienbalsiai liudijo, kad tai – nepamirštamas jausmas ir šilčiausi įspūdžiai. Jų gerbėjai taip pat šėlo iki prakaito tokiuose vakarėliuose, kurių vienintelis skirtumas nuo įprastų „open air“ koncertų yra tas, kad muzikos klausaisi ne lauke, o per radijo bangas savo automobilyje, tačiau priešais akis matai gyvą pasirodymą ir visą grožį, sukurtą profesionalių šviesos ir vaizdo grafikos dailininkų.

Per metus spėjo susiformuoti ne tik „Drive In Live“ pastovių lankytojų ratas, bet ir visa infrastruktūra, kuri leidžia atvykus į automobilių stovėjimo aikštelę komfortiškai praleisti laiką, užsisakyti užkandžių ir gėrimų.

„Džordanos pasirodymui ruošiamės labai rimtai. Padarysime viską, kad žmonės pasijustų tikrai kokybiškame koncerte su įspūdinga vizualizacija. Jau dabar galiu pasakyti, kad su visais ekranais ir apšvietimo sistema scena išaugs net iki 30 metrų pločio“, – pasakojo „Drive In Live“ koncertų organizatorius, kompanijos „Showart“ vadovas Artūras Trofimovas.

Apšvietimą Džordanos pasirodymui kuria Elvinas Pocius – jaunosios kartos šviesų dizaineris, kurio bagaže – milžiniški areniniai projektai su Kostu Smoriginu, Asmik Grigorian bei Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru ir Gintas Valuntonis – taip pat žinomas apšvietimo dizaineris, sukaupęs įspūdingą patirtį ne tik Lietuvos, bet ir užsienio renginiuose, dirbantis su tokiomis grupėmis, kaip „G&G Sindikatas“, „Beissoul & Einius“, Zemfira ir kitais.

Džordana pasirodys Vilniuje su pilno sąstato grupe ir uždegs ne tik karštas scenos ugnis, bet ir visų širdis: atėjo laikas budintis gyvenimui ir švęsti jį. Šiuo metu atlikėja su komanda jau pradėjo intensyviai repetuoti.

„Tai bus vienetinis koncertas ir labai brangi patirtis, kuria tikiuosi praskaidrinti gyvenimą ir sau, ir jums – taip beprotiškai pasiilgtiems mano klausytojams, – sakė Džordana Butkutė. – Mes pernelyg ilgai laukėme, kol situacija pagerės ir viskas stos į savo vietas. Tačiau laikas prie mūsų neprisitaikys – patys turime prie jo prisitaikyti. Jeigu lauksi tik šou arenoje, tai gali ir nesulaukti. Todėl mes priimame iššūkį pasirodyti tokia koncertine forma, kuri tik dar labiau intriguoja – surengsime koncertą, kurio žmonės klausysis automobiliuose. Eikit sau, kaip laukiu, ir kaip džiaugiuosi, kad vėl galėsime pasimatyti – tegul ir per automobilio stiklą! Sukurkime visi kartu tokį vakarėlį, apie kokį siaubingai ilgai svajojome!“

Dainininkės programoje nuskambės didžiausi jos visų laikų hitai, tokie kaip „Nemylėjau tavęs“, „Vienas namuose“ ir aibė kitų. O taip pat bus progos išgirsti kelias naujas, bet topuose jau karaliaujančias dainas iš puikių atsiliepimų sulaukusio albumo „Labirintas“.

„Džordanos koncertas bus vienareikšmiai „vipinis“, nes į galėsime įleisti tik 200 automobilių. O koncerto bilietus, kuriuos platina bilietai.lt, galima bus įsigyti dviejų rūšių – vienam žmogui arba automobiliui, kuriame gali būti du namų ūkiai“, – pasakojo organizatorius. BILIETAI: https://cutt.ly/3x9DINN

 

„Drive In Live“ koncertų serija Vilniuje, automobilių aikštėje šalia „LTEXPO“, prasidės jau šį penktadienį, balandžio 2 dieną. Pirmasis startuoja M.A.M.A 2020 geriausio hip hopo atlikėjo apdovanojimą ką tik pelnęs OG Version. O balandžio 15 d. pasirodymą surengs „Saulės kliošas“, kurio koncerto bilietai jau išgraibstyti.

 

 

Atgal

SAULĖS KLIOŠAS | DRIVE IN LIVE | VILNIUS

Saulės kliošas savo istoriją klausytojams pasakoja jau daugiau nei 20 metų. Ir ši istorija – tęsiasi! Jau balandžio 15 d. turėsite neeilinę progą, savo mylimą muziką išgirsti gyvai. Viena aktyviausiai koncetruojančių, viena populiariausių Lietuvos grupių yra mėgstama skirtingose amžiaus grupėse, todėl laukiame jūsų visų – su draugais, šeimomis, seneliais, giminaičiais. Saulės kliošas, tai – ne tik muzika; tai – buvimas drauge. Vokalistė Justė dovanos pavasarinę šypseną, tuo tarpu Laurynas, gali būti, ir vėl norės suburti klausytojus kokiai nors diskusijai. Karantinas Saulės kliošo nesustabdė, atvirkščiai – grupė dalyvavo įvairiuose muzikiniuose projektuose, pagal galimybes koncertavo ir intensyviai kūrė. Net ir šiuo metu Saulės kliošas gyvena kūrybinėse dirbtuvėse, apie kurias, tikėkimės, papasakos artėjančio koncerto metu. Pati šilčiausia, lengva, sielą ir mintis atpalaiduojanti RnB, pop, soul muzikos sintezė, ištikimiausiems klausytojams skambės jau balandžio 15 d.

Renginio nuoroda Facebook: https://fb.me/e/Sad2OWug

Renginio nuoroda bilietai.lt sistemoje: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/saules-kliosas–drive-in-live-330518/

Atgal

OG VERSION | DRIVE IN LIVE | VILNIUS

„Drive in live“ grįžta: pirmasis publikai automobiliuose koncertuos OG Version!

Įdomus jausmas – stebėti, kaip juda laukas automobilių, vairuotojams entuziastingai mirksint šviesomis, o šturmanams šokant keleivių sėdynėse. Jau primirštų pirmojo karantino pramogų gurkšnis „Drive in live“ netrukus vėl bus pasiūlytas gyvų koncertų ištroškusiems klausytojams.

2021-ųjų sezoną „Drive in live“ pradės Vilniuje, automobilių stovėjimo aikštelėje šalia „LITEXPO“. Balandžio 2 d. ten įvyks pirmasis renginių ciklo koncertas – pasirodys OG Version.

„Atlikėjams labai sunku tokį ilgą laiką nekoncertuoti, todėl su dideliu noru lipsiu ant scenos ir padarysiu viską, kad išsitaškytų tiek mano šaika, tiek visi, kurie bus automobiliuose. Neabejoju, kad laukia įdomiausias koncertas, kokiame teks dalyvauti tiek man, tiek klausytojams, – kalba OG Version. – Kai kuriu dainas, visada galvoju, kaip jos skambės automobiliuose. Mano muzika yra stipriai paremta žemais dažniais, todėl ją visada, prieš paleisdamas, tikrinu per automobilio garso aparatūrą. Smagu, kad dabar tai galėsime padaryti kartu su klausytojais. Noriu parodyti visiems kolegoms ir muzikos pasaulio žmonėms, kad esant galimybei, reikia ja pasinaudoti, nes koncertų trūksta ne tik mums, bet ir mūsų gerbėjams”.

Nostalgiją išgyvena ir tie, kurie per pirmąjį „Drive in live“ sezoną būtent tokiu būdu – per radijo sistemas automobiliuose – klausėsi mylimų atlikėjų. Sėkmingus praėjusio pavasario serijos koncertus surengė Vidas Bareikis, Donatas Montvydas, „G&G Sindikatas“, Linas Adomaitis, „Saulės kliošas“ ir kiti.

„Naują „Drive in live“ koncertų seriją organizuojame, atsižvelgdami į poreikį ir galimybes. Jau pernelyg ilgai esame izoliuoti nuo įprasto mūsų gyvenimo, todėl natūralu, jog pasiilgome susitikimų, darbo ir pramogų. „Drive in live“ pasirodymus rengiame solidarizuodamiesi su visu nukentėjusiu sektoriumi, kuriame tikrai daug įvairių profesijų atstovų: nuo scenos technikų, nuomos kompanijų, šviesos dailininkų, garso režisierių iki muzikantų bei atlikėjų, kuriems šis užsitęsęs laikotarpis yra sudėtingas tiek finansine prasme, tiek žmogiškąja, nes mūsų industrijos žmonės įpratę bendrauti, susitikti, socializuotis“, – sako projekto organizatorius, kompanijos „Showart“ vadovas Artūras Trofimovas.

Automobilių kino teatro po atviru dangumi principu pavasarį buvo surengta 30 koncertų. „Drive in live“ muzikiniai renginiai tapo geru pavyzdžiu Europos koncertų organizatoriams – ne vieni jų kreipėsi į lietuvius konsultacijų ir gyrė projektą.

Be to, susikūrė infrastruktūra, kurią vėliau jau buvo galima pritaikyti patiems įvairiausiems renginių formatams. Profesionaliai įrengta scena su LED ekranais, gausus apšvietimas ir pasiilgtas masinio renginio įspūdis pritraukė ir verslo įmones. Kūrybininkai tikisi ir šį pavasarį įgyvendinti verslo sektoriaus šventes, konferencijas, seminarus.

Kaip viskas vyks aikštėje prie „LITEXPO“, paaiškės greičiau nei po mėnesio – per pirmąjį koncertą. „Bilietų kiekis į „Drive in live“ renginius yra itin limituotas – vos 200 automobilių. Tai reiškia, kad visų norinčiųjų priimti negalėsime, tad neverta dvejoti dėl galimybės pasinaudoti tokios pramogos pasiūlymu“, – sako A. Trofimovas.

Balandžio 2 d. naująjį sezoną atidarančio OG Version koncerto bilietus platina bilietai.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.