ECOMEXPOʼ24

ECOMEXPOʼ24

  • 2024 m. Rugsėjo 19 d.
  • Darbo laikas

    8:30 – 18:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, laisves pr. 5, Vilnius

Nuo 2013 metų organizuojamas „Ecomexpo” yra didžiausias tarptautinis renginys e. komercijos profesionalams Baltijos šalyse. Vienas kartas metuose, kai visa e.komercijos bendruomenė susirenka po vienu stogu tam, kad gautų praktinių žinių, apsikeistų naudingais kontaktais ir megztų naujus verslo ryšius e.komercijos projektų plėtrai.

Ecomexpo išnaudoja efektyvią parodos ir praktinės konferencijos kombinaciją, taip suteikdama verslams unikalią galimybę pasiekti potencialius klientus ir pristatyti save kaip žinomą e. komercijos paslaugų teikėją.

Kam skirtas renginys Ecomexpo?

Elektroninės prekybos įmonių savininkams, darbuotojams, ekspertams, skaitmeninės rinkodaros specialistams ir ekspertams, paslaugų elektroninei prekybai teikėjams ir produktų tiekėjams.

Konferencijoje nagrinėjamos temos: pasaulinė elektroninė prekyba, skaitmeniniai sprendimai ir DI elektroninė prekyba; prekyba prekyvietėse; eksporto teisiniai ir mokesčių reglamentai; logistika, sandėliavimas ir 3PL elektroninėje prekyboje; patekimas į užsienio rinkas; lokalizacija; skaitmeninė reklama; elektroninės komercijos finansų valdymas; dropshipping; tiekimo grandines ir kitas elektroninės prekybos rinkai svarbios temos.

Jei teikiate paslaugas elektroninėms parduotuvėms – jūsų vieta yra Ecomexpo’24. Laukiame distributorių; paslaugų teikėjų elektroninės prekybos verslui (sandėliavimas, 3pl, logistika, finansai, teisė, reklama, vertimai, lokalizacija, mokėjimo sprendimai, apskaita, pakavimas ir kt.). Rezervuokite savo stendą čia https://ecomexpo.eu/exhibitor-registration-form/

KO TIKĖTIS RENGINYJEE ECOMEXPOʼ24?

✓ 4 konferencijos salės su daugiau nei 30 pranešimų
✓ Expo zona su daugiau nei 70 įmonių
✓ „Matchmaking“ sesija powered by „Inbank“
✓ Speciali erdvė jūsų asmeniniams susitikimams
✓ „E-Export Nation“ projekto praktinių seminarų salė

Įsigyti bilietus galite čia – https://ecomexpo.eu/lt/bilietai/

Pagrindiniai rėmėjai:
DPD Lietuva
SEB Bankas

Partneris:
Inovacijų Agentūra

Visa informacija apie renginį – wwww.ecomexpo.eu

Kilus klausimams kviečiame rašyti mums info@ecomexpo.eu

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.