ECOMEXPO’22
  • 2022 rugsėjo 29 d.
  • Darbo laikas

    9:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

Vienintelė e. komercijos paroda ir viena didžiausių e. komercijos konferencijų Baltijos šalyse.

 

Konferencija ir paroda organizuojama jau dešimtus metus (ankstesnis pavadinimas E-komercija) – šiais metais ji skirta elektroninės prekybos verslo plėtrai. Šiemet Ecomexpo Violetinės salės pranešimų temos – tarptautinė e.komercija, eksportas, darbas peržengiant valstybių sienas. Rasti būdus tvariai verslo plėtrai užsienyje ne visada paprasta, o pandemija parodė, kad augti būtina. Kaip keičiasi rinkos situacija į Pabaltijo rinką žengiant tarptautiniams e.komercijos rinkos žaidėjams. Į klausimus, kaip tai daryti, kaip auginti savo e.komercijos projektus užsienyje, atsakymus pateiks žinomiausi e.komercijos rinkos vardai.

Mėlynoji salė bus skirta pranešėjams, atstovaujantiems įmones, teikiančias paslaugas e. komercijos verslams. Logistika, mokėjimai, marketingo automatizavimas bei kitos aktualios temos.

Ekspo salė – galimybė vienoje vietoje pamatyti ir užmegzti naudingus kontaktus su dešimtimis įmonių, siūlančių paslaugas e. komercijos verslams.

Visi Ecomexpo dalyviai gaus prisijungimą prie WEB platformos, kurioje visas pranešimų archyvas bus pasiekiamas 2 mėnesius po konferencijos. WEB platforma tai galimybė bendrauti ir rezervuoti susitikimus su parodos dalyviais ir kitais konferencijos lankytojais. „Matchmaking” – galimybė susirasti ir užmegzti kontaktus su verslo partneriais iš visų Baltijos šalių.

Vienas kartas metuose, kai visi e. komercijos rinkos lyderiai susirenka po vienu stogu tam, kad apsikeistų naudingais kontaktais, žiniomis bei megztų naujus verslo ryšius e. komercijos projektų plėtrai.

Daugiau informacijos www.ecomexpo.eu.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.