EKO LOGIKA 2017

EKO LOGIKA 2017

  • 2017 lapkričio 9–11 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

EKO LOGIKA 2017 tai paroda – forumas, kurio metu  kviečiame griauti mitus, semtis idėjų, išmokti gyventi truputį kitaip – visų pirma sąmoningai ir kokybiškai. Juk sąmoningumas prasideda nuo žinių, kurių EKO LOGIKA pasiūlys su kaupu. Paroda – forumas skatina ne tik rinktis atsakingai, bet ir vartoti mažiau.

Šių metų paroda vyks jau ketvirtą kartą, joje rasite natūralių, kokybiškų produktų bei paslaugų, galėsite sudalyvauti seminaruose, paskaitose aktualiomis temomis.

 

EKO LOGIKA pasiūlys turiningą renginių programą visai šeimai, kurioje sužinosite:

Kokią įtaką mums daro perdirbtas maistas, kiek kainuoja maitintis sveikai?

Ką žinome apie pakuotes, kurias metame į šiukšlių dėžę?

Kaip be adatų ir chirurgų įsikišimo išsaugoti sveiką išvaizdą?

Ką gamina pagaminti iš senų, buityje nenaudojamų daiktų?

Kaip iš natūralių medžiagų sukurti simbolinius draugystės ženklus – mandalas.

 

Parodoje – forume EKO LOGIKA 2017, bus pristatomi saugūs aplinkai produktai – indai, profesionalios plovimo priemonės, rankų darbo muilai, natūralios kūno priežiūros priemonės. 

EKO LOGIKOJE dalyvaus 25 dalyviai, tarp jų pirmą kartą prisistatys įmonė RICHE, atstovaujantį platų ekologiškų pasaulinių prekinių ženklų spektrą, KAUNO GRŪDAI, vienintelis Lenkijos kompanijos SANECHEM atstovas, pristatantis profesionalias plovimo ir dezinfekavimo priemones maisto pramonei bei HoReCa segmentui, SICILIANA, pristatanti natūralius kūno priežiūros priemonių produktus visai šeimai ir net naminiams augintiniams, AMIGLE, atstovaujanti organiškų vienkartinių indų gamintoją EASHAHOME ir kt.

 

_______________________________________________________________________

PARODOJE DALYVAUJA:

 

 

ACTIO LT, MB – Stendas 2,27

AMIGLE – Stendas 2,20

BALTIJOS KVAPAI – Stendas 2,21

BURBULIUKAS – Stendas 2,18

EKOVANDENYS, UAB  – Stendas 2,05

GAMTOS PILNATVĖ – Stendas 2,17

GARIO ŽVAKĖS – Stendas 2,05A

KAUNO GRŪDAI, AB – Stendas 2,24

KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO – Stendas 2,16

LIETUVOS GAMTOS FONDAS – Stendas 2,22

LIETUVOS ŽALIŲJŲ PARTIJA – Ekspozicija po balkonu 2.09

MEDICATA FILIA – Stendas 2,19

MINDAUGAS GALIAUSKAS, LIETUVOS ŽALIŲJŲ PARTIJA – 2 salė scena

NEVELMĖ – Stendas 2,01

NORWEX BALTIC, RAB – Stendas 2,14

PRAŠVIETA – Stendas 2,11

RAINBOW SYSTEM – Stendas 2,12

RAIŠKOS TERAPIJA – Ekspozicija po balkonu 2,07

RICHĖ, UAB/ECONATURA.LT – Stendas 2,23

RITA ŠILENSKIENĖ, SUBALANSUOTOS MITYBOS AKADEMIJA „PIRMAS ŠAUKŠTAS” – 2 salė scena

SICILIANA, UAB – Stendas 2,02

SKALBIKLIS, UAB – YRA VIENINTELIS OFICIALUS DIZOLVE GROUP CORPORATION ATSTOVAS IR DISTRIBUTORIUS BALTIJOS ŠALYSE  – Stendas 2,13

VIKTORIJA BALTRAMIEJŪNIENĖ „JAUNAS VEIDAS” – 2 salė scena

VEDŲ KULTŪROS CENTRAS, VŠĮ – Stendas 2,25

Profesionalias plovimo ir dezinfekavimo priemones maisto pramonei!
Raiškos terapija
„Ką reiškia būti žaliuoju Lietuvoje?”
Natūrali ir ekologiška veido priežiūra – veido mankšta
Dalyvių pristatomi produktai ir naujienos parodoje
MŪSŲ SANTYKIS SU MAISTU!
R. Šilenskienė: maitintis sveikai ne tik paprasta, bet ir pigiau!
2017 M. PARODOJE – FORUME DALYVAUJA:
Atgal

Profesionalias plovimo ir dezinfekavimo priemones maisto pramonei!

Kauno Grūdai esantis vienintelis kompanijos SaneChem (Lenkija) atstovas Lietuvoje, parodoje pristatys: profesionalias plovimo ir dezinfekavimo priemones maisto pramonei bei HoReCa segmentui.

SaneChem įranga yra patvari bei sunaudoja mažiau žaliavų (įskaitant vandenį ir chemikalus). Įmonė skiria ypatingą dėmesį aplinkosaugai ir vandens sunaudojimui, o tai leidžia maisto gamintojams sumažinti išlaidas.

 

Kviečiame apsilankyti 2 salėje 2.24 stende!

Atgal

Raiškos terapija

Raiškos terapijos studija tai edukacinių, kūrybinių užsiėmimų erdvė esanti Kaune. Tai kūrybos erdvė kurioje suteikiamos visos sąlygos ir galimybės patirti, pajausti, išreikšti save  kūrybiniame procese per meną: dailę, lipdymą, kūrybą, bei pajausti  atpalaiduojantį, terapinį poveikį.

Tai saugi erdvė patirti dailės terapijos sesijoms, tai  pagalba, suprasti, suvokti, sveikti. Tai ko negali išreikšti ir pasakyti žodžiais, kartais lengviau išreikšti meno priemonėmis

Lapkričio 11d. (šeštadienį) kviečiame dalyvauti Raiškos terapijos studijos edukacinese terapinėse dirbtuvėse vaikams ir suaugusiems. Prie suaugusių stalo dėliosime mandalas iš natūralių medžiagų, jas piešime, spalvinsime. Prie vaikų stalo spalvinsime, piešime ir gaminsime simbolinius draugystės ženklus.

Parodos metu jus  apie dailės terapiją bei visais rūpimais klausimais konsultuos dailės terapeutė Sigita. Bei dailės pedagogė dailės terapijos studijų programos magistrantė Giedrė.

Apie mus http://www.raiskosterapija.lt/paslaugos-19/lt/.
Mes FB-  https://www.facebook.com/raiskosterapija 

Atgal

„Ką reiškia būti žaliuoju Lietuvoje?”

Kas yra „žalumas“, ką reiškia būti tvariu? Ką reikia daryti, norint tokiu būti? Apie visą tai ir dar daugiau jau lapkričio 11 d. 13.00-13.45 papasakos Mindaugas Galiauskas Lietuvos žaliųjų partijos Vilniaus skyriaus pirmininkas.

Atgal

Natūrali ir ekologiška veido priežiūra – veido mankšta

Norite sumažinti ar visai panaikinti veido raukšles, turėti sveiką veido odą, išraiškingesnes akis, sultingesnes lūpas? O gal norėtumėte turėti gražų kaklą, dekoltė zoną?

Ateikite ir sužinokite, kaip visą tai galite turėti tik Jūsų pačių rankų pagalba be jokių adatų ar chirurgų įsikišimo!

Pranešėja: Viktorija Baltramiejūnienė vienintelė Lietuvoje veido mankštos (facebuilding) trenerė, kosmetikė, veido masažų ir savimasažų specialistė.

Pranešimų laikai:

Lapkričio 9 d. 15:15 – 16:00

Lapkričio 10 d. 14:15 – 15:00

Lapkričio 11 d. 14:15 – 15:00

Atgal

Dalyvių pristatomi produktai ir naujienos parodoje

AMIGLE, MB

 

Parodoje pristatys prekinio ženklo „Ehsaashome” natūralius vienkartinius indus, pagamintus iš palmių lapų. Šie organiški indai yra gaminami Indijoje.

Pristatys daugiau nei 20 skirtingų formų ir dydžių lėkščių ir dubenėlių. Papasakos apie šių indų gamybos procesą, panaudojimą bei priežastis, kodėl verta rinkits būtent šiuos vienkartinius indus. Parodos metu lankytojai palmių lapų indus galės pamatyti, pačiupinėti, išbandyti bei įsigyti.

________________________________________

 

 
BURBULIUKAS, UAB

 

Vandens jonizatorių pristatymas.

Parodos lankytojai bus vaišinami jonizuotu šarminiu vandeniu. Bus galimybė įsigyti vietoje norimą modelį. Bei norintiems įsigyti bus taikoma 20 eurų nuolaidą bet kuriam išsirinktam vandens jonizatoriui.

 
_____________________________________

KAUNO GRŪDAI, UAB

 

Kauno Grūdai  yra vienintelis kompanijos SaneChem (Lenkija) atstovas Lietuvoje. Parodoje pristatys: profesionalias plovimo ir dezinfekavimo priemones maisto pramonei bei HoReCa segmentui; centrines valymo sistemas; pagalbines valymo įrangas; šioms priemonėms pritaikytas dozavimo sistemas.

SaneChem įranga yra patvari bei sunaudoja mažiau žaliavų (įskaitant vandenį ir chemikalus). Įmonė skiria ypatingą dėmesį aplinkosaugai ir vandens sunaudojimui, o tai leidžia maisto gamintojams sumažinti išlaidas.

_________________________________________

 

 

KUPA – tai nedidelis šeimos bitynas, tęsiantis jau kelių kartų tradicijas. Šiame šeimos ūkyje kuriami produktai sujungiantys bičių gėrybes su žolynais. Tai kosmetikos ir maisto gaminiai. Didžioji dalis produkų ingredientų yra surinkti arba pagaminti bityne, visi jie yra 100% natūralūs.

 

Be tradicinių produktų – medaus, bičių duonos, vaško žvakių pristatys kosmetiką iš bityno- lūpų balzamus, kremus su bičių vašku ypač tinkančius šaltąjąm metų laikui. Čia bus galima rasti lūpų balzamą su kanapėmis ir kremą su gintaro dulkėmis, medaus mišinį su jonažolėmis ir/aba „įsidėti” mišką į kišenę…

Lietuvos gamtos fondas

 

Lietuvos gamtos fondas Jus supažindins su plastiko ir mikroplastiko taršos problema: plastiko atliekų šaltiniais, jų poveikiu aplinkai ir žmogui bei galimais sprendimo būdais.

Mikroskopo pagalba galėsite pamatyti mikroplastiko daleles esančias Neries upės mėginyje. Sužinosite kaip išvengti šių mažų plastiko dalelių renkantis asmens higienos ir kosmetikos produktus bei kaip kitais būdais prisidėti prie šios problemos sprendimo.

Pakvies dalyvauti ir „Baltija be plastiko“ internetiniuose kursuose. Taip pat, sužinosite apie kasmetinį Lietuvos gamtos fondo ir partnerių rengiamą „Baltiją tausojantis ūkininkas“ konkursą, galėsite užpildyti dalyvio anketą ar ją perduoti Jūsų nuomone vertam kandidatui. Žinoma, daugiau sužinosite ir apie kitas aplinkosaugines problemas bei vykdomas Lietuvos gamtos fondo veiklas.

___________________________________________

 
LILEIKIENĖ JŪRATĖ

 

Pristatys amerikietišką  universalią  valymo  sistemą   „Rainbow”,  kurią  nuo  1963 metų  gamina įmonė  „Rexair LLC”.

Lietuvoje  valymo  sistema  „Rainbow” parduodama  nuo 1993 metų.  „Rainbow” valo  namus  pačiu  natūraliausiu  būdu – vandeniu , tad  Jūsų  gyvenamoji  erdvė  tampa  dar  sveikesne.

___________________________________________

 

 

NEVELMĖ, UAB

 

Pristatys burnos higienos produktus. Ekologiškas vaikiškas dantų pastas. Burnos priežiūros priemonės su mineralais, sidabro, aukso ir anglies dalelėmis.

___________________________________________

 
PILNATVĖ, UAB

 

Parodoje bus galima sužinoti, kaip iš lietuviškų žolynų sukuriama kosmetiką ir muilai. Visi produktai yra rankų darbo, be jokių konservantų ar dažiklių.

Bus galima užuosti Anykščių pakrančių kvapus ir sužinoti, kaip susikurti savo unikalų kvapą. Lankytojai galės įsigyti natūralaus 4 rūšių muilo, lūpų balzamų, kremų kūnui ir veidui, mūsų išskirtinio ir ypatingo kaulažolės kremo.

RICHĖ, UAB

 

Parodoje ketina pristatyti keletą savo turimų produktų: maistą, švaros ir higienos priemones. Bus organizuojama maisto produktų degustacija,  lankytojų konsultacijos rūpimais klausimais.

 
________________________________________

SICILIANA, UAB

 

1)     natūralias Viduržemio jūros kempines kūno ir veido priežiūrai, įvairių paviršių valymui, dailei, naminių gyvūnų priežiūrai;

2)     natūralią, Italijoje gaminamą, „Unico“ kūno higienos ir odos priežiūros liniją kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems;

3)     naują, Italijoje gaminamą, natūralų šampūną šunims – „Natural Pet“.

 

Parodos metu visoms prekėms bus taikomos nuolaidos iki 30 %.

_____________________________________________

 
SKALBIKLIS, UAB

 

Mes pristatysime Wave ekologiškus skalbimo lapelius. Parodoje mes pristatys ne tik Wave , bet ir naująją Wave sensitive liniją, kuri yra bekvapė.

_____________________________________________

 
SOJANA, UAB

 

Parodoje pristatys žvakes bekvapes ir skirtinguose induose: arbatinės žvakutės, stikliniuose induose 140 gr ir 180 gr., stikliniuose induose su dangtuku 240 gr. bei kelionines žvakes metaliniuose indeliuose.

Taip pat pristatys kvapniuosius kubelius, kurie yra naudojami aliejinėse žvakidėse.

______________________________________________

 
VEDŲ KULTŪROS CENTRAS, VŠĮ

 

Vegetariniai pyragėliai

Trapios tešlos vegetariniai pyragėliai gaminami iš aukščiausios rūšies kvietinių miltų ir įvairių minkštų įdarų, tirpstančių burnoje… Šis užkandis yra nepaprastai sotus. Sūrūs pyragėliai puikiai dera su sriuba, o saldūs prie puodelio arbatos. Juos galima valgyti ir vienus. Šis užkandis labai dera kelionėje neturint galimybių gaminti, puikiai atstoja greito maisto pasiūlymus, įvairius prekybos centrų pusfabrikačius.

 

Vegetariniai ir veganiški saldumynai

Įvairūs vegetariniai ir veganiški saldumynai (šokoladiniai, karameliniai su įvairiais riešutais, džiovintais vaisiais) nustebins net ir išrankiausius gurmanus. Tai puikus pietų desertas arba pusryčių užkandis prie puodelio arbatos, kai norime sutaupyti laiko, bet tuo pačiu patenkinti save skaniais pusryčiais.

 

Knygos

Mūsų knygos leidžia suprasti, jog žmogus yra vientisas, tačiau sudėtingas ir individualus organizmas. Mes siūlome knygas apie mitybą, kuriose aprašomi sisteminiai ir kompleksiniai mitybos ypatumai. Kai žmogus serga, duodamas signalas, kad reikia kažką keisti, todėl knygų pagalba galima pasisemti daug išminties, nes tik žinios gali padėti sukurti darnų rytojų.

 

Atgal

MŪSŲ SANTYKIS SU MAISTU!

Norite sužinoti, kas yra maistas? Kaip pasikeitė maistas, keičiantis gyvenimo tempui? Kokią įtaką perdirbtas maistas daro sveikatai? Kiek kainuoja sveikai maitintis? O gal įdomu koks turėtų būti pavyzdinis šeimos dienos meniu?

Tuomet laukiame Jūsų seminare!

Pranešėja – subalansuotos mitybos ekspertė Rita Šilenskienė

 

Pranešimų laikai:

Lapkričio 9 d. 14:00 – 14:45

Lapkričio 10 d. 13:00 – 13:45

Atgal

R. Šilenskienė: maitintis sveikai ne tik paprasta, bet ir pigiau!

R. Šilenskienė: maitintis sveikai ne tik paprasta, bet ir pigiau

Besivaikydami populiariausių dietų ir itin greitai kintančių mitybos principų madų pamirštame, kertinius principus ir tai, kad svarbiausia galvoti apie maisto kokybę ir maitintis subalansuotai. Be to, subalansuotos mitybos akademijos „Pirmas šaukštas“ ekspertė Rita Šilenskienė laužo nusistovėjusį stereotipą, ir teigia, kad valgydami subalansuotą ir sveikatai palankų ekologišką maistą netgi sutaupytume.

– Mitybos teorijų, dietų ir net vienas kitam prieštaraujančių patarimų, atrodo, daugėja ne dienomis, o valandomis. Kaip nepasimesti literatūroje bei interneto platybėse pateikiamos informacijos gausybėje?

– Iš tiesų, dar niekada gyvenime teorija apie mitybą nesikeitė greičiau nei kartos. Keista, kad protingam žmogui, gebančiam sukurti sudėtingiausius mechanizmus ar net sukonstruoti kosminius laivus, vis dar reikia aiškinti kas yra gerai jo organizmui, o kas ne. Esu įsitikinusi, kad dietologų, psichologų ir mitybos specialistų tiek nereikėtų, jei pramonė ir šlamštmaisčio pardavėjai neformuotų iškreipto požiūrio į maistą, jei vyrautų valgymo ir maisto gaminimo kultūra šeimose ir subalansuota mityba būtų gyvenimo norma.

Faktas, kad mūsų vidaus organai, virškinimo sistema, susiformavusi prieš tūkstančius metų ir žmonija yra prisitaikiusi vartoti natūralius gamtos duotus produktus: natūrali mėsa ir žuvis – retai, kaip sumedžiotas brangus laimikis, o gamtos duotos daržovės ir vaisiai – visada po ranka. Užuot improvizavus su įvairiausiomis dietomis, laikysitės paprasto principo: stenkitės, kad 80 proc. raciono sudarytų augalinės kilmės, neperdirbti ir geriau ekologiški produktai, o likusius 20 proc. gyvūninės kilmės produktai. Taip gausite visko, ko žmogui reikia norint gyventi ilgai ir sveikai.

– Užsiminėte apie kokybišką, neapdorotą ir ekologišką maistą. Kokiais kriterijais remdamiesi lietuviai apskritai perka maisto produktus?

– Remiantis statistika, 33 proc. renkasi pagal kainą, tiek pat atiduoda prioritetą skoniui ir susiformavusiems valgymo įpročiams, 2 proc. visą laiką laikosi kažkokios dietos ir pagaliau – 19 proc. stengiasi valgyti  „sveiką maistą“.

Tačiau daugelis skirtingai supranta, kas yra sveika. Sveikatos šaltinio – daržovių suvartojimas Lietuvoje stipriai atsilieka nuo Pietų Europos šalių ir net nesiekia pusės rekomenduojamos Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) daržovių suvartojimo normos. Tai žinant, turbūt neverta stebėtis, kad pirmaujame pagal sergamumą širdies ir kraujagyslių ligomis

– Kokiems maisto produktams reikėtų teikti prioritetą?

 – Prioritetą derėtų teikti ekologiškiems produktams, nes intensyvios žemdirbystės produktai turi mažesnę maistinę vertę. Jie auginami nualintose dirvose, tręšiami, puškiami pesticidais ir visa tai atsiduria mūsų organizme. Ko galime tikėtis po kelių po keliasdešimties metų? Alergijos, uždegiminių procesų ar kitokių nemalonumų. Dabar taupome maistui, bet ateityje už sugadintą sveikatą sumokėsime daug daugiau, nei sutaupėme rinkdamiesi pigesnius produktus.

Tiesa, kai kalbame apie ekologiją, svarbu suprasti, kad ekologiški maisto produktai nebūtinai yra palankūs sveikatai. Apie tai daugelis nesusimąsto, todėl parodų ir kongresų centre „Litexpo“ lapkričio 9-11 d. vyksiančioje parodoje „Eko Logika“ bus galima daugiau sužinoti apie tai, kaip pasikeitė maistas, keičiantis gyvenimo tempui, kokią įtaką perdirbtas maistas daro sveikatai, kiek kainuoja sveikai maitintis

– O kaip žinoti, kurie ekologiški produktai yra naudingi mūsų sveikatai?

– Gaila, bet prekybos centrų ekologiškų prekių skyriuje galima pasirinkti vos kelis vertingus ir naudingus produktus. Pavyzdžiui, eko ženkliuku pažymėtas batonėlis kainuoja tiek, kiek trys brokoliai, tačiau jis toli gražu nėra sveikiausias produktas ir nesuteiks nei sotumo, nei naudos. Nors yra pagamintas iš ekologiškų ingredientų.

Pastebima, kad Lietuvoje, skirtingai nei užsienyje, daugelis gyventojų dar ir  nepasitiki eko ženkliuku. Pirmiausia, tai visi tikrai ekologiški produktai turi turėti ES patvirtintą ženklinimą arba nacionalinį eko žemdirbystės ženkliuką. Jei perkate turguje ir klausiate, ar tai eko produktas, gausite atsakymą, kad taip, tačiau tik parodytas sertifikatas patvirtina kilmę.

Galbūt ekologiškas maistas ne visada atrodo taip gražiai, kaip vienodos formos ir spalvos daržovės bei vaisiai prekybos centruose, bet tai ne maisto, o mūsų problema.

Žinoma, jei daržoves pervirsime, apdorosime aukštoje temperatūroje, paskandinsime riebaluose, tai nebelieka didelio skirtumo, ar tai buvo ekologiškas produktas ar ne – jis vis viena jau nebus vertingas mūsų organizmui.

– O ką manote apie įsitikinimą, kad sveikai maitintis yra brangiau.

– Stebėdama apsipirkimo įpročius, matau, kaip mamos savo vaikams perka saldžius jogurtus, sūrelius, saldainius, sausainius, bandeles, paštetus, dešreles, lydytus sūrelius, majonezą, sultis, gazuotus saldžius gėrimus. Juk visa tai, kas yra supakuota, buvo gaminama iš produktų, kuriuos mes galime nusipirkti pigiau ir neperdirbtus! Valgydami natūralų, ekologišką maistą, gautume didesnę naudą sveikatai ir net sutaupytume pinigų. Žmonės, kurie suvokia, kad šiandien truputį brangiau mokėdami už kokybiškus produktus, ateityje mažiau išleis sveikatos „remontui”, yra sąmoningi, išprusę piliečiai.

Pakeiskime savo krepšelyje iš anksto paruoštą ir supakuotą maistą į normalius produktus ir pamatysite, kad liks pinigų net ekologiškoms daržovėms. Esu dariusi ne vieną palyginimą, kad net iš ekologiškų produktų namuose gaminti patiekalai yra 1,5-2 kartus pigesni, negu pirkti parduotuvėje pusfabrikačiai. Bendraujant su vaikais pagaminti saldžius sūrelius be cukraus iš ekologiškos varškės, razinų ir aplieti natūraliu šokoladu bus 2 kartus pigiau, skaniau ir naudingiau.

Mes labai skaičiuojame savo laiką, sakome, kad jis mums brangiausias, tad nusprendžiame neeikvoti jo ruošiant maistą, mintame pusfabrikačiais, bet negalvojame, kad taip tikrąja to žodžio prasme susitrumpiname gyvenimą.

Šilesnkienė savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi dalinsis su parodų ir kongresų centre „Litexpo“ lapkričio 9-11 d. vyksiančios parodos-forumo „Eko Logika“ lankytojais. Jau ketvirtą kartą vykstančiame renginyje visi kviečiami griauti mitus, semtis idėjų, išmokti gyventi truputį kitaip – visų pirma sąmoningai ir kokybiška. Čia laukiami visi smalsūs, žingeidūs ir savimi bei aplinka besirūpinantys žmonės, norintys atrasti natūralių, kokybiškų produktų bei paslaugų, dalyvauti seminaruose, paskaitose aktualiomis temomis. Paroda „Eko Logika“ yra neatsiejama kartu vyksiančios Baltijos maisto ir gėrimų parodos „BAF“ dalis.

 

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : IVONA KUKOLOVIČ, UAB „IDEA PRIMA”

Atgal

2017 M. PARODOJE – FORUME DALYVAUJA:

ACTIO LT, MB – Stendas 2,27

AMIGLE – Stendas 2,20

BALTIJOS KVAPAI – Stendas 2,21

BURBULIUKAS – Stendas 2,18

EKOVANDENYS, UAB  – Stendas 2,05

GAMTOS PILNATVĖ – Stendas 2,17

GARIO ŽVAKĖS – Stendas 2,05A

KAUNO GRŪDAI, AB – Stendas 2,24

KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO – Stendas 2,16

LIETUVOS GAMTOS FONDAS – Stendas 2,22

LIETUVOS ŽALIŲJŲ PARTIJA – Ekspozicija po balkonu 2.09

MEDICATA FILIA – Stendas 2,19

MINDAUGAS GALIAUSKAS, LIETUVOS ŽALIŲJŲ PARTIJA – 2 salė scena

NEVELMĖ – Stendas 2,01

NORWEX BALTIC, RAB – Stendas 2,14

PRAŠVIETA – Stendas 2,11

RAINBOW SYSTEM – Stendas 2,12

RAIŠKOS TERAPIJA – Ekspozicija po balkonu 2,07

RICHĖ, UAB/ECONATURA.LT – Stendas 2,23

RITA ŠILENSKIENĖ, SUBALANSUOTOS MITYBOS AKADEMIJA „PIRMAS ŠAUKŠTAS” – 2 salė scena

SICILIANA, UAB – Stendas 2,02

SKALBIKLIS, UAB – YRA VIENINTELIS OFICIALUS DIZOLVE GROUP CORPORATION ATSTOVAS IR DISTRIBUTORIUS BALTIJOS ŠALYSE  – Stendas 2,13

VIKTORIJA BALTRAMIEJŪNIENĖ „JAUNAS VEIDAS” – 2 salė scena

VEDŲ KULTŪROS CENTRAS, VŠĮ – Stendas 2,25

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.