Prisijungti

Registruotis

Login

Register

ESET Security Day
  • 2022 rugsėjo 7 d.
  • Darbo laikas

    8:30 – 15:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Šie metai parodė, kad turime būti pasiruošę bet kam. Kuomet pandemijos laikotarpis po truputį traukėsi, artimoje kaimynystėje prasidėjo karas. Lietuva ypatingai palaiko Ukrainą šioje kovoje ir tai lemia, kad mūsų įmonės bei valstybinės įstaigos vis dažniau kenčia nuo kibernetinių išpuolių. Nesuklysime sakydami, kad ir pas mus vyksta kibernetinis karas, todėl šiais metais ESET Security Day metu kalbėsime apie kibernetinį saugumą ir duomenų apsaugą neeilinės situacijos metu. 

Renginio metu patyrę kibernetinio saugumo ekspertai dalinsis patirtimi ir įžvalgomis kaip reikėtų apsisaugoti, o viešojo sektoriaus atstovai supažindins su valstybės pasiruošimu atremiant kibernetines atakas. Kalbėsime apie nevyriausybinių organizacijų svarbą bei hakerius Ukrainos kare. Paliesime edukacijos temą ir dar kartą priminsime, kad įmonės saugumas priklauso ne tik nuo geriausių sprendimų naudojimo, bet ir nuo darbuotojų kibernetinio saugumo žinių bagažo.

17 savo srities profesionalų, 2 diskusijos ir Jūs – visi, kuriems rūpi kibernetinis saugumas.

Renginio dienotvarkė ir naujienos – esd.eset.lt 

ESET Security Day jau rugsėjo 7 d.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.