ESET Security Day: kibernetinio saugumo konferencija

ESET Security Day: kibernetinio saugumo konferencija

  • 2023 rugsėjo 7 d.
  • Darbo laikas

    08:30

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

ESET Security Day jau šį rudenį! Devintą kartą Jus kviečiame dalyvauti kibernetinio saugumo konferencijoje, šiais metais rugsėjo 7 d. konferencijų ir parodų centre LITEXPO. Šių metų tema – Progress. Protected. Jei Jums aktualus kibernetinis saugumas, norite sutikti bendraminčius – ESET Security Day yra ta vieta, kurioje turite būti!

____________________________________________________________________

Tobulėjančios technologijos atneša vis daugiau iššūkių kibernetinio saugumo klausimais. Kartu su progresuojančiomis technologijomis, keičiasi ir kibernetinis saugumas: atnaujinama Tinklų ir informacinių sistemų saugumo direktyva (NIS2), daugiau dėmesio skiriama išskirti gerąsias ir įtartinas AI savybes, investuojama į darbuotojų kibernetinį raštingumą. Nepakanka eiti koja kojon su technologijomis, bet reikia būtų žingsniu priekyje – jas apsaugant. Todėl šiais metais ESET Security Day metu kalbėsime apie progresą ir apsaugą – Progress. Protected.

Renginio programa jau netrukus.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.