Prisijungti

Registruotis

Login

Register

ESET Security Day
 • 2021 rugsėjo 14 d.
 • Darbo laikas

  08:30–14:10

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

  Vilniuje jau 7 metus iš eilės vykstanti saugumo konferencija ESET Security Day, suteikianti galimybę išgirsti kibernetinio saugumo naujienas, susipažinti su šios srities profesionalais iš Lietuvos ir užsienio šalių. Pagrindinė 2021 metų konferencijos tema –DevSecOps ir saugumo operacijų tendencijos.

  Renginio metu aptarsime kibernetinio saugumo architektų svarbą IT skyriuje, atotrūkį tarp tradicinės saugumo idėjos ir naujų debesijos sprendimų, kodėl DevOps turi tapti DevSecOps bei saugumo operacijų centro (SOC) svarbą reaguojant į kibernetinio saugumo incidentus.

   

  Renginyje lauksime dalyvių su galiojančiais galimybių pasais!

   

  Kviečiame susipažinti su kibernetinio saugumo konferencijos ESET Security day pranešėjais ir diskusijos dalyviais. Konferenciją bus galima stebėti ir gyvos transliacijos metu „Delfi“ portale. Konferencijos metu tiek salėje sėdintys dalyviai, tiek biuruose mus stebintys žiūrovai galės užduoti klausimus pranešėjams, nuotoliniu būdu naudojantis programėle Sli.Do. Šių metų konferencijos metu Jūsų lauks scenoje jau viešėjusių ekspertų bei kviestinių specialistų diskusija tema „DevSecOps ir saugumo operacijų tendencijos“. Renginio pertraukų metu, LITEXPO salės foje galėsite pratęsti užsimezgusią diskusiją su renginio pranešėjais, bei aplankyti renginio partnerių stendus.

  Programa: 

  8.30 – 9.00

  Registracija ir pasitikimo kava.

  9.00 – 9.20

  Sveikinimo žodį taria ESET Lietuva vadovas Tomas Parnarauskas. Renginio moderatorė – Delfi Plius redaktorė Vytautė Merkytė.

  9.20 – 9.50

  Jonas Skardinskas

  KAM kibernetinio saugumo ir IT politikos grupės vadovas. Pranešimo tema:

  „Debesuota su pragiedruliais – debesijos paslaugos viešajame sektoriuje“.

  9.50 – 10.30

  Tomas Beinaravičius

  Transcendent Group vyresnysis IT saugumo konsultantas. Pranešimo tema:

  „Kaip apsunkinti įsilaužėlio gyvenimą?“.

  10.30 – 10.50

  Kavos pertrauka.

  10.50 – 11.30

  Vilma Škarnulytė

  Emplos direktorė, kibernetinio saugumo ekspertė. Pranešimo tema:

  „Kodėl įmonės atidėlioja atlikti kibernetinio saugumo auditą?“.

  11.30 – 12.10

  Edvinas Kerza

  Kibernetinio saugumo ir verslo atsparumo ekspertas. Pranešimo tema:

  „Lietuvos kelias kibernetinio saugumo link“.

  12.10 – 12.40

  Pietų pertrauka.

  12.50 – 14.10

  Diskusijos tema:

  „DevSecOps ir saugumo operacijų tendencijos“.

  Diskusijoje dalyvauja: Women4Cyber Lietuva koordinatorė Inga Žukauskienė, KAM kibernetinio saugumo ir IT politikos grupės vadovas Jonas Skardinskas, Transcendent Group vyresnysis IT saugumo konsultantas Tomas Beinaravičius, Emplos direktorė, kibernetinio saugumo ekspertė Vilma Škarnulytė, ESET Lietuva vadovas Tomas Parnarauskas, Kibernetinio saugumo ir verslo atsparumo ekspertas Edvinas Kerza, Women4Cyber Lietuva narė Jovita Laučiūtė ir Informacinių technologijų ekspertas Marius Pareščius, Vilius Benetis, NRD Cyber Security direktorius.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.