Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Fashion bazaar MADA
 • 2019 balandžio 13 - 14 d.
 • Darbo laikas
 • Litexpo.

  FASHION BAZAAR grįžta į Vilnių! Susitikime net dvi dienas truksiančioje didžiausioje mados mugėje Lietuvoje. Mylimiausi dizaineriai ir aksesuarų kūrėjai pristatys Jums, mieli lankytojai, naujausias savo pavasario-vasaros kolekcijas, kurios nustebins unikalumu ir plačia įvairove net ir išrankiausius stiliaus mylėtojus. Fashion Bazaar – čia savo stilių lengvai susikuria kiekvienas. Mūsų renginio tikslas – suvienyti visus mados ir stiliaus kūrėjus, populiarinant madą visoje Lietuvoje, bei suformuoti teisingą Lietuvos žmonių požiūrį apie tikrą ir kokybišką mada. Fashion Bazaar mados mugėje: • Drabužių dizaineriai, kurie pristatys bei prekiaus savo naujausių kolekcijų drabužiais; • Aksesuarų kūrėjai, nustebinsiantys savo kurtais, išskirtiniais papuošalais; • Garsūs mados namai, kurių prekės ženklai simbolizuoja aukščiausią kokybę ir stilių; • Vaikų aprangos ir aksesuarų kūrėjai, kurie sukurs stilių Jūsų mažiesiems; • Namų interjero detalių kūrėjai, kurių pagalba, minimalia detale savo namuose sukursite išskirtinę atmosferą. Visi stiliaus ir mados mylėtojai laukiami Fashion Bazaar mados mugėje! Ateik, tavęs lauks naujausios mados tendencijos ir unikalios puošmenos, kurių nerasi niekur kitur.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.