Prisijungti

Registruotis

Login

Register

FINANCIAL FREEDOM FORUM 2022
  • 2022 spalio 27 d.
  • Darbo laikas

    09:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

Financial Freedom Forum tai pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas ypatingas ir prasmingas renginys, kurio tikslas yra kelti Lietuvos gyventojų finansinio raštingumo lygį, suteikiant naudingų žinių asmeninių finansų valdymo, investavimo temomis tiems, kam tų žinių trūksta. Siekiame surengti didžiausią tokio pobūdžio forumą Lietuvoje, kur pranešimus skaitys gerai žinomi savo sričių profesionalai bei patirtimi dalinsis investuotojai praktikai. Renginio dalyviai pranešimų galės klausytis pagrindinėje salėje bei skirtingose teminėse erdvėse, kur lygiagrečiai vyks skirtingų tos srities pranešėjų pasisakymai, dirbtuvės, diskusijų panelės. Pagrindinė scena bus skirta bendros tematikos pranešimams: ekonomikos tendencijoms, asmeninių finansų valdymui, paprastų žmonių investavimo sėkmės istorijoms. Tuo tarpu teminės erdvės bus suskirstytos pagal skirtingas investavimo sritis: Nekilnojamasis turtas (tiesioginės investicijos, P2P platformos ir pan.), Vertybiniai popieriai (akcijos, fondai ir pan.), Alternatyvios investicijos (Kripto valiutos, žaliavos ir pan.). Taip pat bus atskira vaikų finansinio raštingumo ugdymo erdvė.

Renginyje išgirsite ne tik skirtingų finansų ir investavmo sričių profesionalų pranešimus, bet ir paprastų žmonių tikras istorijas, kurios leis jums patikėti, kad ir jūs galite sėkmingai siekti finansinės laisvės bei įkvėps imtis veiksmų!
  
RENGINIO MISIJA: Kelti Lietuvos finansinio raštingumo lygį, suteikiant žinias bei apjungiant finansų ir investavimo srities ekspertus ir įmones.

RENGINIO VIZIJA: Finansiškai išsilavinusi ir laisva visuomenė.

Daugiau informacijos: www.laisvesforumas.lt

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.