FINTECH INN

FINTECH INN

  • 2019 lapkričio 27–28 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo".

Lapkričio 27-28 d. „Fintech Inn“ ketvirtą kartą surinks srities profesionalus į didžiausią Šiaurės Europos ir Baltijos šalyje finansinių technologijų konferenciją. Naujausias „fintech“ tendencijas čia pristatys daugiau kaip 100 pranešėjų, o renginyje iš viso tikimasi sulaukti daugiau kaip 3000 dalyvių, atstovaujančių daugiau kaip 500 įmonių iš viso pasaulio.

Šiais metais konferencijoje didelis dėmesys bus skiriamas atvirajai bankininkystei, pinigų plovimo, kibernetinio saugumo temoms bei naujausiems techninės ir programinės įrangos sprendimams „fintech“ srityje. Suburtas įspūdingas pranešėjų būrys iš viso pasaulio – nuo JAV, Kanados, Vokietijos iki Kinijos, Brazilijos. Tai puiki proga semtis žinių ne tik ekspertams ar verslo atstovams, bet ir visiems, kurie domisi technologijų proveržiu finansų sektoriuje.

Renginio organizatoriai visus konferencijos svečius kviečia klausytis ne tik aukščiausio lygio pranešėjų, bet ir dalyvauti B2B (verslas-verslui) susitikimuose, kuriuos bus galima susiplanuoti specialia susitikimų mobiliąja programėle „B2Match“. Atsisiuntus programėlę bus galima matyti visus užsiregistravusius dalyvius, su jais bendrauti tiesioginėmis žinutėmis ir skirti B2B susitikimus.

Kaip ir pernai, „fintech“ įmonės ir įvairių šalių jas vienijančios asociacijos prisistatys ekspozicijų salėje renginio dalyviams bei pristatys savo teikiamas paslaugas bei unikalius vystomus produktus.

Dalyvių registracija – https://fintech-inn-2019.b2match.io/signup

Konferencija vyks anglų kalba.

Visa naujausia informacija apie konferenciją – www.fintechinn.lt Konferenciją „Fintech Inn“ organizuoja Lietuvos Respublikos finansų ministerija, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Lietuvos bankas, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ir VšĮ „Investuok Lietuvoje“. Visos šios institucijos suvienijo savo jėgas paversti Lietuvą „fintech“ lydere Europoje.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.