GameOn III

GameOn III

  • 2017 rugsėjo 16–17 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Žaidimų kultūros paroda GameOn – renginys, subalansuotas žaidėjams, bet tinkantis visiems naujųjų technologijų naudotojams. GameOn – tai 12000 kvadratinių metrų, kuriuos užpildys šimtai puikiai žinomų žaidimų kūrėjų kompanijų, leidėjų ir žaidimų platintojų. Tai – erdvė, kurioje kompiuteriniai žaidimai, mobiliosios aplikacijos, virtuali realybė bei naujausios technologijos susilies į bendrą žaidimų kultūros reiškinį.

Šių metų renginys tęs praėjusių metų tradicijas ir siūlys lankytojams pasinerti į žaidimų kultūrą ir pajusti kiekvieną jos aspektą. Trečiasis renginys (organizatorių pramintas GameOn III), išsiskirs Lietuvoje dar nematyta programa, o dar labiau išaugęs parodos plotas leis sukurti šou, kurį renginio dalyviai prisimins dar ilgai.

Atrask. 2017-ųjų GameOn yra ne vien žaidimai ir linksmybės. Norintiems tobulėti, semtis žinių ir mokytis modernių, žaidimų industrijoje taikomų praktikų organizuojama dviejų dalių konferencija, kurioje žaidimų kūrėjai, verslo vystytojai ir žinomos interneto asmenybės dalinsis žiniomis, o rinktiniai Lietuvos ir užsienio pranešėjai pasakos apie virtualių pasaulių džiaugsmus ir pavojus.

Mėgaukis. Visi, kuriems labiau prie širdies atsipūsti ir tiesiog mėgautis geru šou nebus pamiršti. Šių metų renginyje laukia prestižiškiausi regione organizuojami GameOn CS:GO bei League of Legends turnyrai, praėjusiais metais sutraukę žaidėjus iš 38 pasaulio šalių. Nesidomintys eSportu galės grožėtis vykdomu cosplay šou, sukviesiančiu pačius spalvingiausius ir ryškiausius kompiuterinių žaidimų personažus, o ištikimiausių fanų lauks gyvo garso žaidimų muzikos koncertas „GameOn Live“.

Patirk. Sugrįžęs GameOn bus dar interaktyvesnis – lankytojai galės patirti virtualios realybės džiaugsmus, išbandyti inovatyviausius technologinius sprendimus ar savo rankomis paliesti kiečiausius šių dienų žaislus. O kur dar susitikimai su nepriklausomų žaidimų kūrėjais, tėveliams ir jų atžaloms svarbi šeimų zona ir ypatingos sėkmės pernai sulaukęs prekybos miestelis.

Tačiau GameOn neapsiribos tik virtualiais pasauliais ir patirtimis – renginio lankytojai galės savo rankomis paliesti bei pavartyti įvairios paskirties robotus bei robotukus, stebėti virš galvos dūzgiančius ir piruetus ore darančius dronus bei pasidomėti, kaip su žaidimais yra susijusi Lietuvos kariuomenė.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.