GAMEON – ŽAIDIMŲ KULTŪROS KONVENTAS

GAMEON – ŽAIDIMŲ KULTŪROS KONVENTAS

  • 2018 lapkričio 2–3 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius..

Žaidimų kultūros konventas „GameOn“ – gilias tradicijas turintis renginys sutraukiantis visus šios kultūros entuziastus po vienu stogu. Šių metų renginio metu nepriklausomiems žaidimų kūrėjams bus skirtas ypatingas dėmesys, o parodos lankytojų lauks dešimtys originalių, pasaulio užkariavimui pasirengusių žaidimų. Dalis žaidimų renginio metu dar bus neišleisti oficialiai arba tik pradėję savo kelionę į žaidėjų širdis, tad tai puiki proga atrasti kažką visiškai naujo.

Kartu su nepriklausomais žaidimų kūrėjais „Litexpo“ erdves užpildys ir didžiausia skaitmeninių pramogų paroda Baltijos šalyse. Tyrinėdami GameOn erdves galėsite susipažinti su naujausiais kompiuteriniais ir stalo žaidimais, išbandyti inovatyviausias technologijas ar pasinerti į virtualios realybės pasaulį.

Vis augantis renginio masiškumas ir susidomėjimas GameOn esporto turnyrais šiemet taip pat nepaliks abejingų. GameOn čempionų titulas tapo reikšmingu pasiekimu bet kuriai esporto komandai, tad 2018-asiais galime tikėtis kraują kaitinančios dramos siekiant čempionų titulo.

Taip pat renginio metu vyks ir GameOn cosplay konkursas, žinių pasisemti kvies trys skirtingos konferencijos, kuriose bus galima išgirsti Lietuvos „Twitch“ ir „Youtube“ žvaigždes ir žvaigždutes, paklausyti apie edukaciją žaidimuose, bei sužinoti visą būtiną informaciją, reikalingą sukurti savo žaidimą.

GameOn 2018 – tai renginys tinkantis visai šeimai! Specialioje šeimos pramogų erdvėje galėsite pasinerti į bet kokio amžiaus žaidėjams tinkančias pramogas. Čia jūsų lauks edukacinės ekspozicijos, realybės sužaidybinimas, pramoginė literatūra, stalo žaidimai, išmaniosios pramogos, robotika ir konkursai. Visos šios veiklos susilies į bendrą žaidimų kultūros reiškinį, kuris nepaliks abejingų ir neleis nuobodžiauti nei vaikams nei jų tėveliams.

Daugelis mūsų savo mėgiamus žaidimus prisimename dėl kvapą gniaužiančių vaizdų, epiškų istorijų ir nuotykiams foną sukuriančių garso takelių. Vaizdo žaidimų muzika, užgimusi dar 8 bitų eroje, padovanojo pasauliui aibę įsimintinų motyvų, o bėgant laikui ir augant techninėms galimybėms, žaidimus pasiekė nauja kūrėjų karta, kurie skaitmeniniams nuotykiams sukūrė daugybę nepamirštamų melodijų.

Būtent tokioms melodijoms ir bus skirtas jau antra kartą rengiamas gyvo garso žaidimų muzikos koncertas „GameOn Live“. Pernai suorganizuotas pirmąjį kartą „GameOn Live“ sulaukė galybės fanų laiupsių, tad koncertas grįžta ir šiemet! Nauja žaidimų muzikos programa, kurią atliks profesionalūs muzikantai padovanos nepamirštamas emocijas visiems žaidimų ir geros muzikos fanams.

O Po pirmosios „GameOn 2018“ renginio dienos, jūsų laukia dar griausmingesnis vakarėlis! Šiemet pirmą kartą „GameOn“ surengs oficialų renginio svečių vakarėlį, kuris vyks menų fabrike „LOFTAS“. Šiame renginyje ne tik galėsite neformalioje aplinkoje pasilinksminti su šimtais bendraminčių, tačiau pasikrauti geros energijos ir emocijų prieš antrąją „GameOn“ dieną. Puiki muzika, speciali žaidimų mėgėjams skirta programa ir šauni atmosfera lauks visų norinčių pirmąją renginio dieną užbaigti su trenksmu.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.