GARDEN STYLE

GARDEN STYLE

 • 2023 rugpjūčio 26 d.
 • Darbo laikas

  9:30 – 18:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Tarptautinė aplinkos dizaino konferencija Garden Style – suteiks jums idėjų, ką auginti šiandien, kad būtų gražu rytoj, kad sodas būtų gyvybingas ir sveikas ateities kartoms, kad nenuvargtume prižiūrėdami ir gyventume harmonijoje su gamta ir estetika.

Konferencijoje jūsų laukia:

Aukščiausio lygio pranešimai kraštovaizdžio dizaino temomis:

 • Pagrindinė pranešėja Annie Guilfoyle (D.Britanija), kraštovaizdžio dizainerė, lektorė, tarptautinės parodos „RHS Chelsea Flower show” teisėja pasidalins mintimis, kaip kurti sodus galvojant apie ateitį ir pateiks konkrečių sodų pavyzdžių. Analizuos sprendimus, pasidalins tendencijomis, kurias gali pritaikyti kiekvienas.
 • Kraštovaizdžio architektas, propaguojantis „Foodscape” judėjimą dr. Mariusz Antolak (Lenkija) pristatys „Foodscape” koncepciją ir parodys pavyzdžių, kaip galima valgomus augalus auginti neaukojant estetinio kiemo vaizdo.
 • Savo įžvalgomis dalinsis gamtos fotografas Marius Čepulis, kraštovaizdžio architektė Vaiva Marozienė, želdynų dizainerė Reda Kazokevičienė, sertifikuotas arboristas Renaldas Žilinskas, Dovilė Rylienė iš „Sibirkos rožyno”, „Geltono karučio“ įkūrėja Lina Liubertaitė ir kiti.

Dvi panelinės diskusijos:

 • Kokį lietuvišką identitetą kursime rytojui: kai madingi augalų deriniai atrodo vienodi Berlyne ir Rokiškyje, kur ieškoti įdomių augalų idėjų.
 • Ekologija kaip rytojaus dizaino pagrindas: kaip tai realiai įgyvendinti praktiškai, kad tai nebūtų tik skambūs žodžiai.

Augalų ir sodo prekių paroda:

 • Parodoje bus galima įsigyti kokybiškų sodo įrankių, dekoro elementų, nuostabių augalų iš patikimų augintojų. Paroda veiks 3 salėje ir lauke prie 3 salės. Lauke parodos lankymas – nemokamas.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS: https://gardenstyle.lt/

ORGANIZATORIUS:

Konferenciją organizuoja modernūs apželdinimo kursai „Geltonas karutis”.

RĖMĖJAI:

Pagrindinis rėmėjas – Emedelynas.lt. Tai augalų prekybos platforma, vienijanti nedidelius šeimos ūkius, prekiaujančius augalais, iš visos Lietuvos. Suraskite reikalingus augalus greitai ir užsisakykite su pristatymu tiesiai į kiemą.

Informacinis rėmėjas – žurnalas „Sodo spalvos”.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.